Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mit tegyek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve a melóhelyemen "összejöttem" egy nálam 20 évvel idősebb pasival. Mindketten párkapcsolatban élünk, sőt neki felesége és gyerekei vannak. Különleges kapcsolat alakult ki köztünk. Minden nagyon jó volt. Belém szeretett. (Én nem akartam elhagyni a párom,de okom volt rá h másnál keressek boldogságot). Ezt meg is mondtam neki, h nem hagyon el a párom. Ezek után megváltozott minden. Ő is visszatalált a feleségéhez - bár már az otthoni kapcsolatunk soha sem lesz jó egyikünknek sem. A legnagyobb baj az h minden nap talákozunk beszélgetünk és megbántjuk egymást. Ő mindig elmeséli h hol voltak a 7végén, hova mennek nyaralni stb... Nen esik jól, hogy újra ilyen jól érzi magát otthon, vagy csak megjátsza nem tudom. De nagyon rossz! Már több mint 1 éve szenvedek. A párom megérezte rajtam a változást, és sokat változott. Vele szeretnék maradni, de ugyanakkor nem tudok elszakadni a "szeretőmtől". Tudom a megoldás az elnne ha nem talákoznánk, nem beszélnénk, de mivel a melóhelyemről elmenni nem tudok, és ő sem fog, szerintetek mit csináljak? Hogy viselkedjek vele?
2011. máj. 18. 09:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
Na itt kapsz majd hideget-meleget csak épp jó tanácsot nem..
2011. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%

Vágj vissza az ő módszereivel. Játsz, színészkedj. Játszd el, hogy neked is milyen jó otthon, mennyire közel álltok egymáshoz a férjeddel, milyen boldogak vagytok.


Nehéz, nem könnyű dolog, de talán ez elégtételt nyújthat.

2011. máj. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
Közömbösen, ha már nem kellettél neki, és észbe kapott, hogy van két gyereke és felesége aki a szaros gatyáit is kimossa, és enni ad neki, és mellettük döntött, tehát már arra sem kellesz neki, hogy élvezkedjen akkor felejtsd el teljesen. Nem éri meg magadat és másokat is tönkre tenni. Viszont neked is van párod, de lehet jobb lenne abból a kapcsolatból is kilépni, hiszen nem szereted és tiszteled annyira, hogy hűséges legyél, és a szíved is másfelé húz, akkor miért csapod be őt is és magadat is, engedd el hagy legyen boldog egy olyan nővel akinek tényleg rá van szüksége, és aki úgy tudja szeretni ,hogy nem csalja meg.
2011. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 napietus ***** válasza:
62%
viselkedj vele közömösen, bár nehéz lesz, de nem lehetetlen. ne hagyd, hogy húzza az agyad. ha dicsekszik, mosolyogj, és modogasd többször: " úgyörülök, hogy rendbe jöttek a dolgok, hál'Istennek nálunk is, Nálatok is, és nem lett nagyobb baj!" meg ilyeneket :)
2011. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Úr Isten van akinek az természetes, hogy ebben az esetben még olyan tanácsot adjon, hogy hogy viselkedjen????????????????

Senki sem gondol a kedves átvágott férfira és a kedves feleségre???????????? Hát szerintem egy jó nagy lo..ó vagy és még neked ez tetszik is. Kifogások kifogások. Ha szeretted volna a párod eleve nem bonyolódsz ilyenbe, ha pedig jó okod volt rá, akkor elhagyod, de nem vágod ennyire át. Ha új életet szerettél volna kezdeni a pároddal ne legyen kifogás a meló, meló mindenütt van. Isten őrizzen meg mindenkit tőled

2011. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

"Én nem akartam elhagyni a párom,de okom volt rá h másnál keressek boldogságot"


Kongratulálok!

2011. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
szerintem meg ne kezdj családos emberrel. ez a titok.
2011. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%

te most féltékenykedsz hogy boldog a családja mellett, és ezért akarsz bosszút állni vagy mi?

Megérdemled teljes mértékben azt, hogy csak kihasznál.

2011. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
El ne hidd, hogy náluk minden olyan szép és jó! Te is mesélj a szuper hétvégétekről, a meglepi vacsiról, a színházról, stb., és érdeklődést színlelve hallgasd végig a csodálatos hétvégéjét, sőt, még kérdezz is a részletekre, pusztán érdeklődésből, nem bebuktatásból. Fogadok, ha hétvégén elmennél a házuk előtt, nem a Balcsin pancsiznának, hanem otthon punnyadnának! És színészkedj! Légy hihető! Viszont rengeteg energiádat fogja felemészteni a semmiért. Inkább beszéljétek át, lehet, hogy megbántottad azzal, hogy azt mondtad, nem hagyod ott a férjed. Lehet, hogy ő az a kivételes pasi lett volna, aki dobbantott volna hazulról érted. Ha nem juttok dűlőre, olyan nincs, hogy nem válthatsz munkahelyet. Idegileg rá fogsz menni. Dilibogyók, dilidoki - és mivel a férjed nem fogja érteni, mi bajod van, őt is elveszíted.
2011. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam lo...nak. A párommal már több mint 12 éve vagyunk együtt, és soha sem csaltam meg sem őt sem mást aki előtte volt. És ez a helyzet is több hónapon keresztül alakult ki. de mindketten tudtuk nem lesz belőle több. Nem én kezdeményeztem, nem akartam én tőle semmit. csak valahogy kialakult. Közösen gondoltuk így. (Egyébként meg éppen ő az aki kiszolgálja a feleségét aki vezető beosztásban dolgozik, és még főzni sem képes, nem szaros gatyákat mosni!)De ez engem nem is érdekel! Nem arra kellettem neki és nem használt ki, sem én őt. És éppen a felesége+az 5 gyereke miatt döntöttem úgy h hagyjuk abba. Én soha sem akartam h hagyja el családját. És pont ezért szenevedek most is, mert nagyon fontos nekem. De nem akarok tőle semmit.
2011. máj. 18. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!