Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért zavarja az exfeleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az exfeleségemet, hogy prostituáltak szolgáltatásait is igénybe veszem néha? Neki már nem mindegy?

Figyelt kérdés

3 éve váltunk el és többször is szóba hozta, hogy azóta sincs senkim. Nem akarja elfogadni, hogy nem szeretnék párkapcsolatot kialakítani. Nekem Ő volt a tökéletes, mással nem szeretnék együtt élni. Nem járkálok utána, nem hívogatom, meg ilyenek, általában Ő szokott betalálni, hogy átugrik kitakarítani, mosni (nem élek mocsokban), főzni stb.

Szóvá tette már, hogy nem örül az alkalmi, egyéjszakás kalandjaimnak, de nemrég pont akkor toppant be amikor az aktuális (ordított róla, hogy profi) épp indulni készült. Előszőr olyan cirkuszt csinált, mintha még mindig házasok lennénk, amit nem igazán értettem, utána sírva fakadt, amit már végképp nem tudtam hova tenni.

Hozzátenném még, hogy amíg együtt voltunk, sose csaltam meg.

Annak idején Ő ment el, mert ''már nem bírta a zűrös ügyeimet''...


2011. máj. 30. 12:45
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

De a legkomolyabb, hogy az Ő anyja nekem, az enyém meg neki ad igazat. :D


Nem lehet gyerek, sajnos.

2011. máj. 30. 13:41
 32/45 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem egy normális lelkületű embert zavarja, ha tudja egy szeretett vagy rég szeretett ismerőséről, hogy ilyen szánalmas dolgokba keveredik.

Mert aki ilyet tesz, az elítélendő.

24/F

2011. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
17%
Na látom, azért álszentekből és képmutatókból nincs itt hiány -.-
2011. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
92%

Szeret téged,még mindég!Vagy még nagyon fontos vagy neki,

de lehet,hogy már nem szeret!

Azzal pedig nem értek egyet/ne haragudj/,hogy soha többet

nem találnál magadnak olyan hölgyet akit igazán szeretni tudnál!A szerelemhez elég egy pillanat is:)

Ne add fel!Keress magadnak rendes kapcsolatot!

2011. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
91%

Nem olvastam végig a válaszokat, de leírom az én véleményemet, mint nő, a k..rvázásról.


Engem is zavarna. Amíg az nem zavarna, ha más nőkkel lenne viszonya az exemnek.


Hogy miért?


Mert a prostituáltakkal való szexben a nő csak egy tárgy, akivel kielégíted magad. Nincs érzelem, nincs kölcsönösség. A nőt megfizeted, ő meg hagyja magát, hogy használd a testét. Nincs semmiféle érzelmi kapcsolatod vele, azt sem tudod, kicsoda, micsoda, csak egy testnek látod, akivel élvezkedsz.


Nem így van az alkalmi kapcsolatoknál, ahol azért oda kell tenned magad, meg kell ismerned, meg kell hódítanod úgymond, hogy ágyba vihesd. És ezt ő is akarja, és nem azért, mert fizetsz neki.


Alkalmi szex és alkalmi szex, de a különbség az ég és föld.


Engem ezért zavar a k..rvázás, mert egy személytelen tárggyá alacsonyítja le a nőt, akit ürítésre lehet használni. Nyilván nem jó a prostituáltnak, vagy inkább semmilyen, a férfi ezt tudja is, hogy csak a pénzért hagyja magát.


Hogyan lehet egy ilyen szex jó egy férfinak?


Ha a volt feleséged érző szívű nő, akkor ez biztosan megfordul a fejében, mint ahogy minden érzékeny nőnek ez nagyon rosszul esne.


Nem így van, női válaszolók?

2011. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek azzal, utolsó, amit az alkalmi partnerekről írtál, de né mondjuk soha nem fogom sajnálni a k urvákat. Mindenki választhat, neki sem kötelező az, amit csinál. Szóval azért ne csináljunk belőlük szentet, de való igaz, hogy inkább legyenek az exemnek alkalmi kapcsolatai, mint hogy koszos, undorító, fertő nőkön élje ki magát.


(Lehet mondani, hogy "vannak tiszták is". Én úgy vagyok vele, hogy egy k urva azt a mocskot soha nem fogja lemosni magáról.)

2011. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

09.36 vagyok.


Én sem sajnálom a prostituáltakat. Az ő döntésük, az ő választásuk.


Csak belegondolok fordítva, hogy, ha én venném igénybe mondjuk férfiak szolgáltatásait. Biztos vannak férfi prostik is.


Hát NEKEM lenne megalázó, hogy megfizettem, lefekszik velem, de ki tudja mit gondol, kire gondol közben, lehet, hogy a pokolba kíván, de a szeme előtt lebeg a pénz, amit kapni fog.


Biztos, hogy nem tudnám élvezni az egészet.

2011. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy még szeret. Te is őt. Hát lehet hogy még egyszer összeragadtok, nem csak egy beugrokfőznitakarítani-ra.
2011. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

09:36

Megértem és tiszteletben tartom a véleményed, de az esetemben tényleg csak az ''ürítésről'' volt szó, hogy 36 évesen ne magamnak kelljen már csinálnom.

Elég érdekes dolgokat mondtál, ami nekem eszembe se jutott volna, el is gondolkodtam rajtuk. Természetesen nem csak hivatásosokkal bonyolítom a nemi életem, csak ha éppen nincs más...

2011. máj. 31. 16:55
 40/45 anonim ***** válasza:
84%
azért zavarja, mert éveket pazarolt az életéből egy olyan férfira, aki megvehető tárgyként kezeli az emberi testet. engem is rohadtul zavarna.
2011. jún. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!