Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megbánhatja az ember a válást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánhatja az ember a válást ha szereti a férjét de nem tud vele élni mert elcseszi az életét? Ver, iszik, elszórja a pénzt, hagyja kihasználni magát az én rovásomra. Gyerek nincs. De szeretem szerelmes vagyok ezek ellenére.

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Válj el tőle. Az első hetekben-hónapokban iszonyatos hiányérzeted lesz, de aztán rájössz, hogy nincs olyan dolog, ami hiányozna belőle. Csak az álomkép, ami úgyis tovább él a fejedben.

Fél év múlva olyan boldog leszel, mint még soha az életedben! Ezt komolyan mondom: boldogabb leszel, mint egy átlag ember, aki nem tudja, milyen egy olyan börtönben élni, mint a te házasságod.

2011. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez az ember elvalik, megbanhatja. Ha azonban utana nem ujabb kapcsolatot, tamaszt keres (mivel ha sajat maga nem valtozik, hasonlo szituba keveredhet), hanem az önertelekesi problemait rendbe teszi, akkor majd örül, hogy elvalt es rendbe tette az eletet.

Akkor mar nem a masiktol varja a sajat "kiegesziteset", hanem önmagaert el, a amsik csak egy plusz, akivel együtt meg többet elerhet, de önmagaban en is jo vagyok, es kepes vagyok jol elni...

2011. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

egy életed van, ne akard így leélni szenvedve.

el kell hagynod azt az embert !

adj esélyt magadnak egy boldog életre !

hidd el, rátalálsz arra az emberre, akivel nagyon boldog leszel, és soha nem fog rád kezet emelni, tisztelni és szeretni fog .

20/L

2011. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor látsz olyan párokat, akik szeretik egymást, a férj tiszteli, szeretgeti, ölelgeti, puszilgatja a feleséget, aki sugárzik a boldogságtól, és látszik rajtuk a harmónia - azt nem bánod, hogy megfosztod magad ennek a lehetőségétől? :(
2011. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 DannyZuko ***** válasza:

Ver, iszik, elszórja a pénzt, hagyja kihasználni magát az én rovásomra.


Hát ebből mindjárt ki is emelném a legelsőt... Ver? És te még vele akarsz maradni? Ne az állapothoz ragaszkodj, hogy van valaki az életedben, hanem az életedhez.

Életemben csakis a munkám miatt ütöttem meg nőt, azt is ritkán. Igazi férfi lehet a férjed. Nézd... Ha 5-10 évente elcsattan egy füles, azt is nehéz megérteni. De hogy rendszeresen... Javaslom válj el gyorsan, amég nem lessz komoly bajod egy átmulatott éjszaka után, amikor majd jól eltángál és nem tud uralkodni az erején. Előbb utóbb ugyis burul a bili. buritsd te.

2011. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15,28-asnak: Áruld már el légyszi, hogy milyen munka az, amely során nőket kell verni?
2012. márc. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi lennék.
2012. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 DarkChii ***** válasza:

Hogy megbánhatja-e? Nos...

Az első hónapokban, első 1 évben talán még igen, főleg, ha ennyire szerelmes, mint te.

De ez el fog múlni!!! És az a mély szerelem, amit most iránta érzel, teljesen át fog alakulni és minden megváltozik majd.

Boldog leszel. Tudni fogsz majd még szeretni is. Csak jobban meg kell válogatnod, kivel kezdesz.

Én 2 éve léptem ki egy nagyon hasonló kapcsolatból... Nem tudom leírni azt az ürességet, amit akkor éreztem. De ennek már vége! Újra élek, érzek, szerelmes vagyok! :-)

És az, amit az előző barátom iránt éreztem, egész mássá alakult át... Ahhoz tudnám hasonlítani, amit a testvére iránt érez az ember. Haragudni még mindig nem tudok rá.

2012. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!