Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mit tegyek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve a melóhelyemen "összejöttem" egy nálam 20 évvel idősebb pasival. Mindketten párkapcsolatban élünk, sőt neki felesége és gyerekei vannak. Különleges kapcsolat alakult ki köztünk. Minden nagyon jó volt. Belém szeretett. (Én nem akartam elhagyni a párom,de okom volt rá h másnál keressek boldogságot). Ezt meg is mondtam neki, h nem hagyon el a párom. Ezek után megváltozott minden. Ő is visszatalált a feleségéhez - bár már az otthoni kapcsolatunk soha sem lesz jó egyikünknek sem. A legnagyobb baj az h minden nap talákozunk beszélgetünk és megbántjuk egymást. Ő mindig elmeséli h hol voltak a 7végén, hova mennek nyaralni stb... Nen esik jól, hogy újra ilyen jól érzi magát otthon, vagy csak megjátsza nem tudom. De nagyon rossz! Már több mint 1 éve szenvedek. A párom megérezte rajtam a változást, és sokat változott. Vele szeretnék maradni, de ugyanakkor nem tudok elszakadni a "szeretőmtől". Tudom a megoldás az elnne ha nem talákoznánk, nem beszélnénk, de mivel a melóhelyemről elmenni nem tudok, és ő sem fog, szerintetek mit csináljak? Hogy viselkedjek vele?
2011. máj. 18. 09:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%

Ó te szegény, persze, te csak a körülmények áldozata vagy. Mint azt már írták páran: ha szereted a párod és vele akarsz maradni, akkor nem fetrengesz össze más (ráadásul nős) pasikkal, ha meg tényleg olyan "jó okod" van, akkor hagyd el a párodat, mert sz*r a kapcsolatotok, és láthatóan nem akarjátok vagy nem tudjátok megoldani a gondjaitokat. De az hogy félrekefélsz, elég gusztustalan "jellemre" vall. Persze, te nem akartad, csak úgy megtörtént, hogyne... Véletlenül kezdtetek el flörtölni, véletlenül kezdtetek találkozgatni, az első csók is véletlenül történt meg, aztán biztos véletlenül megbotlott és belédcsúszott a farka. Aha, értem.

Nem, ez nem véletlenül történt meg, ha szereted, és tiszteled a párod, eleve nem kerülsz bizalmas kapcsolatba más férfiakkal, és ha érzed hogy ennek nem lesz jó vége, akkor messziről elkerülöd az adott fickót, hogy nehogy ilyen "véletlenek" történjenek. Ehelyett de belementél, és akkor se szakítottad meg a kapcsolatot amikor már egyértlemű volt hogy kezdtek többet érezni egymás iránt, inkább próbáltan recionalizálni a tetteidet azzal hogy "okom volt rá". NEM LÉTEZIK olyan ok, ami erre akárkit feljogosít. Jellemtelen vagy.


És csak hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Mit tegyél ebben a helyzetben? Húzd be füldeet-farkadat és örülj neki hogy a mocskos kis dolgaidra nem derült fény. Hagyd békén azt a fickót, lehet hogy sikerült helyrehozni a házasságukat. Ha nem akarsz tőle semmit akkor NAGY ÍVBEN klerüld el, nehogy esetleg ismételten "véletlenül" történjen valami... Jobb ha nem is beszélgetsz vele EGYÁLTALÁN, keress magadnak más társaságot.

Szegény párodat meg inkább hagyd el, hagy találjon magának tényleg egy olyan nőt aki szereti és megbecsüli.

2011. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%
Kedves Kérdező! Ne kezdj magyarázkodni, mert úgysem értik meg. Volt egy kérdésed, amire válaszokat vártál és nem megjegyzéseket.
2011. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%
Egy nagy lotyó vagy. A kis szegényt, hogy sajnálom, sosem csaltad meg a férjed, csak folyamatosan kis ártatlan szende gyermeke Istennek. Szenvedsz? Hát addig szenvedj míg csak lehet, ezt kívánom neked, tiszta szívemből. Tanuld meg értékelni a család fogalmát kis lotyó
2011. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%

Ribi??? Lotyó??? Emberek milyen szavak ezek???

Szerencsétlen leírta hogy mi történt, és ő tanácsokat kért nem pedig megalázást és ocsmány szavakat!!!!!!

ne ítélkezzetek, mert lehet hogy ti lesztek a következők akik ugyanezt a kérdést feltehetik!!!!!!!!


Kedves kérdező!

Ha már ez így sült el, akkor már ne sírj utánna, ne is foglalkozz vele, ne fuss olyan kocsi után ami ugysem vesz fel!!

Próbáld meg otthon helyrehozni a dolgokat. Szervezzetek programokat és felejtsétek el a rosszat. Ha ez sem megy , hogy az otthoni kapcsolat működjön, akkor bizony döntést kell hozni, ne csapjátok be egymást hosszú évekig, sokat veszítene vele mind a kettőtök. A szeretődet pedig felejtsd el!!!!!

2011. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "normális" tanácsokat!
2011. máj. 18. 14:36
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
hát, sok sikert kívánok, és remélem megoldódik majd a helyzeted és tudsz az érzéseiden uralkodni és józanul megoldani a dolgokat!!!
2011. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem leszek én a következő, pedig le lotyóztam. De a szívemből jött, mert tudom mi az a család, tudom értékelni a párom, és sosem tenném ezt vele. Ma holnap az a normális ha az ember ezt csinálja, és jaj annak aki meg meri szólni. Ő irta ide le a történetét, mire várt, arra, hogy az emberek többségének ez tetszeni fog? Hát nem hinném, mert aki kicsit is tud gondolkodni az ilyen kalandokba nem megy bele. Miért nem jöttél össze nagytatáddal? vonzott a pénz mi? Eltudom képzelni milyen lehetsz. Undorító
2011. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Milyen pénz vonzott??? 30 évesen mindenen megvan lakás kocsi bankszámla, mert dolgozom!!! Nem a pasikra várok h tartsanak el!
2011. máj. 19. 08:10
 19/23 anonim ***** válasza:
Tudjátok, mindenhez 2 ember kell! A kérdező akarata kevés lett volna, ha a pasi nem akarja, visszautasítja. Az a férfi aki aki a családja ellenére ilyenbe belemegy, az visszautasítás esetén keres valaki mást, megoldja mással. Ha a párom kitekintget a kapcsolatunkból, akkor én is hibás vagyok, mer valami nem jó. Nem hiszem, hogy a harmadik félt kellene csak okolni ilyen esetben. Ahol harmónia, szeretet, megértés dúl ott nem jöhet a képbe a harmadik. Lehet, hogy el kellene gondolkodni ezeken az erős jelzőkön.
2011. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy a férfi nem hibás, de ez még a kérdező felelősségén nem változtat...
2011. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!