Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen piti kifogással,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen piti kifogással, sztorival jött elő a férjed/feleséged, barátod/barátnőd megcsalásnál, amin utólag csak fogod a fejed h bevettél?

Figyelt kérdés

Íme az én sztorijaim egyike:

Fél éve voltam együtt a párommal, mikor beesett a telefonom az ágy mögé, elhúztam és találtam mögötte egy rózsaszín csipkés selyembugyit. Végigpörgettem az agyamba, hogy ez tuti nem az enyém (Nekem nincs se rózsaszín sem selyem sem csipkés bugyim. mindhárom verziót utálom)

Jött a szöveg, hogy biztos az excsajé, akivel előttem volt.

Egy óra múlva beugrott, hogy kb a bugyis eset előtt egy hónappal nagytakarítással egybekötött szobaátrendezést tartottunk. Ott elő kellett volna kerülnie a bugyinak.

Hupsz!

Nektek milyen ciki sztorijaitok vannak? Leírnátok?


2010. dec. 17. 22:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
23:01 - mi volt a lány keresztneve? Gyanúsan ismerős a történet :)
2010. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
97%

a férjem egy kolleganöjével kezdett järogatni..a csaj küldött sms-t is,még éjjel is..én hallottam a telefon

prüncögését,ö nem,reggel kérdezem-ki küld neked éjjel sms-t? --mit képzelsz ? senki -volt a välasz

ekkor MÈG ö volt a frissebb,és a wcre menet kitörölte..

aztän mär én voltam,mert megnéztem

késöbb kértem egyenleg részletezöt,kiderült,hogy volt olyan nap ,amikor 39szer hivta a csajt !!

és volt pofäja azt mondani,hogy munka ügyben !!

na ilyen sekéjes az agyuk... lapät ...

2010. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Kedves első: az azért durva lett volna, mivel a butyi nem volt tiszta....
2010. dec. 18. 11:51
 14/29 A kérdező kommentje:
*bugyi
2010. dec. 18. 14:36
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
És utána nem találtál egy szatyrot a szekrényben, amiben a régi barátnő ottmaradt cuccai voltak, aminek a tartalma időközönként változott?
2010. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én feleségem azt adta be nekem, hogy a tűzvédelmet kell ellenőriznie éjszaka a munkahelyén. Aztán érdekes módon volt egy sms is a telefonjában, amiben vacsorára hívta egy pasi. (Nem én kutattam, ő adta oda a telefont, hogy nézzem meg a gyerek programját, amit egy osztálytársának az anyukája küldött át sms-ben.)

Most már válunk, de azóta nagyon dúrva dolgokat követett el ellenem, és lényegében folyamatosan hazudik azóta is, mint a vízfolyás.

2010. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
94%

Én nem csaltam, csak félre lettem értve :) Eléggé rendetlen vagyok, gyakran hónapokra eltűnnek és előkerülnek tárgyak a lakásomban.

A férjem egyszer talált egy férfi alsógatyát a szekrényben, ami nem az övé volt. Kérdezte, hogy kié. Fogalmam se volt, mondtam, hogy biztos az egyik exé maradt itt (élt velem korábban néhány ex).

Nem szólt semmit, de néha felhozta, piszkált vele, stb...

Hetekkel később anyám össze akart pakolni egy látogatás alkalmával a szekrényemben (ő rendmániás, csak ebből nem örököltem semmit :)), majd az említett alsót vígan lobogtatva kiszaladt: "Na, végre megvan apád alsója, már mit kerestem!"

Kiderült, hogy egy látogatás alkalmával valahogy belekerült a szennyestartóba, én kimostam és elraktam - nem ismerem névről a férjem összes alsógatyáját :)))

Férjem olyan boldogan vigyorgott napokig :DDD

2010. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok az a válaszoló. Miután rátaláltam arra a kérdésre, sajnáltam is, hogy nem jön új válasz.

Kíváncsi lettem az ilyen szituációkra!

2010. dec. 18. 18:12
 19/29 A kérdező kommentje:
Azóta is tagadja hogy más is "lakott ott". Fantasztikus az a szatyor, nekem is kéne egy. Beteszem farmer, kiveszem blúz....
2010. dec. 18. 18:14
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jól emlékszem. Mert mintha már lett volna ez a kérdés egyszer kiírva teljesen azonos történettel.
2010. dec. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!