Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyaként/gondviselőként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyaként/gondviselőként nem tudhatom meg, hogy hol alszik a gyermekem az apai láthatás ideje alatt?

Figyelt kérdés

Anyaként tudom, hogy lehurrognak, de jelzem, mint gondviselő, nem tudhatom legalább azt, hogy hol tölti éjszakáját gyermekem? Apuka új nőjéhez költözött állítólag, de még a nő nevét, sem kb.-i lakóhelyét sem tudom.

Nem szólok bele (amíg úgy érzem nem kell...), hogy apja hova viszi egyéb esetben, de talán mégis szeretném tudni, hogy hol van a gyermekem...


2010. márc. 3. 14:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
29%
az anyai aggodalmaskodás természetes, de néha a gyereknek is meg kell hagyni a privát életteret. Ha akarja, akkor úgyis szól önnek, ne legyen önző, mivel megronthatja a kapcsolatukat.
2010. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
71%
talán kérdezd meg tőle
2010. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim elváltak, sosem szerettem volna apáéknál aludni, de néhányszor mégis így történt. Akárhányszor költöztek, anyám tudni szerette volna, hova, viszont ezt az információt meg is adták neki. Soha nem is gondoltunk arra, hogy esetleg nem mondják meg.

Később lett mobiltelefonom, azon tartottuk a kapcsolatot a láthatás ideje alatt. Szerintem nincs olyan, hogy ne tudhatnád, hol alszik a gyermeked, ha a saját édesapjánál alszik, függetlenül attól, hogy van-e apukának új családja.

2010. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Nem értelek! A volt párod elviszi a gyerkőcöt de nem beszélitek meg merre is viszi? Jogod van tudni, mert bármi probléma is van, akkor tudod merre kell menni. Felelőtlen lennél, ha csak engeded úgy elmenni. A férfit kell elsőnek megkeresni ezzel, mert itt gyakorikérdéseken rajta kívül senki sem tudja megmondani a lakhely pontos címét. :( Ne hari, de így van. :(
2010. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
91%
most átfutottam a csjt-t, de abban csak az életvitelszerű tartózkodás van... nem lenne egyszerűbb megkérdezni? jobb tiszta vizet önteni a pohárba...
2010. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
50%
még ha utálod is és nem is beszéltek egymással annyit megér hogy megkérded
2010. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos szeretném tudni, hova viszi a gyermekemet. Nem akarja megmondani, vagy nem kérdezted meg?
2010. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 2008-ban váltam. Nekem a bírósági végzésben benne van, hogy minden esetben köteles megmondani, hogy a gyermeket hová viszi. A férjem végzésbe viszont a cím is benne van, hogy ide hozzuk a lányát. Amennyiben nem, kötelesek vagyunk a pontos címet megmondani. Szóval...jogod van tudni!! Kérdezz rá, mert tudnod kell!
2010. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom nem akarja megmondani a volt parod, talan nem is beszeltek abszolut egymassal.

Akkor irj a birosagnak, hogy amikor elviszi a gyereket lathatasra nem tudod, hogy hova viszi. Annyit tudsz, hogy nem otthon nala van a gyerek.

Ez jogod es kotelesseged is egyben, hogy tudd, hogy hova engeded el a kiskoru gyereket.

Egy birosagi hatarozatban minden adat, cim, nev...stb. pontosan le van irva.

Ha az apa pedig direkt bunko, jelezd neki, hogy birosagra mentek ujbol! Ha neki erre szuksege van, hat legyen.

2010. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Mondanék valamit:


Ne érdekeljen mit gondolnak, tudnod kell, hol van a gyermeked. Ha ne adj Isten elfelejtené visszavinni a gyermeket, ami megeshet a mai világban, mit mondanál a rendőrségnek?

Hol él? Szerinted mit gondolnának egy anyáról, aki még azt sem tudja hova viszik a gyermekét, hol tölti az idejét. ne hagyd, mert visszaüthet a dolog.


Egy elvált anya

2010. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!