Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van ENNYI válás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ENNYI válás?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyivel több a gonosz nő/férfi?

Pár hónap év és feladják?Meg sem próbálnak sokszor "összeérni"?


2011. jún. 24. 23:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
85%

mark86


Régebben szégyen volt válni,nem volt bátorsága az embereknek mert mit szólnak stb. Ha már az elején gondok vannak kár kínlódni az "összeéréssel",ne kellene hirtelen megesküdni. Lakva ismeri meg egymást az ember.

2011. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
84%

Nem több a gonosz ember, csak szimplán sokkal könnyebb feladni, és elválni, mint szembenézni a problémákkal, és megoldani őket.

Ma már a válás olyan hétköznapi dolog, mint venni egy kiskutyát. nem nézik le az embert miatta úgy, mint régen. Régen szégyen volt elválni... Ezért a párok mindent megtettek, hogy ne legyen válás a házasság vége.

Manapság ez már nem így van.

2011. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
83%

mark86


Igen,és végigszenvedtek egy életet olyan ember mellett akit gyűlöltek. (persze biztos vannak kivételek)

2011. jún. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam a jó választ egy hasonló kérdésnél:


"Szerintem az emberek egyre önzőbbek, egyre kevésbbé hajlandóak dolgozni a kapcsolataikon - legyen az akár házasság, vagy baráti/rokoni kapcsolat.

Az (is) a hátránya a fogyasztói, dekadens társadalomnak, hogy elidegeníti az embereket egymástól."


Röviden a lényeg.


Ugye?

2011. jún. 25. 00:06
 5/51 A kérdező kommentje:
Mark:ne légy őesszimista:Próbálj pozitívan élni:)
2011. jún. 25. 00:07
 6/51 anonim ***** válasza:
93%
Hát, az könnyen lehet, de az is biztos, hogy ma már túl rövid ismeretség után jön az esküvő, és utána elég hamar ( 3-4-5) év múlva a válás.
2011. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
59%

mark86


Hát én nem tudom,ha egy kapcsolatban harcolni,küzdeni kell hogy működjön ott nem stimmel valami szerintem.

2011. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
73%

mark86


Nem vagyok az,ez a véleményem. Sokan félnek hogy nem találnak mást,nincs hova menniük...stb,ez a pesszimizmus. :)

2011. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, kisebb városokban, falvakban még manapság is furcsán néznek (főleg az idősebbek) arra, aki válik.

Hogy lehet az, hogy elveszed feleségül álmaid asszonyát, majd néhány év múlva már úgy vélekedsz róla, hogy szenvedés mellette az életed? Erre hogy nem jön rá az illető, mielőtt megtörténik a házasságkötés? Nem értem.

2011. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
87%

mark86


Rengeteg lány/nő ismerősöm azért vált el mert a gyerek születése után a férj teljesen megváltozott,házasságkötés után beteges féltékenység lépett fel,vagy csak egy robotként,tárgyként kezelte az asszonyt.

2011. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!