Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van ENNYI válás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ENNYI válás?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyivel több a gonosz nő/férfi?

Pár hónap év és feladják?Meg sem próbálnak sokszor "összeérni"?


2011. jún. 24. 23:58
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
mark:egy kapcsolatért igenis küzdeni kell.Együtt lenni jóban rosszban.És mikor rossz jön az nehéz.Minden ember különböző és meg kell egymást szoknni, el kell fogadni egymás dilijeit stb...
2011. jún. 25. 00:13
 12/51 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igenis harcolni kell, hogy jól működjön egy házasság!!! :) Márk valamit nagyon félreértesz. Mindenért tenni kell, hogy jól menjen. A házasságért is. Jönnek a szürke hétköznapok, a gyerekek, a munka... telik az idő.

A harcolást ne úgy vedd, hogy pl. erőt kell vennem magamon, és megerőszakolnom magam, hogy egy kicsit megszeretgessem a férjem.

Érted ugye? :)

2011. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

Jövő hónapban lesz 10 éve, hogy megismerkedtem a férjemmel :)

És igen voltak nehéz időszakok, de ilyen az élet.Ha akkor megszökök, most nem lennék BOLDOG!!!

2011. jún. 25. 00:15
 14/51 anonim ***** válasza:
88%
az én szüleim nem váltak el pedig jobban jártak volna ha igen. apu nem szolgálná ki anyut. anyu meg rájönne h soha életében nem találna még egy olyan embert aki még a sggét iss kinyalja.
2011. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
87%

mark86


Jaa hát úgy én is harcolok(mondjuk igazából nem érzem harcnak).. :))

Azt hittem arról van szó hogy már nem működik de erőltetjük. Igazatok van. :)

2011. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

00,14:IGEN erről van szó.

A rózsaszín köd eloszlik, jönnek nehezebb időszakok.De a nap süt és jön a szivárvány is:))))

Minden nap történik valami jó aminek örülhetsz.Csak keresni kell és meglátni.Lehet ez egy jó szó egy ölelés:))))))Keresd a szép pillanatokat!!!

2011. jún. 25. 00:17
 17/51 anonim ***** válasza:
92%

Szóval, azt mondják ezek a nők, hogy a gyerek után a férjük megváltozott.

A megváltozás lehet úgy kezdődött, hogy ugye jött a baba. A feleség csak a babával foglalkozott, a férj el lett hanyagolva. Íy a férj is elkezdett másként viszonyulni a feleséghez... Mondjuk (ez csak egy feltételezés a sokból)

tehát, ilyenkor a feleségnek is "harcolnia" kell, hogy valahogy, de szakítson időt a férjére is, és a férjen is harcolnia kell, hogy át tudja érezni a felesége helyzetét. Együtt kell harcolniuk, hogy ezt a cseppet sem könnyű időszakot úgy tudják megélni, hogy az mindkettejük számára boldog legyen. Mert ha önző valaki, akkor könnyen mutogathat a másikra, hogy " a te hibád!! miért változtál meg?" közben az egész 2 emberen múlik.

2011. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, de elgondolkodtatott a kérdésed. Azt nem tudom hogy régen hogy mentek a dolgok csak azt tudom amit a szüleim és a nagyszüleim meséltek, és azt mondták hogy régen egy fiúnak, vagy egy lánynak nem volt szokása cserélgetni a párját, tehát általában az első kapcsolatból már házasság lett.

Ma viszont ha valakinek 20 éves korára nem volt legalább 3 barátnője az ciki, nem tudom miért, de én ezt hallottam.

Talán a mai korosztály ehhez szokott hozzá, hogy egy szakítással könnyebb mindent megoldani, meg egy válással.

Lehet hülyeség, csak pörgött az agyam.

2011. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

Persze, márk ha totál nem működik akkor nincs értelem!

De én azokról beszélek akik feladják az első kis gond után.Te hány éves vagy?

2011. jún. 25. 00:19
 20/51 anonim ***** válasza:
89%
Én még csak 2 éve vagyok férjnél, de 6 éve vagyunk együtt, és voltak nehezebb időszakok.. Nemrég született kisbabánk, így nem könnyű most. Nem is rossz, csak nehéz. De hiszem, tudom, hogy mi ketten megoldjuk! :)
2011. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!