Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjemnek gy. T. letíltása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek gy. T. letíltása van, két gy. Után az előző házasságából. Ha a nyugdíjpénztártól kap vissza hozamot abból is kell fizetnünk?

Figyelt kérdés
A volt felesége ezt is letilthatja mint mindent?Köszi.Judit.
2011. febr. 23. 17:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hozamból nem kell fizetni. Csak a fizetésből vonják a tartásdíjat.
2011. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A gyermektartásdíj a nettó munkabérre van megállapítva -hacsak nálatok nem bruttóra sikerült, de nem hinném. Az első esetben a hozam nem jövedelem, nem kell utána tartásdíjat fizetni.
2011. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
30%

Már bocsi, de a gyerektartást KÖTELES lenne minden apa fizetni , és nem a volt feleségnek fizeti az életét, hanem a saját gyerekeinek fizeti egy csöppnyi részben az életét.

Ne is haragudj, de nagyon sz@r a kiirásod!!! Ha téged hagynának el gyerekkel akkor...???

És nem a volt feleség tiltatja le hanem a biró, hivatalból, törvényileg.

Hogy lehetsz ilyen aljas??? Neked nincs gyereked? Tudod te mennyibe kerül egy gyerek???bölcsi,ovi,isi, kinőtt ruhák, jön a tavasz...


Nevetségesen kevés a gyerektartás egyébként is,bármenniy is legyen az, hisz ez is meg van szabva , ogy a fizu hány %a illetve hogy menniy a max összeg, de sajnos általában kiszurják az anyák szemét.

Nem tudom miért gondolják az elvált emberek , hogy ha elválnak és külön élnek akkor a gyereket olcsóbban lehet nevelni???

Mikor a férjed vele élt, akkor tudja jól, hogy milyen sokba van a gyerek, most meg kb gondolom a felét se fizeti, vagyis nem fizeti, hisz le kellett tiltassák a fizetéséből.

2011. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bizonyos hozamok, amiből kell fizetni, ha %-ra állapították meg a gyt-t, de nem mindegyikből.De sztem a nyugdíjbefizetés hozama nem az a kategória.
2011. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem kellene mocskolódni és vádaskodni úgy,hogy nem is ismerjük a történetet.Egyáltalán nem biztos,hogy apu volt a szemét,lehet,hogy anyu volt az aljas.De mindegy is,nem ez volt a kérdés.

Szerintem sem kell belőle fizetni.

2011. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:40


Te mekkora egy hisztérika vagy!

Semmi negatívat nem látok a kérdésben te meg rázúdítod a saját kis elméletedet, amit alkottál a kérdezőről.

Megkeseredettnek tűnsz.

2011. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%

18:40-es biztosan egy okkal elhagyott megkeseredett p@csa, utálom az ilyen állatfajt, szégyent hoz a női nemre és a normális anyákra!!!


Kérdező: férjem is kap vissza és neki sem vonnak belőle gyerektartást.

2011. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%

Még annyit a panaszkodó 18:40-esnek, hogy anyagilag szinte jobban járnak a gyerek kiskorában, úgyhogy befoghatná!

Ha csak GYES-t kap, családit és gyerektartást (pl. 20ezer), akkor is havonta megvan kb. 60ezre tisztán.

Emellett ha egyedülálló, az óvodában ingyenes az étkezés is, így iskolás koráig alig van kiadása.


Míg mi a férjemmel ketten élünk albérletben havi 80ezer forintból és emiatt nem lehet saját gyermekem, mert nem tudnánk ellátni.

De engem senki ne sajnáljon, csakis az elhagyott előző nőt, hisz szegényke már ellett egy kölyköt, így istennek képzelheti magát...

Szánalmas némely ember!!!!

2011. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
45%
Egyetértek az előttem szólóval.
2011. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

A volt férjem 40.000 ft gyerektartást fizetett 2 gyerekre. A volt feleség újraházasodott, szült még egy gyereket. Nem titkolta, hogy azért, mert így gyerekenként 15.000 ft családit kap, igényli a főállású anyaságot. Így kapott egy hónapban 115.000 ft-ot, úgy hogy meg sem mozdult. Elment 4 órában dolgozni, így a jövedelme 165.000 ft lett, kézbe. Plusz ugye a férje jövedelme.

Többek között azért váltunk el, mert én szerettem volna közös gyermeket, de ő az anyagiak miatt nem vállalta.

2011. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!