Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A"barátom"most válik és a nö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbara2012 kérdése:

A"barátom"most válik és a nö nem akar. Mennyi idö még elválnak? V1gyerekde abban megegyeztek. A"barátom"ott hagy mindent! Asszonytartást kér, el akarja adatni azt a házat amit örüökölt. Kérhet asszonyttartást? Am meg 80 ezer ft gyerek tartást fizet.

Figyelt kérdés
3 éve külön laknak, eladathatja azt a házat amit a barátom örökölt?mert hát ugye a másik házat ott hagyta nekik
2011. márc. 1. 11:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen gyakran találkozik a párod a gyerekkel, de nehogy azt higgye, ha több pénzt ad, azzal el van intézve és el van látva a gyerek ? Lehet, nem is jut el a gyerekig ráadásul. A gyereknek elsősorban a kapcsolat kell a jó kapcsolat mindkét szülőjével !!!

Bocs, nem a kérdésre válaszoltam épp. Arra már kaptál ahogy látom.

2011. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem,nem én tartom el. közösbe van minden, és már 3 éve együtt vagyunk, igen szeretnénk gyereket csak meg szeretnénk várni a válás végét. Meg nekem most nem lenne aktuális a baba,majd jövö nyáron.
2011. márc. 1. 21:48
 13/29 A kérdező kommentje:
Minden nap találkozik a gyerekkel mert ö viszi suliba, és néha ö is hozza el és a hétvégét mindig együtt töltik.Szerencsére jo kapcsolatott ápolnak, a gyerek is jobban szeret az apjával lenni mert az anyja kicsit dili de ezt a gyerek is észre vette csak hozzánk nem jöhet mert egenöre albérletbe lakunk.
2011. márc. 1. 21:51
 14/29 A kérdező kommentje:
Amugy van minkája a feleségének, mert van egy álat eledel boltjuk amit a párom ott hagyott neki. de nem olyan rég mondta a barátom h azt mondta a felesége h elakarja adni a boltott. Lehet hogy azért akarja eladni h ne legyen munkája? és h kérhessen asszony tartást?
2011. márc. 1. 21:54
 15/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nekem ez a sztori kicsit zavaros...

Amit a barátos örökölt, az csak őt illeti meg. Hogy ő eladja e, az csak az ő döntése. Mint ahogyan az is, hogy 80 ezer gyerektartást fizet (amit őszintén kicsit kétségbe vonok).

Amikor együüt vana gyermekével azzt az időt miért nem töltitek hármasban? Miért ne lehetne veletek a kicsi az albérletben? És akkor hol vannak együtt? És miért ideges a felesége? Ha 3 éve külön vannak miért csak most került szóba a válás?

Ha iagzán kíváncsi vagy mások véleményére, akkor az enyém az, hogy szivatnak. Szimplán.

2011. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Bocs, elgépeltem pár helyen...:-)
2011. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
A jelenlegi felesége nem engedi ugy a gyereket e hogy én is ott legyek. Anyáron elmentünk 3 ban a strandra és amikor ez kiderült utánna nem engedte el e gyereket a barátomhoz.És azt mondta h azért válik most, mert szeretett volna még várni egy kicsit a válással mig nagyobb nem lesz a gyerek, az annyját az is bosszantja h a gyerek meg szeret engem. És tényleg 80 ezret fizetett, de a válás után nem bizti h fog tudni ennyit mert most nem olyan az anyagi helyzetünk. Nem hinném h át akar verni?! mert már oda adta neki a közös megegyezéses papirt de a nö közölte h nem válik! Csak már jo lenne letudni ezt az egészet. mert 1 évbe bele telik ha nem közös megegyezéssel van igaz? De ezt nem lehet sürgetni? Mert hát már 3 éve külön laknak? De egy év mulva már babát szeretnénk.
2011. márc. 2. 07:40
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Úr isten, ezt olvasni is förtelem...


Tanulj meg írni légy oly kedves mielőtt nekiállsz szaporodni...

2011. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
mennyit keres a férjed ha albit is fizettek meg a gyerektartas 80? amugy 100ezres fizetésnél 20ezret szoktak fizetni.
2011. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok hogy mennyit keres hogy ennyit fizet!Én kapok 15ezer gyerektartást hivatalosan
2011. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!