Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermek kapcsolattartási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermek kapcsolattartási ügyben mennyi idő alatt dönt a bíróság, ha gyermekelhelyezésben nincs vita, csak a kapcsolattartásban van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 14:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha "nem működik" a telefon, vagy hasonló.?
2011. máj. 16. 21:45
 12/23 A kérdező kommentje:
Vagy "rossz az internet" a levelezéshez.
2011. máj. 16. 21:45
 13/23 A kérdező kommentje:
És ha "nincsenek otthon" és nem engednek be? Este is akár? Mi a teendő?
2011. máj. 16. 21:46
 14/23 A kérdező kommentje:
17:29-es esküszöm, hogy nem kötözködésképpen, de tudnál valami megoldást? Mert ez a bírósági ügy talán az. lesz. Ezek szerint.Ezen kívül, nem tudom.
2011. máj. 16. 21:49
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek,aki eddig írt. Írjatok
2011. máj. 16. 21:51
 16/23 anonim ***** válasza:

www.jogiforum.hu


Itt szakemberek válaszolnak a kérdéseidre. Én itt a gyk-n olvastam, hogy el nem lehet vinni csak a rögzített időpontban, de egyébként meglátogathatod.

Ebben pontosan miért nem tudtatok megegyezni? Ezerszer jobb lenne ha ebben is sikerülne közös nevezőre jutnotok, szóval talán megér még egy nekifutást.

2011. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért, mert az egyik szülő szinte ki akarja zárni a másikat. És a másik szeretné érvényesíteni,amit lehet. De hozzáteszem, hogy a gyermek nem ennyit,hanem többet szeretne a másik szülővel lenni. Tehát kényszerről meg hasonlókról szó sincs. És rengeteg nekifutás volt már. Eredménytelenül.
2011. máj. 17. 09:54
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia.


a sárkányoskodásra visszatérnék egy kicsit, én hamarabb adtam be 1 hónappal a válást mint a jelenlegi párom, ők már elváltak 2 hónapja, én még nem :(. én és a férjem nem egyezünk meg a gyermekelhelyezésben, hisz nem akarja hogy én mint anya neveljem a fiam. A dolgokhoz viszont úgy szeretnék hozzáállni, mint a jelenlegi páromék, hogy akkor láthatná a gyereket amikor csak akarja, de ő egyáltalán nem akarja hogy nekem ítéljék a gyereket. Nincs semmi ami ellenem szólna, ( nem iszom nem drogozom nem vagyok prosti, van munkahelyem, jelenleg albérletben élünk, nincs efelé elmaradásunk, mindent megadunk a fiamnak ( és persze a párom lányának is , ugyan úgy) , a munkabeosztásom is tökéletes , tehát nincs olyan ok amiért félnem kéne, de sajnos már ez az ötödik hónapja hogy vitázunk a fiam elhelyezésén. Most várom a papírt hogy mikor lesz psziholgus, környezettanulmány , stb. Mint anya nagyon nehéz, tudom a fériaknak is nehéz ebben az esetben, hisz ők is szeretik a saját gyereküket, de meg kell vallani, hogy a férfiakat nem a gyereknevelésre találták ki.Persze példát lehetne venni egy kettőtől, de a többsége csak a bosszú miatt húzza az ügyeket és kötöszködik, nem azt nézik hogy a gyereknek jó legyen. ( hangsúlyozom tisztelet a kivételnek ) . Úgyhogy van nálunk is buli emiatt és fogalmam sincs hogy mikor lesz már ez lezárva. Egyébként meg semmiben nincs egyezés, csak a ruháimat adta ide és mehettem amerre láttam, persze a fiamat is vittem magammal, így most szerényen, de mindenünk megvan ami kell. Fáj, de majd megoldódik, remélem....... :)

2011. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Elismerésem a hozzáállásodhoz. Itt pont fordítva. Az anya nem akarja, hogy az apa tartsa a kapcsolatot. Drukkolok Nektek, hogy mihamarabb rendbe jöjjenek a dolgok. Itt nincs vita, ki nevelje. Az anya. Csak a többi.
2011. máj. 17. 12:22
 20/23 anonim ***** válasza:
kapcsolattartásra pedig szükségvan, bár nem írtad le hogy hány éves a gyermek, mert ha már nagyobbacska akkor ő is elmondhatná hogy mit és hogyan szeretne. Lehet hogy nem mondja , de biztos szeretné a kapcsolattartást. Persze más az, ha gyermek picike, de akkor sem lehet nagyon akadályozni a kapcsolattartást. Nehéz dolog, az biztos!!!! Azért remélem leírod majd, hogy mi lett veletek!!
2011. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!