Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hány év házasság után váltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év házasság után váltatok el? Házasság előtt mennyi ideje voltatok együtt és hány évesen volt az esküvő?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 14:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
26 évesen házasodtunk össze.És 25 év után mentünk kölön(mem váltunk el!)Miután többé kevésbé felmeveltük a gyerekeket az egyik 21. a másik 24 éves egyetemisták.A feleségem közölte új életet akar kezdeni nélkülem.Kirakott a saját lakásomból,de a rezsit,számlákat továbbra is én fizetem.Soha nem léptem félre és nem ittam alkoholt!
2011. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Egy témához kapcsolódó véleményem lenne a kérdés alapján. Ma Magyarországon a házasságok fele végződik, pont az miatt, hogy az emberek nem "értenek" a házassághoz, azt sem tudják, hogy mit vállalnak. Még ha hosszabb ideig tart is a házasság, már az elején bukásra van ítélve? Van a válasz adók között aki hibának találja, hogy nem laktak együtt. Fogalmatlan! Ebből látszik, hogy ismerte meg. Együtt lakáskor szintén nem ismeri meg az ember a másikat, mert nem az esze fogja vezetni, hanem az érzelmei. Általában ilyenkor mindenki álarcot visel. Azt tanácsolnám, hogy ismerd meg a jelöltedet. Mire számíthatsz tőle helyzetekben? Mennyire hűséges? Menyire érett a házasságra? STB Stb. Egyébként a válasz adók között van aki hosszabb ideig volt házas és utána ment tönkre. Nem ismerem a körülményeket, de egy biztos! AHHOZ, HOGY A HÁZASSÁG SIKERES HÁZASSÁG LEGYEN DOLGOZNI KELL! Mindkét félnek főleg a férfinak ugye házasság után is udvarolni kéne. Vannak akik azt mondják, hogy nincs idő. Kérdezem én mindenre van idő, a barátokkal sörözni....de a házasság ápolására nincs idő? Ebben a tekintetben is gyenge a társadalom, nem kérdéses. ÁPOLD A HÁZASSÁGODAT, TÖRŐDJ VELE ÉS ÚJRA JÖNNEK MAJD AZ ÉRZELMEK ÉS NEM LESZ ELVÁLÁS! HA ELVÁLIK AZ EMBER SOHA NEM LESZ UTÁNA 100%-OS, A SZÍVÉNEK EGY RÉSZÉT NEM KAPJA VISSZA.
2011. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24 év után . Én 23 voltam /fiu/, ő még nem volt 18.És közel 3 év járás után volt a lagzi.
2011. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

10:47: Köszönöm a válaszodat, elgondolkodtató....


Köszönöm a filmet is, mindenképp megnézem, talán már ma este!


Mindenkinek megy a zöld kezecske, hasznos válaszok!

2011. jún. 14. 15:17
 15/15 R Katalin válasza:
fél év ismeretség után házasodtunk össze. Férjem 21 volt én 23. Gyorsan jött az első gyerek..6 év után a második. 19 év együttélés után elköltöztem..
2011. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!