Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megbocsájtanátok? Újrakezdenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok? Újrakezdenétek? Megéri?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok a férjemmel, 4 éve vagyunk házasok, van egy 3 éves gyermekünk. Vannak nehézségeink, mint minden egyes párnak, a gyermek születése után eltávolodtunk egymástól, nem jutott elég időnk egymásra, a pénzkeresésre koncentrált, én pedig a kicsire. Sok volt a vita...

Munkájából adódóan rengeteg nővel került kapcsolatba, és engedett a kísértésnek. 2 hete tart a kapcsolat, elmondta. Nem tudom hogyan döntsek, ő megpróbálná rendbe hozni, de félek nem tudnék megbízni többé benne. Viszont szeretem és nagyon szoros a kapcsolata a lányával.

Adjatok tanácsot, tapasztalataitokat kérlek Titeket, osszátok meg. Teljesen tanácstalan vagyok.

Köszönöm


2010. dec. 28. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz egy ilyen kérdésre választ adni. Az én elvem alapból az,ha átvert ma,átver holnap is. Viszont te azt írtad,hogy nagyon szereted őt. Tulajdonképpen a férje bevallotta,hogy elcsábult,így ez tán enyhítő körülmény. Adj magatoknak még EGY esélyt,próbáljátok rendbe hozni a kapcsolatot,ha rendbe lehet. Talán a férjednek "szüksége" volt erre a kalandra,hogy rájöjjön,hogy téged szeret.Ami a bizalmat illeti,már soha többet nem lesz 100%-os,de idővel minden seb beforr.Üljetek le,beszéljétek meg alaposan. Sok sikert kívánok!
2010. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én megbocsátanék. Ha egy szemét alak lenne a férjed, akkor nem 2 hete, hanem 2 éve lenne viszonya.

Ezen túl lehet lépni.

2010. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Amint irod is, hogy elhanyagoltad a parodat. Azt erdemes tudni, hogy egy ferj olyan, mint egy kis gyermek, tehat altalaban a szereto gondoskodasra van szuksege, s arra hogy amikor hazajon a faradt nap utan, akkor a szereto parja vidam mosollyal es kedvesen fogadja pl.

Ezt nagyon kevesen kepesek igy megadni, pedig ha belegondolsz, akkor rafogsz dobbeni arra, hogy valoban ez miatt romlott meg a kapcsolatotok.

A m.helyen a holgyek apoltak es vidamak, s igy elcsabult, mivel Neki erre volt szuksege akkor.

Vizsgald meg onmagadat, s ekkor mar konnyebb lesz a dontes. A parod az szereti a csaladjat es mindent elkovetett azert, hogy Nektek mindenetek meglegyen, s kenyelmesen eljetek.

Lehet, hogy Neked is szukseged lett volna a gyengedsegre, de erre nem figyeltetek oda elegge. Most tortent valami, s ez azt jelenti, hogy jobban figyeljetek egymasra.

Oszinte a parod es mindent elkovet azert, hogy ujra boldogok legyetek, ezt ertekeld. Nem feltetlen jelenti azt, hogy nem lehetne megbizni benne, mivel oszintek az erzelmei, es szereti a gyermeketeket is.

2010. dec. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megbocsájtanám, újrakezdeném és megéri :)


Szerintem is nagyon szeret,ha ezt elmondta neked, próbáljátok meg és figyeljetek jobban egymásra, ha hazamegy melóból akkor mosolyogj és üdvözöld a,hogy illik :)


ja, ajánlok egy jó könyvet, nekem segített:

Alla Please : Miért sír a nő és Miért hazudk a férfi


érdekes dolgokat lehet "tanulni" a párkapcsolatról :)

2010. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szeretném leírni a tapasztalatomat ezügyben. A férjemmel mi is a gyerek megszületése után távolodtunk el egymástól. Én sokat foglalkoztam a gyerekkel, ő elhagyagoltnak érezte magát. Tudtam, hogy vannak problémák, sokszor kértem is hogy beszéljük meg, de ő mindig kitért a beszélgetés elől, azt mondta, gondolkozzak és majd rájövök. A nyáron egy sms alapján lebukott. Kértem, hogy próbáljuk meg újra, felejtse el őt, és rendezzük a problémáinkat. Szerelmes lett, már nem érdekelte sem a közös gyerek, sem a közös ház, sem a közös autó, semmi. Két hete elköltözött tőlünk a nőhöz, 90 km-re a lakóhelyünktől. Szerintem ki lehet békülni, meg lehet bocsátani, de a csomó örökre ott marad. Már sosem bízhatsz meg benne igazán. CSak azért, mert anyák lettünk, nem ezt érdemeljük. Ez a véleményem.
2010. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük, megszakította a kapcsolatát. Ugyan most eléggé a padlón van, na de én is...

Innentől kezdve jöhet a női praktika, a törődés és a szeretet;) Remélem sikerül, nagyon szeretném..

2010. dec. 28. 11:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Most padlón van? És szerinted miért? Azért, mert megcsalt? Szerintem nem. Azért, mert meg kellett szakítania a kapcsolatot a másikkal.

Hidd el, nem a sértett nő beszél belőlem, de nem bízhatsz meg benne. Nálunk egy éve megcsinálta ugyanezt, vonzódott egy nőhöz, de nem csalt meg vele. Már akkor már nagy bajt sejtettem a kapcsolatunkban, és tudtam, ha egyszer félrenézett, már régen rossz, de akkor visszatáncoltam hozzá. Ha akkor hallgatok a megérzéseimre, nem vesztegettem volna el egy évet. Most meg magamra maradtam a gyerekkel, a házzal, a törlesztő részletekkel. Csak néhány jótanács: Légy figyelmes!!! Nyisd ki a szemed! Az ördög nem alszik!

2010. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi és még valami: Te is tudod, hogy miért vagy itt? Miért itt teszed fel a kérdéseidet? Ha biztos lennél a dologban nem itt várnád a választ?
2010. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nyers leszek: Egysszeri "kufircolást" megbocsátanék, kapcsolatot nem...
2010. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szakított a nővel, akkor még szeret. Padlón van, mert ott megkapott mindent, törődést, szexet, odafigyelést.

Figyelj oda magadra is, a pasik nem szeretik az elhanyagolt nőket. Aztán irány a fehérneműbolt, vegyél valami szexit, próbáld meg újra elcsábítani egy romantikus de erotikus éjszakán. Adj meg neki mindent, amit akar aznap éjjel, kényeztesd. A pasik szívéhez a hasukon és a farkukon át visz az út. Menjetek el kettesben is mondjuk egy hosszú wellness-hétvégére, ahol törődhettek egymással! Mi most voltunk a párommal, és hihetetlen, mit hoz ki az emberből (szauna, közös izzadás, jacuzzi, tipi-tapi, aztán fent a szobában folytattuk, nagyon jó volt)!

Egy pár hetes kapcsolatot meg lehet bocsátani. Ha hónapokig csalna, na azt már nem.

Sok sikert!

2010. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!