Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyukám megcsalja apukámat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám megcsalja apukámat, most mi lesz?!

Figyelt kérdés
Nem hiszem el.... :S Ma telefonált anyám barátnője kiment nappaliból én meg apukámmal tv-t néztünk,én bementem szobámba ami konyha mellett van és azt hallottam,hogy anyám mondja:este is irt,veszekedtünk smsbe,akar találkozni én nem merek,meg álandóan ba**ogat smsbe....veszekedtem vele,meg még valamit mondott utánna meg elkezdtek dumálni a valóvilágról...:D mielőtt letették megint másról dumáltak és anyám mondja,hogy találkoztam vele vagyis láttam,eltudod kébzelni milyen rossz volt látni,hogy vele sétál(gondolom feleség v másik csaj).... Most mit csináljak....igy is idegbeteg vagyok sulim miatt nem sokára éretségizem erre ez itt jön.... :S Mit csináljak? 14/L
2011. febr. 27. 11:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szopacs. Nyugi túl leszel rajta, anyámék is elváltak.
2011. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nagyon jólesett,elhiheted!!!
2011. febr. 27. 12:11
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal milyen a kapcsolatod?Ha kettesbe vagytok estleg hozz fel megcsalós témát,statisztika, olvastál erről neten ,hátha elgondolkozik.Kijelenteni azt,hogy tudsz a megcsalásról,se apukádnak,se anyukádnak nem kellene mondani,ez az ő dolguk.CSaládi légkör egyébként jó? Nincs állandó veszekedés,vita a semmiségeken?
2011. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%
Ne szólj bele ez az Ő dolguk.Nekem is csalta Anyu Aput én tudtam is róla,és falaztam is neki,mert sajnos Anyu nem volt boldog,a randik után meg kivirúlt.Nem tudsz mit tenni nekik kell megoldaniuk,de biztos valami nincs rendben köztük,ha egy 3-ik személy belépett.:(
2011. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem szép dolog anyukádtól, ez tény. Viszont ne ítéld el. Nem biztos, hogy minden olyan jó a szüleid között, mint ahogy azt te látod. Igaz, hogy a romlott házasságot előbb megoldani kellene nem pedig félre lépni, de soha nem tudhatod igazából mi zajlik a szüleid között. Mikor kettesben vagytok, nyugodt hangon próbálj meg puhatolózni nála, beszélgetni vele erről. Az is lehet, hogy te értetted félre azt amit hallottál. Minden esetre, ha nem sikerül anyukáddal négyszemközt beszélned, ne avatkozz bele. Ne szólj apukádnak, ne gerjeszd a vitát köztük, met könnyen lehet, hogy később ha botrány lesz téged fognak hibáztatni.
2011. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
halljátok én kajak nem értem hogy mit akar mondani a kérdező
2011. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
63%
Hagyd a szüleidre, majd ők elintézik maguk közt. Ha meg nagyon akarsz valamit kezdeni az információddal, akkor max. anyuddal beszélgess 4 szem közt, de apudnak semmiképpen se említsd meg! Ez az ő kettőjük dolga, ne avatkozz bele. Ez olyan volna mint a Barátok közt-ben a Zsófi és a Zsolt dolgába beleüti az orrát Zsolt lánya, és kavargat. Végül kiderült, hogy csak félreértés, és mire újra béke lett...
2011. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem szoktak veszekedni.Télleg minden jónak tünik.Most vettünk új autót,nyaralást tervezzük meg ma töltöttük ki a papirokat,hogy hova szeretnék menni továbbtanulni(ha addig nem kerülök be egy diliházba)meg akkor is olyan jókat nevettünk... :( =( + egyik mamám rákos,másik hülye,tatám diliházban volt de még mindig kattyant,másik meg alkoholista.Szép kis életem van az is biztos...
2011. febr. 27. 12:19
 19/27 anonim ***** válasza:
Anyukád ennek a kapcsolatának véget akar vetni. nem is biztos hogy m,egcsalta apudat, lehet hogy csak vki zaklata, de nem akarta felídegesíteni magát, nem? szerintem félreérteted, deha nem, akkor anyukád szakítani akar azzal a másik palival.
2011. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Remélem... :( ém azért köszi a válaszokat!
2011. febr. 27. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!