Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mit tegyek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve a melóhelyemen "összejöttem" egy nálam 20 évvel idősebb pasival. Mindketten párkapcsolatban élünk, sőt neki felesége és gyerekei vannak. Különleges kapcsolat alakult ki köztünk. Minden nagyon jó volt. Belém szeretett. (Én nem akartam elhagyni a párom,de okom volt rá h másnál keressek boldogságot). Ezt meg is mondtam neki, h nem hagyon el a párom. Ezek után megváltozott minden. Ő is visszatalált a feleségéhez - bár már az otthoni kapcsolatunk soha sem lesz jó egyikünknek sem. A legnagyobb baj az h minden nap talákozunk beszélgetünk és megbántjuk egymást. Ő mindig elmeséli h hol voltak a 7végén, hova mennek nyaralni stb... Nen esik jól, hogy újra ilyen jól érzi magát otthon, vagy csak megjátsza nem tudom. De nagyon rossz! Már több mint 1 éve szenvedek. A párom megérezte rajtam a változást, és sokat változott. Vele szeretnék maradni, de ugyanakkor nem tudok elszakadni a "szeretőmtől". Tudom a megoldás az elnne ha nem talákoznánk, nem beszélnénk, de mivel a melóhelyemről elmenni nem tudok, és ő sem fog, szerintetek mit csináljak? Hogy viselkedjek vele?
2011. máj. 18. 09:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A felelősség az tény. A jelzőkre utaltam.
2011. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Érdekes hozzászólások!!

Van benne minősíthetetlen és van benne "megértés" , és itt a megértést nem kell szó szerint érteni.

Az pedig biztos igaz, hogy 2 ember kell egy ilyen dologhoz, hisz könnyű Katát táncba vinni, ha Kata maga is akarja!!!!!

Ki így ki úgy gondolkodik, vannak olyanok akik gyönyörű családi életet élnek, de viszont ha egy kapcsolatban nem működik az ami a gyönyört kifejtené, abba bele lehet sz..ni!! Az már nem családi élet! Nálam is volt rózsaszín köd , elég sötét, olyan hogy ki sem láttam belőle, de rá kellett jönnöm, hogy hiába akarom széppé varázsolni az életem, ha a másik fél nem érzi, min is kell változtatni. Megpróbáltam én többször azt hogy változtattam, 2 hétig minden szuper volt, utánna szépen lassan minden visszament oda ahonnan elindult. 2 év után durvább lett a helyzet és most válok!!! Elég volt!!!

" pedig anak idején én is megszóltam azokat akik ilyen dolgokat műveltek, de szembesülnöm kellett azzal hogy ne mondjak minősíthetetlen véleményt senkiről, mert visszanyal a fagyi!! és visszanyalt!!

De remélem a kérdező is hamar átesik mindenen és kezelni fogja helyesen a dolgokat!!

2011. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A komenteket nem olvastam.

Azt írtad "beléd szeretett". És Te??? Te is szerelmes voltál vagy csak újdonságként hatott??? A párod nem akarod elhagyni. Kit szeretsz valójában??? Szerintem egyiket sem. Azért bánt, hogy visszatalált a feleségéhez s a családjához, mert féltékeny vagy a boldogságára miközben Te szenvedsz a kapcsolatodban. El kellene gondolkoznod merre tovább. Határold el tőle magad a munkahelyeden amennyire lehetséges, ne keresd vele a kapcsolatot, beszélgetést. A pároddal pedig el kell döntened milyen érzések kötnek hozzá. Nem tisztességes vele szemben sem ami történt, történik. Jobb lenne mindkettőt feldolgoznod, szép emlék ként elraktározni magadban és tovább lépni. Új életet kezdeni, tiszta lappal. Szerintem ha nem vagy boldog a kapcsolatodban s kifelé tekingetsz akkor ez a legjobb megoldás. Egy ilyen kapcsolatra nem lehet alapozni semmilyen jövőt.Aki 20 évvel idősebb nálad, abban azért benne van a "friss hús", nem gondolod???


Te döntesz, de miért szenvedsz? Az ember mindig kezdhet "új" életet ez nem kor függő.


Sok sikert!

2011. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!