Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lehet az oka, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy az exfeleség "stílust" váltott?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, miért van az, hogy az ex egy jó durva hangnemű válás után (3éve), pár hónap hallgatás után (zéró kommunikáció), most megint "hihetetlenül" kedves és együttérző a férjemmel...

Nekem gyanús, mert eddig csak akkor volt "normális", amikor el akart érni valamit.

Megint valamiért "simitaná" a pályát vagy egyszerűen rájött mit veszített, azzal, hogy elüldözte maga mellől... Lehet vissza akarja szerezni. Nem értem, bár tudom, hogy nemis kell értenem, mégis bosszant.


2010. márc. 2. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy szerelmes. Nem a ferjedbe, hanem talalkozott valakivel akivel jol megvannak. Tudod a szerelem csodakra kepes! Vagy csak egyszeruen sinen van az elete.

Szerintem egyaltalan nem biztos, hogy a ferjedre hajt megint, es hogy valamit is szeretne tole.

Csak az eletben most bejott neki valami ami fontos szamara, es ettol boldog. Lehet hogy lefogyott, lehet hogy szerelmes, lehet hogy van egy uj hobbija ami boldogga teszi, lehet hogy lediplomazott, lehet hogy kulfoldre koltozik...stb. millio oka lehet a boldogsaganak.

2010. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is talált magának ő is valakit, azért változott meg a viselkedése. láttam már ilyet :)
2010. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült feldolgoznia a válást.Örülj neki,sokaknál tovább tart.

Arra vigyázz,ha továbbra is így forog az agyad,te leszel a nemnormális,gonosz nőszemély...

2010. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a történetet akár én is írhattam volna, és igen, ilyenkor mindig akart valamit a "kedves" ex. Én nem tűrtem el semmilyen módon hogy beleszóljon az életünkbe, nekik már nincs miről kommunikálni. Az én esetemben szerintem egy pont után még vissza is csinálta volna az egészet volt feleség, na nem azért mert rájött hogy szereti a párom, hanem kellett volna neki valaki, aki elvégzi a férfimunkákat a ház körül és az ágyában is. Én mindig azt mondom, egy házasságot amíg lehet, meg kell menteni, ha gyerek van, akkor főképp, de ha nem lehet menteni és mégis elválnak, utána semmiféle kommunikációnak nincs helye. Így gondolkozni sem kell azon vajon mit akar a "drága", azt akar, amit, célt nem ért. A párod új életet kezdett veled, ne hagyd ezt az egészet!!! A férjed hogy viszonyul ehhez?
2010. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már a válás előtt talált magának valakit és ezért hagyta el a férjemet.

Viszont látszik rajta, hogy nem boldog, egyszer már el is költözött a fickójától.

Igazatok van, ha sokat logikázom én leszek a "gonosz" nőszemély, csak attól tartok, hogy rájött mit veszített el és esetleg a gyereken keresztül próbálná visszacsábítani a férjem, akit mellesleg teljesen hidegen hagy, hogy mit tesz az exe. Konkrétan szánalmasnak tartja.

Szerintem is szánalmas a viselkedése, csak az zavar, hogy valamiért úgy érzi fel-fel kell bukkannia az életünkben. Eddig mindig úgy volt, hogy ha a kedveskedéssel nem érte el a célját, akkor jött a gonoszkodás, de a legkeményebb marhaságokat képzeljétek el...ezért "aggódom".

Sajnos olyan típusú ember vagyok, hogy ha valaminek az okát nem értem, akkor igyekszem megérteni.

Pedig tudom, hogy nem lehet és nemis kell mindent megérteni.

2010. márc. 2. 12:51
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
12:20-as vagyok, komolyan mondom, szóról-szóra ugyanezt csinálta velünk is a férjem exe. Akkor lett vége az egésznek, amikor semmire nem reagáltunk amit csinált (akár jót- akár rosszat), s mivel mintha a fallal csinálta volna az egészet, szép lassan kilépett az életünkből. Annak a nőnek is volt azóta számos pasija, hidd el, az ilyenek csak egyszerűen nem tudják elviselni, hogy nem ők tartják a dolgokat 100 %-osan a kezükben. És érzi, hogy a volt férjednek már nem számít, és a szánalmasságig próbálkozik. Ha a férjed a nőt szánalmasnak tartja, akkor te se törődj vele, a lényeg, ne kommunikáljatok... azt csinál amit akar. Kitartás!
2010. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Sokat segítettetek! :)
2010. márc. 3. 09:01
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy nem a te dolgod. A tiéd az, hogy tessél, testileg is, de főleg értelmileg. Ha ez végül nem jönne be nála (legrosszabb eset), akkor is hasznos az újabb megtalálásában. Ellentétben azzal, hogy az ex viselkedésén hörcsöggé hergeled magad. Ugye?
2010. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
12:18-as, legközelebb olvasd át a hozzászólásod mielőtt elküldöd, mert 3x olvastam el, de nem igazán értem mit is akarsz mondani, mi az hogy nem a kérdező dolga? Talán hadd legyen már az ő dolga, ha valaki kirívóan kedveskedik a párjával, ebben az esetben az ex ugyanolyan személynek számít, mintha bárki más nő próbálná csábítgatni... látom nem élhettél még át ilyen helyzetet (én igen), hogy ekkora baromságot írsz. Kérdező: ne figyelj rá, ami a pároddal kapcsolatos, az mind a te dolgod!
2010. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudok "nem foglalkozni" vele.

Felajánlott neki valamit (talán csak gesztus; a gyerekkel kapcsolatban; a kérdés szempontjából mindegy mit) levélben, amire a férjem nem válaszolt, mert kivitelzhetetlen. Erre fogta és 2nap múlva küldött egy smst, hogy biztos csak nem olvasta...Ja, persze, mert a levélről nincs visszaigazolás?!

Nekem három alternatívám van:

1 Unatkozik

2 Szemétkedés az egész, csak provokál

3 Rájött mit dobott el és megpróbál visszamászni a gyereken "keresztül"


Szerintetek? Tudom, kicsit paranoia az egész! :(

2010. márc. 5. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!