Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A"barátom"most válik és a nö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbara2012 kérdése:

A"barátom"most válik és a nö nem akar. Mennyi idö még elválnak? V1gyerekde abban megegyeztek. A"barátom"ott hagy mindent! Asszonytartást kér, el akarja adatni azt a házat amit örüökölt. Kérhet asszonyttartást? Am meg 80 ezer ft gyerek tartást fizet.

Figyelt kérdés
3 éve külön laknak, eladathatja azt a házat amit a barátom örökölt?mert hát ugye a másik házat ott hagyta nekik
2011. márc. 1. 11:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Más ember örökségéhez semmi köze az exnek nem az ő tulajdona nem adhatja el a házat.

Aszonytartást kérhet de nem fog kapni az csak akkor jár ha súlyos beteg és le van százalékolva az hogy munkanélküli nem számit.

A 80 e. gyerektartásra meg kár volt rászoktatni.

2011. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
A 80.ezret igy is keveseli az nöci, és a barátom kb 200 ezret keres, én is sokkalom ezt az összeget de nem akarok ezen vitázni. Majd a biroság eldönti. Tényleg ha válnak akkor a biró ugyan ezt az összeget itéli meg vagy lehet hogy kevesebb lesz? Vagy ez hogy van? Ha eddig ennyit adott akkor utána is ennyit kellesz?
2011. márc. 4. 19:06
 23/29 anonim ***** válasza:
a bíró csak akkor ítél meg összeget ha nem egyeznek meg az összegben. de ha a pasid azt mondja 80at akkor annyi. ha a pasid azt mondja kevesebbet akar és kéri hogy a bíró állipatsa meg akkor kb. 200 ezres fizura 40 ezret fog megállapitani
2011. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A bíroságon a fizú 20%-t itélik meg csak akkor lesz továbra is 80 ha a párod ebbe beleegyezik.
2011. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Aha, ez nagyon jo, legalább a felesége is látja hogy többet nem kaphat , hiszem igy is joval többet kap a kelleténél.
2011. márc. 4. 22:05
 26/29 anonim ***** válasza:
de mi van ha a párod azt mondja hogy továbbra is fizeti neki a 80at? merthogy a gyereke és legyen meg mindene amiket leirtal abból sanszos. ö a vére téged meg jól kihasznál nem fog akarni töled gyereket mert az a másik rovására menne. nem akarlak elkeseríteni.
2011. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Kicsit én is ettöl tartok,de 1éve van hogy elváljon. ha addig nem teszi meg akkor tényleg nem lesz tölem gyereke, pedig én nagyon szeretné!és a feleségét meg nem lehet lerázni, folyton hivja a barátomat. Ezzel se tudok mit kezdeni most is ezen vesztünk össze mert meg mondtam neki hogy jol kihasznál az a nö, és persze a valásnál meg nem akar közös meg egyezést, én meg mondtam neki hogy akkor te miért segitesz neki. Erre jol meg sértödött. Többet ezt a témát ne hozzam fel ? Vagy mit csináljak?
2011. márc. 4. 23:25
 28/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az írásaidat olvasva, Te nagyon "butus" nő lehetsz!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, csúnyán átver a barátod.

Esze ágában sincs válni, ha lett volna, megtette volna már....

Közös megegyezéssel, 3 év különélés után egy tárgyalással lezavarják a válást. Elég egyébként a közös megegyezés is.

Ha az nincs, a válás eltarthat évekig is.

Ezt tapasztalatból mondom, én már másfél éve válok, most lesz a 3.tárgyalás és teljesen el vagyok keseredve, hogy most sem lesz még vége szerintem. Sajnos van amiben nem egyezünk és szerintem ő húzza az időt, ahogy a Te barátod is.

2011. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Jaj, ez tényleg elkeseriö a jövöre nézve. De én hiszek neki hogy válni akar, de tényleg 1 éve van ha addig nem válik el, akkor fájdalmas bucsut veszek töle.
2011. márc. 6. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!