Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mondjam el anyámnak, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el anyámnak, vagy ne?

Figyelt kérdés
szüleim egy éve váltak. én megláttam, hogy apa mobilháttere egy másik nő. apa nem tudja, hogy én tudom, hogy barátnője van, anya meg nem tudja, hogy apának van, így azt sem, hogy én tudok róla. nem tudom, hogy ezt így lehetett-e érteni. mit tegyek? mondjam el anyának, vagy neki már ehhez semmi köze? 16éves vagyok
2011. júl. 2. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
pontosan: anyádnak ehhez már semmi köze...sőt neked se sok
2011. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mégis csak az apám! valami közöm csak van hozzá!
2011. júl. 2. 09:28
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se mond el neki. Majd apukád elmondja neki, ha jónak látja, vagy úgy gondolja. Egy jó tanács: ne avatkozz be az ő ügyeikbe, amennyire lehet, határolódj el. Bármilyen is egy válás, általában oda lyukad ki, hogy a gyerek melyik szülő pártján áll, és az sose jó.
2011. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem apukáddal beszélj és semmiképp ne mondd el anyukádnak. Aput kell meggyőzni, hogy ne titkolja el anyu elől és mondja el neki.
2011. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha elváltak, akkor már nincs miről beszélni.
2011. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
tudom...anya folyton apát szidja nekem, én meg nem mondok semmit. apa nem tudja, hogy tudok a barátnőjéről, de ő meg ha valakivel beszél, anyát még mindig a feleségének hívja, ha anya nincs ott. kezd elegem lenni, teljesen ki vagyok készülve. ráadásul alig látom apát, pedig állítólag szeret
2011. júl. 2. 09:30
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis elváltak akkor végül is tökmindegy, anyádnak már nincs hozzá köze, hogy apád mit csinál. Lehet szarul esne neki, de az is lehet hogy lesz@rná, attól is függ, miért váltak el.
2011. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"mégis csak az apám! valami közöm csak van hozzá!"

Igen, valami közöd van hozzá, de ez annyiban nyilvánuljon meg, hogy örülsz apád boldogságának, és annak, hogy nem az alkoholba és züllésbe menekült a válás után.


Anyádnak semmi köze nincs hozzá, hacsak nem valami spekuláció miatt váltak el és egyébként még mindig együtt élnek.

2011. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha elváltak hivatalosan, akkor apádnak akár minden nap más barátnője és háttere lehet, mert anyádnak semmi köze hozzá.
2011. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elváltak, különélnek, semmi köze anyukádnak ahhoz, mit csinál apukád. Neked meg akkor lesz közöd hozzá a apukád úgy gondolja, hogy bemutat a hölgynek.
2011. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!