Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért zavarja az exfeleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az exfeleségemet, hogy prostituáltak szolgáltatásait is igénybe veszem néha? Neki már nem mindegy?

Figyelt kérdés

3 éve váltunk el és többször is szóba hozta, hogy azóta sincs senkim. Nem akarja elfogadni, hogy nem szeretnék párkapcsolatot kialakítani. Nekem Ő volt a tökéletes, mással nem szeretnék együtt élni. Nem járkálok utána, nem hívogatom, meg ilyenek, általában Ő szokott betalálni, hogy átugrik kitakarítani, mosni (nem élek mocsokban), főzni stb.

Szóvá tette már, hogy nem örül az alkalmi, egyéjszakás kalandjaimnak, de nemrég pont akkor toppant be amikor az aktuális (ordított róla, hogy profi) épp indulni készült. Előszőr olyan cirkuszt csinált, mintha még mindig házasok lennénk, amit nem igazán értettem, utána sírva fakadt, amit már végképp nem tudtam hova tenni.

Hozzátenném még, hogy amíg együtt voltunk, sose csaltam meg.

Annak idején Ő ment el, mert ''már nem bírta a zűrös ügyeimet''...


2011. máj. 30. 12:45
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszaitokat.

Nem kizárólag k.rvákról van szó, de szerintem is ez a legkorrektebb megoldás a szexre.

Nem érzem magam egy szerencsétlen hülyének, aki képtelen lenne összejönni valakivel.

Csak nem szeretném, nem ugyanaz...

2011. máj. 30. 13:14
 22/45 napietus ***** válasza:
88%
neki van kapcsolata? mert lehet, hogy megbánta, hogy elhagyott. különben miért járna hozzád?
2011. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
32%
12:57 hát eléggé az lehetsz te is.
2011. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 napietus ***** válasza:
88%
vagy még arra gondoltam, hogy gyereketek van-e? mert ha igen, lehet, hogy az nem tetszik neki, hogy rossz példát mutatsz a gyerek(ek)nek.
2011. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
91%
Te nem akarsz más kapcsolatot,mert ő volt az igazi,ő visszajár engesztelni (takarítani),körülötted legyeskedik,és ÜVÖLT RÓLA,HOGY FÉLTÉKENY RÁD,MERT NEKI KELLESZ,NEM MÁSNÁL AKAR LÁTNI! Ha nem lenne féltékeny,közömbös lennél neki,nem sírna. Szóval mindketten egymást akarjátok. JÖJJETEK MÁR ÖSSZE,NE BÉNÁSKODJ,KÁR LENNE ÉRTETEK! Van úgy,hogy az ember megbánja a válást,csak nőből van,és nem mondhatja ki az újrakezdést. De mutatja! Ne legyél balf@sz,még ma keresd meg,és kezdjétek újra! Drukkolok!
2011. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Csak az féltékeny,aki szerelmes.

Nem gondolod,hogy egy esélyt megérdemelne az,aki még mindig ennyire oda van érted?Beszéljétek meg a dolgokat!Amúgy tudod,sírni meg jelenetet rendezni csak az szokott,akinek érzései vannak.

2011. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
70%

13:24 egyetértek veled:D Ahogy olvastam a hsz-edet,még az üdítőt is félrenyeltem :)

Mindenesetre,kedves kérdező... annyival egészíteném ki 13:24-est,hogy szerintem aludj rá párat.Legalábbis nekem ez jött be eddig.Még ha biztos is voltam a dolgomban.


Sok sikert,és írj,hogy mi lett veletek! :)

2011. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
66%
ha újra összejöttök akkor hallgathatod, hogy te mennyi nővel voltál. De azért megpróbálhatod.
2011. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
52%
13:15 mit erőlködsz?
2011. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Neki már nincs más kapcsolata, valamiért nem működött, de nem vagyok képben ezügyben.

Amúgy még mindig szeretem (ez már így marad), de nem valószínű, hogy újra összejöjjünk.

Csak egyszerűen nem értem az egészet és az ismerősökkel sem vagyok beljebb, mert valamelyik irányba elfogultak.

2011. máj. 30. 13:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!