Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen piti kifogással,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen piti kifogással, sztorival jött elő a férjed/feleséged, barátod/barátnőd megcsalásnál, amin utólag csak fogod a fejed h bevettél?

Figyelt kérdés

Íme az én sztorijaim egyike:

Fél éve voltam együtt a párommal, mikor beesett a telefonom az ágy mögé, elhúztam és találtam mögötte egy rózsaszín csipkés selyembugyit. Végigpörgettem az agyamba, hogy ez tuti nem az enyém (Nekem nincs se rózsaszín sem selyem sem csipkés bugyim. mindhárom verziót utálom)

Jött a szöveg, hogy biztos az excsajé, akivel előttem volt.

Egy óra múlva beugrott, hogy kb a bugyis eset előtt egy hónappal nagytakarítással egybekötött szobaátrendezést tartottunk. Ott elő kellett volna kerülnie a bugyinak.

Hupsz!

Nektek milyen ciki sztorijaitok vannak? Leírnátok?


2010. dec. 17. 22:24
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
A kérdező nem én voltam. Sajna régi a kérdés, nem jött rá új válasz. Remélem ide még fog!
2010. dec. 19. 11:27
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is remélem. Jók ezek a történetek. Velem sajnos, vagy hál istennek, nem történt még hasonló sem.
2010. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
92%

Még mikor csitri voltam akkor csaltak meg, de nem is igazán megcsalás, inkább egy érdekes sztori.

Barátom mindig járt (nélkülem is) bulizni. Vasárnap jött hozzám és olyan furcsán ment. Én meg viccesen megkérdeztem, hogy mi van veled tökön rúgtak?! Látni kellett volna a fejét. A dolog annyiban maradt. Másnap jött egy jóakaró barátnőm és kérdezte, hogy ott van e a a barátom. Persze most is ott volt. Na majd akkor máskor... Hát ha már idejöttél mondd, hogy mi van. Erre meséli, hogy vasárnap hajnalban hazakísért a barátom egy közös ismerősünket, helyesebben egyfele laktal és amit azóta sem tudok, hogy félreértették egymást vagy mi. De a kapuba a csajt megcsókolta, az meg tökön rúgta.

Ekkor 16 voltam a barátom 18. Nem rúgtam ki de rá pár hónapra megjött az eszem és kiraktam a szűrét. Most 29 vagyok, férjes, 2 gyerekkel ez a srác azóta is egyedül van. Utánam csak 1 barátnője volt, de az kiköpött úgy nézett ki mint én...azt hittem már tesók vagyunk :D.

Azzal is vége lett, most meg iwiw-en fel van téve neki egy kép a kutyájáról ezzel a felirattal: "aki sosem fog elhagyni".

Én hálát adok az égnek, hogy nem volt több közünk egymáshoz :)

2010. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 tetris ***** válasza:
91%
Amikor az én párom lebukott, akkor azzal magyarázta a dolgot, hogy ők tulajdonképen nem akarták, csak véletlen megtörtént. Persze! Véletlen évek óta...
2010. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
17 éves voltam, kezdetben jól ment minden. Tudni kell, hogy szerelmes nem voltam. 1 órára laktunk egymástól és sokat dolgozott, nem voltak sűrűk a találkák, de a heti 3 mindig meg volt. Aztán egyszer csak nem tudtam elérni, majd egy hét múlva felhívott, hogy nagyon beteg volt magas lázzal és ezért altatózta magát... na ez már itt vicces volt. De ekkor még nem gondoltam, hogy megcsalhat. Aztán 1-2 hetenként ezt bejátszotta :D Egyértelmű volt, hogy van valakije. Kiderült az exével kavar. Aztán átjött egyik nap és megkérte a kezem. Mondom veled meg mi van? :D Nem tudtam hová tenni a dolgot. És itt végeztünk. Érdekes gondolatmenete volt.
2010. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Anyu mindig is ragaszkodott ahhoz,hogy a vasárnapi ebéd nála legyen,ami egészen a vacsoráig tart.... Exemmel minden vasárnap elmentünk. Egyszer rá jött a hasmenés anyunál,de nem mert ott elmenni,hanem "haza vitte" (5 perc kocsival). Majd felhívott, hogy nem jön már vissza, mert rosszul érzi magát.Tudta, hogy nekem "muszáj" estig maradnom...Ekkor nem tulajdonítottam különösebb jelentőséget a dolognak,mint egyszerű gyomorrontás.Majd ezután havi rendszerességgel előfordultak ezek a gyomorrontások,természetesen Anyánál.Nekem soha nem volt semmi bajom,ezért kezdett gyanús lenni,ezért a 4.-alkalomkor az ex távozása után, én is hazamentem. Mivel én gyalog mentem,kicsit később értem haza,így telibe találtam az exem, ahogy egy másik FÉRFIT! csókol a nappaliba és tépik egymásról a ruhát...Még az nap repült a háztól.Hála a jó Istennek az AIDS teszt negatív.
2010. dec. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Utolsó: jól értem? Ugyan nem irtad ki, de gyanitom, te vagy a nő a kapcsolatban, amiről szó esett, és a párod, férfi. Huh, hát, ha én meglátnám a párom egy férfival, nem is tudom mit tennék ( szintén a női nemet képviselem). Tuti, hogy sokkot kapnék.
2010. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

14:04


Igen,nő vagyok én is. Borzasztó kegyetlen volt. Hónapokig nem tudtam eldönteni,hogy mi bánt jobban: az undor,vagy ahogy átvert. Talán mindkettő egyszerre...

2010. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Barbieee :") ***** válasza:

a régi kérdést belinkelné nekem valaki?**

nagyon megköszönném :)

2011. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!