Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 5 éves kapcsolatban élek/éltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éves kapcsolatban élek/éltem a barátnőmmel és egyik nap közli, hogy nem tudja hogy mit érez irántam. Most egy hétig nem találkozunk hátha addig sikerül eldöntenie hogy mit érez irántam. A harmadik fél kizárva és én sem léptem félre. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 18:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jó akkor úgy írom, h kézen fogva összebújva smárolva stb.

Most így jobb? szerintem elég egyértelmű volt h mire gondoltam.

Meg nem ez volt az egyetlen eset, más barátommal is eljátszották már.

ÉS tetszik nem tetszik, női szokás az idő kérés.

Amiben az is benne van, h van h a csaj másik palival van, viszont az is tény h van akinek tényleg idő kell.

Én a kérdező helyében akkor is utána néznék jobban a dolgoknak.

2011. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd meg neki ezt az egy hetet, és tarts te is önvizsgálatot. Egy kis magány akár jót is tehet. Magatokba szálltok kicsit, eltöprengtek az élet dolgain, aztán meglátjátok, hogyan tovább. Nem kell mindjárt pánikba esni. Nyugi :)
2011. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Megpróbálok nyugodt maradni, de beláthatjátok nem könnyű. Remélem tényleg csak egy kis szünetre van szüksége. Bárcsak letelne ez az egy hét h beszélhessek már vele...
2011. márc. 7. 19:12
 14/16 sz12 ***** válasza:

Nehéz lesz iszonyatosan, nekem letelt már az1 hét, de még nem találkoztunk. ez az egy hét nekem olyan volt mintha több év lenne..

borzasztó, és még mindig nem tudom, h mire számítsak.!

Sok sikert, kitartás!!

2011. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Több éves kapcsolatban élve én is úgy éreztem, belefásultam a helyzetbe. Már nem voltam biztos benne, hogy szerelemből vagyok-e a párommal, vagy pedig megszokásból. Nem kell ahhoz 3. fél, hogy 5 év után átalakuljanak az érzései, főleg ha nagyon fiatalok vagytok.

Mi szakítottunk, és bár egy kicsit mindketten elveszettnek éreztük magunkat egyedül, hamar rátaláltunk önmagunkra. Hozzátenném, az én párom is azt hitte, esküvőt szeretnék, és megkérte a kezemet, amit visszautasítottam. Jó döntés volt. Most mindketten boldogabbak vagyunk.. Tehát ha a lány még egy hét után sem érzi úgy, hogy belehal a hiányodba, könnyen lehet, hogy előtt-utóbb szétválnak útjaitok.

2011. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány évesek vagytok ?

Ha 5 éves kapcsolat, de előtte nem volt neki, vagy nagyon fiatal volt 16 17 éves körül, akkor hiába öt év, nem élt, akarhatja megtudni mi van még. Egyébként minden kapcsolat házassági is ellaposodik, de a tisztelet, a szeretet megmarad ha jó a kapcsolat. Mindenki vágyik arra a fellángolásra, amivel egy kapcsolat eleje jár, de az csak a kapcsolat elejéig tart, ez kinél mennyi idő. Ha a nagy dolgokban egyetért az ember, különösebb kivetnivalója nincs, csak ellaposodott, attól még túl lehet élni egy kapcsolatot. Beszélj majd vele ilyesmikről.

De ha pedig tudja, hogy ő még akar keresgélni, akkor hagyd elmenni.

2011. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!