Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Megbocsájtanátok, ha...

Férfiak! Megbocsájtanátok, ha a nő nyakon öntene vízzel, mert nem tetszik, amit mondassz? Vagy hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 09:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyet hisztis pics...nak hívják, még nő létemre is ezt gondolom. Nem gyerekes viselkedés? Vagy lehet homokot szórni az illető férfi szemébe, esetleg meghúzgálni a bajuszát! Vannak még hasonlóan gyerekes viselkedésformák.

Mondjuk végső kétségbeesés akár le is ültetheti a feleket, higgadtan megbeszélni a történteket.

2009. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
84%

Már ne haragudj de ezt a múltkori kérdés miatt írtad ki?


Ott a férj ittas volt és nyomdafestéket nem tűrő szavakat mondott a nőnek aki emiatt leöntötte vízzel. Ráadásul a hölgy nemrég szült, ilyenkor azért még dolgoznak a hormonok is stb.


A kérdésedet egyértelműen úgy tetted fel, hogy a nőt állítsa be rossznak, mintha a férfi nem is lett volna hibás.


Most azt várod, hogy mindenki leírja milyen hisztis nőszemély lehet az ilyen és pofont érdemelne?

Ha mástól meg is kapod az ilyen jellegű válaszodat tőlem biztosan nem fogod.

Üdv

2009. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Szóval, férfiak, ti hogy reagálnátok? Ha másnaposan hisztivel ébresztene a nő, majd leöntene?

Nem akarok semmi választ senki szájába adni, kíváncsi vagyok.


Igen nő vagyok, ezért írtam ki.

Akkor ha valaki terhes és hormonjai dolgoznak, akkor leöntheti a férjét, aki egy másik napon ivoot, hideg vízzel?

Kíváncsi lennék, hogy aférfiak erre hogy reagálnának.

Mert az én kedvesem szerintem kidobna az erkélyen. Aztán persze lehet hogy sajnálná.

De a meglepetés miatt.

Én biztos széttörném rajta a levesestálat ha ezt tenné.

De mi csak puszilkodunk.

A legnagyobb sértés, hogy felemelem a mutatóujjamat. Akkor villámlik neki a szeme.


Majd én pontozom, nektek nem kell!

2009. máj. 5. 09:35
 4/39 A kérdező kommentje:

Mert ha ezt lehet, akkor leöntöm már én is.

De mi van, ha rosszul reagál?

2009. máj. 5. 09:36
 5/39 anonim ***** válasza:
86%

Korrigálnék. Nem ittas volt a férj, hanem másnapos, de nem ismeretes a konkrét szituáció.


Én egyébként öntöttem már le a férjemet egy pohár vízzel. Valami családi ünnep volt, elég sokat ivott és kitalálta, hogy ott alszik, ahol épp van. Miközben próbáltam felkelteni, hogy másszon az ágyába, véletlenül megütötte a pocakomat, amiben a gyerekünk lakott. Nem gondolkoztam, felkaptam egy pohár vizet és az arcába öntöttem.

Szerintem én jobban meglepődtem, mint ő. Mindenesetre elment aludni. Másnap persze nem emlékezett rá, elmeséltem és mélységesen szégyellte magát. Azt mondta, hogy abszolút megérti, hogy leöntöttem, de azt nem hiszem, hogy megértené, ha azért önteném le, mert épp nem tetszett, ahogy reagált az én véleményemre, mondatomra.

Tanulság egyébként volt mindkettőnknek: én nem állok le részeg emberrel kommunikálni, vitatkozni, ő nem jut el oda, hogy ennyire részeg legyen.

2009. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
66%
Én eléggé meglepődnék, és ha sikerülne leöntenie (azaz nem venném előre észre), akkor rohadtul elgondolkodnék, hogy mi a francot keresek emellett a labilis idegzetű nőszemély mellett.
2009. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
41%
Pofánvágnám megkínoznám székkel tarkóncsapnám rádobnám a macskát nyakbahánynám és végül kötelet kötnék a nyakára felkötözném a kötelet a falra aztán kidobnám az ablakon...... Am nem :D Nemlennék valami túl vidám :D De hát... ezvan xD
2009. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat számomra 100% hasznosak.

Akkor én nem öntöm le mégse.

Várom a további válaszokat!

2009. máj. 5. 10:12
 9/39 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha engem leöntene akkor én először fognám a felmosó vödröt tele vízzel és ráborítanám, aztán agyő drágám.
2009. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó vok: ja amúgy én nő vagyok
2009. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!