Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan elvált anyuka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan elvált anyuka, aki egyedül maradt a pici (bölcsis) gyermekével, és nincs a közelben a családja sem? Bele lehet jönni?

Figyelt kérdés
Én most éppen ilyen helyzetben leszek, tök egyedül egy bölcsis gyermekkel, 250 km-re a családomtól, és eléggé tartok tőle, hogy fogom megoldani a helyzetet.
2011. jan. 11. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet oldani. Barátaid vannak? Vagy jó szomszédod?
2011. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Itt 3 közeli barátom van, de sokat dolgoznak, meg nem is a közvetlen közelemben laknak. A többi csak inkább olyan felületes ismeretség, vagy munkatársi kapcsolat. A szomszédaimat nem ismerem, pedig 3 éve lakok itt. Elég zárkózott természet vagyok, illetve nehezen ismerkedem, nehezen nyílok meg.
2011. jan. 11. 22:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pesten
2011. jan. 11. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod akkor én bármikor segítek neked.(ingyen)

Én 1 éve lakom itt és nekem sincsen senkim,csak a párom aki sokat dolgozik és 1 bnőm aki most vidéken tartozkodik a párjánál. :( Most munkakeresésben vagyok, van szabadidőm. Sőt hiányoznak a keresztgyerekeim is.

2011. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon rendes és önzetlen vagy. Nem élősködni szeretmnék másokon, csak azt akartam volna megtudni, hogy mennyire gyakori, hogy ilyen opici ygerkőccel marad egyedül valaki segítség nélkül, és hogy az ilyen helyzetben lévő nők hogyan oldanak meg bizonyos helyzeteket (pl. lebetegszek, túlórázok, stb., ki megy a bölcsibe a gyerkőcért). Egyébként a (még) férjem családjával jó a kapcsolatom továbbra is, de nyílván ez valamelyest változni fog, ráadásul ők sem pestiek, de legalább viszonylag közel laknak.
2011. jan. 11. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy éves volt a kicsi lányom amikor egyedülálló anyuka lettem. Hasonló gondolatok keringtek az én fejemben is, de aztán minden szépen megoldódott. Nekem a szüleim már régen meghaltak, a volt férjem szülei sem élnek, szóval sosem volt túl sok rokon körülöttem. Viszont a barátaim kitartóak, és tényleg önzetlenül ajánlották fel a segítségüket, amit néha igénybe is veszek, ha valami nem a tervek szerint alakul a munkahelyemen. Nekem van szerintem a leghosszabb listám a bölcsibe, hogy kik hozhatják el a kislányomat :)

Szóval én azt ajánlom, hogy ami segítséget felajánlanak, fogadd el, ez nem élősködés. Ha nekem valamelyik barátnőm hozza el a gyerkőcöt hétközben a bölcsiből, "meghálálom" a segítségét azzal, hogy meghívom hétvégén ebédelni. Neki nem kell főzni, és még beszélgetni is tudunk.

Nem mondom, hogy néha nem keseredek el, hogy így alakult, de működőképessé tehető így is az élet.

2011. jan. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

22:35 vagyok

Nincs mit!

Nem élősködés ,én ajánlottam fel minden hátsó szándék nélkül.Egy évi ebből egészítettem ki a keresetem de nem a pénz miatt.Hanem mert imádom a gyerekeket, hiányoznak a keresztgyerekeim, és a szabadidejét mindenki azzal szereti tölteni amit szeret.(nem unatkozással itthon)Persze örülök ha pénzt is kapok, de! vannak élethelyzetek ahol nem várom el. És ez pl,hogy valaki egyedül neveli a gyerkőcét.A barátnőm is egyedül neveli a keresztlányom. És képzeld mikor a középsulis fia volt kicsi és én 14 éves akkor kezdtem el vigyázni rá meg a lakótársuk gyermekére. És hiába a 13 év korkülönbség a legjobb barátnők vagyunk azóta.

mindegy, ha kellenék :) akkor nita721@citromail.hu címre írj és megadom a számom

2011. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én két pici gyerekkel maradtam egyedül (kicsi 6 hónapos nagy alig 2 éves) minimális segítséggel, voltak nehéz időszakok de az a szeretet amit a gyerekektől kaptam mindenen átsegített. Hozzáteszem hogy apuka se anyagilag nem támogatott soha és a gyerekeke se látogatja...szerencsére.
2011. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyival vok.könnyebb helyzetebn hogy már nagyobb a fiam.De én is olyan egyedül vagyok mint azujjam.nagyon sok erőt és kitartás kívánok Neked mert tudom miylen rettentően nehéz.
2011. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!