Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyerek érdekeit néznétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek érdekeit néznétek, vagy azt hogy tönkremegy egy család?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt,van az elöző kapcsolatából egy gyermeke,aki most fogja majd kezdeni az iskolát.A volt "nő" folyton azzal terrorizálja,hogy kiviszi a kislányt külföldre,az ő rokonaihoz 800 km re itthonról:( ,ő azt mondja a gyereknek jobb lesz kint...de erre mi a biztosíték?Mi is imádjuk,amit csak lehet mindent megteszünk érte,ragaszkodik hozzánk,szeret minket.Én is itt nőttem fel,nem dőzsölök,de sokkal jobban megbecsülöm amim van mintha mindent a seggem alá tettek volna...

Sajnos a párom is már afelé hajlik hogy a gyerek érdekében fel kell áldoznia magát...és hogy nem mi számítunk hanem a gyerek.Más lehet örülne,hogy végre megszabadul a volt asszonytól,meg a mostohagyerektől...de én már most szenvedek.A legnagyobb félelmem hogy a párom tönkremegy ebbe az egészbe!Imádja a kislányt!Félek hogy tönkreteszi magát,az italba menekül...elkezdi magát rombolni....Ti mi javasoltok?Mi lenne a JÓ megoldás????


2010. nov. 28. 09:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ha a gyereknek tényleg az a legjobb,akkor el kell engedni. én nem vagyok külföldi-párti,de ha a gyerekemmel lenne lehetőségünk külföldre menni egy időre,hát mennék. nyelvet tanulni,más kultúrát megismerni. valóban nem láthatnátok olyan gyakran de van internet,webkamera,sztem az anya nem terrorizál hanem azt latolgatja mi a legjobb a ygereknek. nektek is ezt kéne tennetek. a párodnak igaz van: ebben a helyzetben a gyerek a legfontosabb,h neki legyen a legjobb. önzőség lenne ha itthon marasztalnátok mert kint ki tudja milyen más lehetőségek lennének a számára.


ha meg a párod alapból nem iszik akkor miért lenne alkoholista mert elmegy a lánya?


kössetek kompromisszumot,egy 6-7 éves gyerek már meg tudja mondani jól érzi e magát ott ahol van,menjenek ki,és pár hónap mulva meglátjátok. ha nem érzi jól magát a kislány sztem az anyukája se fogja eröltetni a kintmaradást

2010. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem akarok turkálni a zsebetekben, de a párod fizet gyermektartást? Egyedülálló anyaként, egyetlen keresőként nagyon nehéz Magyarországon lakhatást, stb.-t biztosítani egy gyereknek. Ha a párod anyagilag nem segít a gyereknek, akkor legalább ne hátráltassa azt, hogy az anya több mindent meg tudjon adni a kislánynak. Tényleg van internet meg telefon, tudják tartani a kapcsolatot. Nem szabad ennyire önzően viselkedni a párodnak.
2010. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mért nem ajáljátok fel hogy amíg ő kimegy próbálkozni addig legyen nálatok a gyerek, ha összejönn és ott tényleg jobb élete lenne a kicsinek a párodnak engedni kell mert a gyerek érdeke ezt diktálja, ha nem jönnek össze a dolgok a gyerek addig is jó helyen van. Abba is egyezetek meg hogy a szünidőket itthon tölti a gyerek.

Amúgy a szülök dolga hogy feláldozák magukat a gyerek jólétéről ezzért nem kell önrombólásba kezdenni.

2010. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Fizet gyerektartást a párom persze,a Nő nagyon ragaszkodik a gyerekhez,nem fogja engedni hogy ott maradjon.Már megpróbáltuk.:(

A párom naponta 2-3 sört megiszik...félek a bánattól ez esetleg megemelkedne....Ti mit tennétek,hogyan segítsek neki ezt az időt túl"élni"?Egy közös gyerek segíthet?

2010. nov. 28. 21:45
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha a párod már most rendszeresen iszik akkor akoholista azért mert egy gyenge ember aki menekül a vallóság elöl ennek nincs köze a gyerekhez ez csak ürügy. Ilyen embernek kár mégegy gyereket szülni.

Amint a szervezete hozzá szokik a sörhöz erősebb piára vállt.

2010. nov. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Szerintem 2-3 sör még nem a világ!Nem alkoholista,de mindegy.

Nem vagyok elfogult,ismerem már jó pár éve tudom hogy nem az.

Sajnos volt az én családomban alkoholista,tisztában vagyok vele milyen ember az.

2010. nov. 29. 08:35
 17/18 anonim ***** válasza:

a közös gyerek segíthet,de csak ha mind2en eleve akartok gyereket. csak pótléknak ne szülj. de nem hiszem h beleroppanna,mert egy szülő mindig a ygerek érdekeit tartja szem előtt,és mint írtad a párod is tudja h a gyereknek ez a legjobb ha elmehet világot látni.


sztem inkább ebben kellene erősítened,h jól áll a kérdéshez. ha tőled is azt látja h ez egy tragédia akkor összeomolhat valóban.


állj elé h átgondoltad és úgy érzed a kislány ezzel az élménnyel csak gazdagpodhat,és ha azt érzitek h nem jó neki ott akkor biztos h lehet az anyukával beszélni h jöjjenek haza, de sztem az anyja se tartaná úgy ott h az nem jó a gyereknek.


legyél te az okos és erős és bátor :) aki megerősíti őt :)

2010. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van!ez a tanács jólesett:)))Megfogadom a tanácsod!
2010. nov. 29. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!