Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért zavarja az exfeleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az exfeleségemet, hogy prostituáltak szolgáltatásait is igénybe veszem néha? Neki már nem mindegy?

Figyelt kérdés

3 éve váltunk el és többször is szóba hozta, hogy azóta sincs senkim. Nem akarja elfogadni, hogy nem szeretnék párkapcsolatot kialakítani. Nekem Ő volt a tökéletes, mással nem szeretnék együtt élni. Nem járkálok utána, nem hívogatom, meg ilyenek, általában Ő szokott betalálni, hogy átugrik kitakarítani, mosni (nem élek mocsokban), főzni stb.

Szóvá tette már, hogy nem örül az alkalmi, egyéjszakás kalandjaimnak, de nemrég pont akkor toppant be amikor az aktuális (ordított róla, hogy profi) épp indulni készült. Előszőr olyan cirkuszt csinált, mintha még mindig házasok lennénk, amit nem igazán értettem, utána sírva fakadt, amit már végképp nem tudtam hova tenni.

Hozzátenném még, hogy amíg együtt voltunk, sose csaltam meg.

Annak idején Ő ment el, mert ''már nem bírta a zűrös ügyeimet''...


2011. máj. 30. 12:45
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
59%
akkor kívánok neked ilyen férfit
2011. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
82%

Én kicsit azért megértem a barátnőd.

Én is beszélgettem a barátommal erről, és mondta, hogy ha nem szeretett volna belém akkor lányról lányra járt volna és élvezte volna a kötetlen életet.


Mikor elképzeltem ezt nagyon bántott. Egy világ omlana össze bennem ha kiderülne, hogy az a férfi aki egykor a társam volt, és szeretett, tisztelt, becsült, csak úgy szórakozik és ennyi. Én nem ilyenek ismerem és megvan a véleményem az ilyen fiúkról.


Viszont az tényleg nem jogos, hogy a kiakadását a tudtodra hozza, hisz már nem vagytok egy pár, nem szólhat bele az ügyeidbe.

2011. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
88%
Ennek sok oka lehet: féltékeny, vagy tényleg úgy gondolja, hogy többet érdemelsz, vagy lehet, hogy ragaszkodik hozzád és valójában azt szeretné, ha megbecsülnéd, szeretnéd, esetleg újrakezdenétek egy más szinten a dolgokat. Még az is lehet, hogy megérti, hogy nem akarsz fix kapcsolatot, és ő sem, de azért nyitottat igen. A nyitottban viszont figyelni kell a diszkrécióra stb.
2011. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Mos, főz, takarít, féltékenységi jelenetet rendez = még mindig szerelmes. Ugyan az eszére hallgat, de szerelmes beléd.
2011. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
30%

féltékeny

nyugodtan kurv@z ha neked jól esik. Semmi köze ahhoz amit csinálsz, és akivel. Gondolom nem a legigénytelenebb fajtával állsz le. Ha igen akkor az gáz.

2011. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy még mindig szeretitek egymást?! Csak mindkettőtök makacs és nem kezdeményez?
2011. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Szeret Téged, bűntudata van, anyaszerepben van. Vagy-vagy, de lehet akár mind egyszerre is.
2011. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem reális esélyetek lenne egy újrakezdésre. Ha érzel még valamit iránta, akkor örülj, hogy ez történt, mert sanszos, hogy van esélyed.

Ha viszont nem érzel iránta már tényleg semmit, akkor ne fogadd el a segítségeit sem!

2011. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny,és szerintem még mindíg szeret(szerelemől?).
2011. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a feleséged úgy gondolja ,hogy ha te kurv*zol,akkor ezzel őt is sérted hiszen ő volt előttük,és ezzel őt is lealacsonyítod egy kurv*vá.....
2011. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!