Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért zavarja az exfeleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az exfeleségemet, hogy prostituáltak szolgáltatásait is igénybe veszem néha? Neki már nem mindegy?

Figyelt kérdés

3 éve váltunk el és többször is szóba hozta, hogy azóta sincs senkim. Nem akarja elfogadni, hogy nem szeretnék párkapcsolatot kialakítani. Nekem Ő volt a tökéletes, mással nem szeretnék együtt élni. Nem járkálok utána, nem hívogatom, meg ilyenek, általában Ő szokott betalálni, hogy átugrik kitakarítani, mosni (nem élek mocsokban), főzni stb.

Szóvá tette már, hogy nem örül az alkalmi, egyéjszakás kalandjaimnak, de nemrég pont akkor toppant be amikor az aktuális (ordított róla, hogy profi) épp indulni készült. Előszőr olyan cirkuszt csinált, mintha még mindig házasok lennénk, amit nem igazán értettem, utána sírva fakadt, amit már végképp nem tudtam hova tenni.

Hozzátenném még, hogy amíg együtt voltunk, sose csaltam meg.

Annak idején Ő ment el, mert ''már nem bírta a zűrös ügyeimet''...


2011. máj. 30. 12:45
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a rengeteg választ, segítséget, bíztatást és kritikát.

A hiánya lefogja győzni a büszkeségem, mégegyszer megpróbálom tisztázni magam (volt anyósom is ezzel nyaggat).

Csak nem könnyű. Egyszer már cserben hagytam, de megvárt és kaptam egy második lehetőséget. Aztán megint eljátszottam a bizalmát és elment.


Mégegyszer köszönöm, hogy ennyien itt voltatok.

2011. jún. 2. 12:42
 42/45 anonim ***** válasza:
36%
21:13: miért álszent az, aki undorodik az ilyenféle tettektől? Magyarázd már el, urambocsá', hogy nekem felfordul a gyomrom az ilyen nőktől és férfiaktól, akik semmibe veszik a testüket-lelküket és pénzért odadobják magukat/meghúznak valakit, mert ennyire tartják magukat.
2011. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Az utolsonak uzenem, h a legtobb k.rva kenyszerbol lesz azza, nem azert mert nem tartja magat tobbnek egy penzert megveheto elvezeti targynal.A kenyszer pedig nagyur! ( es itt nem arra gondolok h vki azert lesz prostitualt mert nem eleg neki a szolira , meregdraga ruhakra cipokre , parfumre,mukoromre)De Te gondolom nagyon sok prostinak az elettortenetet is tudod...a hatterinformaciok soha nem elhanyagolhatoak! Es egyebkent melyen lenezem az olyan palikat akik penzert not vesznek, mert ez oket jobban lealacsonyitja, mint magat a k.rvat.(Hisz a no nem elvezetbol csinalja.)plusz ha nem lennenek ilyen erkolcsileg megitelendo ferfiak, k.vak sem lennenek, mert nem lenne szukseg a szolgalataikra.
2012. febr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Erkolcsileg megitelendo ferfiak?
2015. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Na hogy vagytok tesó azóta?
2022. júl. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!