Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjemnek gy. T. letíltása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek gy. T. letíltása van, két gy. Után az előző házasságából. Ha a nyugdíjpénztártól kap vissza hozamot abból is kell fizetnünk?

Figyelt kérdés
A volt felesége ezt is letilthatja mint mindent?Köszi.Judit.
2011. febr. 23. 17:39
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

20.24.

Nem azért ment a tiltás,hanem,3ezer forint miatt.Az egyik hónapba annyival több járt volna a volt feleségnek a fix 40 helyett,és ezt tudta meg.Én a két gyerekemre fix 30at kapok de annak is örüljek.Mi hordjuk a gyerekeket,mert nem jöhetnek busszal,állítólag veszélyes pedig már 14,12évesek.25 kiló méterre laknak,én gyesen vagyok kis fiunkkal arra mit tudnánk költeni ilyen magas benzin mellett?Dolgozni is kocsival kell menni a férjemnek,nem menne nem kapna gy.t. a volt feleség.Akkor nem is hozhatnánk őket.

2011. febr. 24. 08:20
 22/27 anonim ***** válasza:
29%

18:40-es vagyok:

:))))

17 éves boldog házasságban élek, 3 gyerekem van.

Nagyon mellé lőttetetk!!


Válaszom és véleményem a hivatásomra alapozom,bíróságon dolgozom idestova 17 éve:)

2011. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

16.40.

Akkor köszönöm ezt a szép választ.Az én férjem a szívét is oda adja a gyerekeinek,de fizessük az OTPjüket meg 50-60ezret.gy.t.A volt feleségnek semmi nem elég,cs.pja is 32ezer a kettőre mert van még egy gyereke.Egy apát mennyire lehet anyagilag,érzelmileg lehúzni?Csak,hogy amaz ki tudja fizetni a lakás kölcsönét mert nem a gyerekekre költi,én kapok 30ezret gyt.volt férjemtől és az OTPket is megfeleztük.Akkor hol az igazság?Az apának nem kell megélnie és eltartania az új családját meg rendszeresen hozzuk minden két hétbe őket.Sehová nem tudunk kimozdulni mert akkor esetleg nem jöhetnének mert nem jutna rá pénz.Három gy.van a közös háztartásba csak azt tudjuk nekik mondani arra kell a pénz,rájuk 20ezret nem tudunk költeni a háromra nem hogy egyre 30at.Egy átlagos család ennyit nem költ öt emberre sem,nemhogy két gyerekre.

2011. febr. 24. 12:04
 24/27 A kérdező kommentje:
18.40-esé az előző válaszom.
2011. febr. 24. 12:16
 25/27 anonim ***** válasza:
5%
Nem kell szétdúlni egy családot, és meg van oldva.Miért nem kerestél független férfit? Ha neked az jó volt, legyen jó ez is. Az a minimum, hogy az apa fizet, amit csak lehet.
2011. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Nem kell szétdúlni egy családot, és meg van oldva.Miért nem kerestél független férfit? Ha neked az jó volt, legyen jó ez is. Az a minimum, hogy az apa fizet, amit csak lehet."


Na, tipikus i.dióta válasz! Honnan tudod, hogy a Kérdező miatt váltak el? És semmi közöd hozzá, hogy kivel él! Ezzel az erővel azt is lehetne mondani, hogy a volt feleség pedig miért nem próbálta megtartani a férjét, akkor most nem kéne gyt-t követelnie.


Ennyi aszatlan, b.aszatlan nőt!

2011. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

14.50es.

Mind a ketten elváltak voltunk.

Ne írj hülyeséget nem is ez volt a kérdés.

Én elfogadtam és szeretem az ő gyerekeit is,ahogy ő az enyémeket.Csak egy bizonyos határ kéne az anyagiakban.

2011. febr. 24. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!