Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mondjam el anyámnak, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el anyámnak, vagy ne?

Figyelt kérdés
szüleim egy éve váltak. én megláttam, hogy apa mobilháttere egy másik nő. apa nem tudja, hogy én tudom, hogy barátnője van, anya meg nem tudja, hogy apának van, így azt sem, hogy én tudok róla. nem tudom, hogy ezt így lehetett-e érteni. mit tegyek? mondjam el anyának, vagy neki már ehhez semmi köze? 16éves vagyok
2011. júl. 2. 09:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
"mégis csak az apám! valami közöm csak van hozzá!" igen, annyi közöd lesz hozzá, hogy tudomásul veszed, amikor majd bemutatja neked
2011. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem értem mért lenne anyukádnak köze hozzá ?!?!


Elvileg elváltak nem??? Akkor meg? Ő is éli tovább az életét és apukád is. Apukád valószínűleg hamarabb talált új társat, mint anyukád. Ettől még nem kell mindenről tudniuk.

Te pedig örülj mind a két szülőd boldogságának, akár van valaki más velük, akár nem!

Nem kell mindenbe 'belemásznod'. Inkább ismerd meg apukád új barátnőjét. Lehet, hogy még a végén jó barátnők lesztek ...

2011. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ja, rohadtul örülök, legalább már nem engem csesztetnek mindenért... a barátőjét meg ismerem, és idióta képmutató k
2011. júl. 2. 09:43
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért váltak el?
2011. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
mert apa elhagyta anyát. nem beszélünk róla. anya szidja apát, apával meg felületes dolgokról beszélgetünk
2011. júl. 2. 09:50
 16/16 anonim ***** válasza:
Apukád és anyukád együtt élt de nem bírták egymás (vagy nem tudom) és elváltak! Apukádnak nincs köze anyukádhoz ahogy anyukádnak sincs apukádhoz! Főleg ahhoz hogy kivel jött össze utána! Szerintem elmondhatod de nem kötelező! Ha az én véleményemre vagy kíváncsi; nem mond e!
2011. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!