Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apa fenyeget minket hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa fenyeget minket hogy megöl. A rendőrség semmit nem csinál. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú a gondom. Szóval hosszú magyarázat lesz. Tizennégy éves lány vagyok. Vagyis szeptemberben leszek annyi. Anyuék rosszul éltek, élnek. Azért írtam ki ezt a kérdést mert szükségem lenne olyanra akire támaszkodhatok kinek elmondhatom ezeket a dolgokat. Ott van ilyenkor másoknak anyu meg apu anya így is kivan szóval neki nem akarom. Ha rokonnak mondom az elítél. Félek nagyon és rossz. Most is sírok. Szóval 2009 húsvétján apa berúgott és elment egy pincébe ahol román nőcskék voltak és apám haverja és kb. hatvan éves alkoholista szutyok dugó. N és apa azt mondta hogy a bácsi tanyájába közbe egy másik pincében az előbb említett nőkkel. És anya elment hogy hol van mert sejtette hogy abba pincében. És apa meg már kezdet ki az egyik nővel. Félre értés ne essék az apám nem egy léhűtő típus de akkor jól be volt rúgva. Na akkor eljöttünk a mamámhoz másnap visszamentünk. Apa rá két három héttel berúgott, és innentől kezdődött hármunk számára a pokol ( most nyolc és fél éves húgom, anya és az én számomra). Apa kihívta anyát a konyhába és faggatta a múltjáról. Ezt úgy kell elképzelni hogy hány férfival feküdt le mielőtt még apát ismerte és ha lefeküdt akkor hogyan és utána mit csináltak. És ha apámnak nem tetsző választ adott anya megverte. És ez így ment egészen december 3.-áig. Először csak két hetente rúgott be utána hetente majd hetente kétszer. Amíg anyát nagyon megverte december harmadikán este. Utána apa kocsiba ült és elment kocsmába. Anya elment megnézni és elbújt minket a házba hagyott. És apa megjött anya persze sehol. és apa elővett engem. És kérdezte hol az anya. Felhívta anyát hogy hol van anya nem mondta meg. Apa elővett egy kést és a telefonom kitépte a kezemből felhívta anyát hogy jöjjön haza vagy megöl minket. Anya ekkor már hívta rendőröket. de én anyunak mondtam telefonon keresztül hogy ne jöjjön haza. Apa elment bezárt minket megjöttek a rendőrök anyut felvették az utcánk sarkán. És mi a húgommal az ablakon ugortunk ki és apát is előszedték a rendőrök. És amikor ott állt a két rendőr apát fogták mi anyuval szembe apának akkor apa azt mondta anyára hogy te torkos p*nájú büdös k*urva az utolsó csepp véremig harcolni fogok hogy megdögölj és ez miatt a rendőrök bevitték mi bedobáltuk a kocsiba a ruháinkat és elmentünk a mamámhoz anya anyukájához. Apának megjegyzem van öt vagy hat puskája de nem légpuska hanem sörétes meg minden. Na akkor itt éltünk májusig akkor anya azért ment vissza mert apa azt mondta hogy minket megöl amikor egyszer hoz vissza és az utcába dudál egyet és anya csak azt hallja meg három puska dörrenést és akkor amire kiért mi vérbe fagyva leszünk a kocsiba. akkor visszamentünk. És azóta éltünk de apa elkezdett inni és havonta kétszer utána hetente utána már 2011 május 23.-án volt a szülinapja és akkor berúgott és ivott 24.-én és huszonötödikén is. Mi akkor jöttünk el. Mert anyát nem bántotta csak lelkileg. nem szerette csúnyákat mondott és már megint feszegette a múltat mondván hogy még egy nyár nem tiszta. akkor kocsiba ültünk az otthon lévő készpénzt elhoztuk. 4 millió forintot. Apának maradt még egy. Megint mamához jöttünk. másnap anya apát feljelentette zaklatásért mer akkor is az nap éjszaka megfenyegette anyát meg minket életveszélyesen anyát még mai napig is hívogatja napi 20-30-szor. Két héttel ezelőtt apát behívatták a rendőrségre és elmondták neki a feljelentést. Július elején anya beadta a válást. Apa azt mondta hogy ha elmer válni kicsinálja és lemészárolja az egész családot magával együtt. Minket azóta egyszer látott engem kétszer mert egyszer július végén eljött a mama falujában és ott a gyermekjólétis néni előtt meglátogatott minket de akkor is az volta látogatás végén a végszava hogy tudom már mi lesz ennek a vége. Anya és én elmentünk június vége felé két családsegítővel meg egy vezetővel aki a cs. segítő kocsit vezette. És a cs segítő kért rendőri segítséget. És amikor a rendőrök megtudták hogy kihez kell kimenni akkor egy rendőr helyett négyen jöttek ki ahogyan ruhaneműinket eltudjuk hozni mert közel öt hétig ruha nélkül voltunk abba a szabadidőbe amiben eljöttünk. És akkor is apa nagyon feldühödött amikor meglátta a négy rendőrt és a három cs. segítőt. Később lenyugodott és azt súgta anyának hogy elvágom a torkodat te szemét. Mi azóta hogy eljöttünk be vagyunk zárva a lakásba mert anya és mama dolgoznak mi meg ugye félünk mert apa fenyeget folyamatosan. És a telefont nem merjük felvenni mert ha apa az és megtudja hogy mi itthon vagyunk eljön és ebtöri az ajtót. Amikor velem beszél könyörög hogy mondjam anyunak hogy én váljon el. És hogy szeret minket de neki már nem hiszünk. Én persze azt mondom hogy majd mondom anyának de nem és csak azért mondom neki ezt hogy ne bántsa anyát. A házasságuk elején öt évig úgy éltek hogy anya jött ment mert verte kékre zöldre. Én szeretem apámat de már nem úgy mint régen. Anyuért a magam 164 centiével és 54 kilójával tűzbe mennék mert nagyon szeretem és meg is hallnék érte. De nagyon rossz és senki nem segít nekünk. a rendőrök se igyekeznek. Nagyon félünk. Anyát féltem a legjobban. Valaki írjon pár biztató sort vagy írjon ah megtud vigasztalni vagy tud valami megoldást. Az e-mail címem: tito555@citromail.hu az msn-en címem is ez. Segítsen valaki mert megbolondulok.

egy 14 éves lány.


2011. aug. 9. 13:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
Szia, írtam neked emailt
2011. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:
Köszi :) mind a kettő utolsó válaszolónak. Én is abban bízok hogy jobb lesz egy kis idő múlva.
2011. aug. 12. 09:53
 53/68 anonim ***** válasza:
Istenem mik vannak, sajnos nem lepődök meg a történeten ne haragudj, annyi ilyet hallok nap mint nap. :S Az biztos hogy tenni kel lvmit ellene, az apád ellen, vagy eljöttök tőle nagyon messzire ha tudtok, bár az sem mindig jó mert általában az ilyen addig keres míg talál, vagy pedig a hatóságoknak kell leállítani. Bár az igaz addig míg vér nincs nem tesznek semmit hogy rohadnának meg!!Megdögölhetne az ember mire hajlandóak lennének fogalalkozni az üggyel. Nagyon sajnállak titeket, de próbáljato kettől az embertől minél előbb eltávolodni, csak ennyit tudok mondani. A nagyobb baj az ha nincs lehetőségetek, mert akkor nap mint nap szembesülehttek vele az utcán, pl sulinál..tényleg a hatóságnak kéne tenni vmit ez ügyben ,ez csak Mo-n van, ha amerikában élnénk már rég villamosszékben ülne ne is haragudj:S Ez az unio az oka, ha nem lennénk benne a lopsálrt,gyilkolásért bántalmazásért,és más dolgokért keményebb büntetések lennének nem pedig börtön Tv-vel meg saját hűtővel!:@Remélem sikerü lellene tennetek.
2011. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az egész gyerekkorom rettegésben telt el, mert édesapám szintén mániákus depressziós volt és hallani sem akart arról, hogy kezeljék.Nem ismerte el a betegségét.

Bár ő sosem ivott, de bolond volt anélkül is, verte anyukámat és a húgomat, érdekes, hogy engem nem. Bár egyszer mondta, hogy azért mert én rá hasonlítok(remélem csak külsőre).

14 évesen elkerültem kollégiumba, egy közeli nagyvárosba mentem gimibe.Ne tudd meg, hogy minden nap attól rettegtem, hogy él-e még anyukám, nem-e ölte meg? Napi szinten többször hívtam anyukámat, ha nem vette fel majd beleőrültem az aggódásba.

Az én apám is késsel hadonászott, többször fojtogatott és olyan is volt, hogy megpróbálta a forró olajba mártani anyukám fejét.Egy rémálom volt az egész.

A rendőrséget mi is többször kihívtuk és nálunk is szó szerint azt mondták, hogy amíg nem folyik vér nem tehetnek semmit.Úgyhogy ilyen igenis van Magyarországon!!!

Aztán első éves főiskolás voltam amikor hívott egyik este anyukám, hogy apa szívinfarktust kapott és meghalt.

Sírtam nagyon, de nem apát sirattam, hanem egy óriási megkönnyebbülést éreztem.

Most 33 éves vagyok és végre nyugodt életet élhetek, anyukám is teljesen kivirágzott, pedig ő szerelemből ment apához és valahol most is szereti, de tudja jól, hogy tönkretette az egész fiatalságát és a mi gyerekkorunkat is.

Kívánom, hogy nálatok is jó irányt vegyen az életetek, anyukád az egyetlen aki tudna lépni, ő a felnőtt, neki kell megoldja ezt a helyzetet, nem csak a saját érdekében...

2011. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
Sajnos ez volt nálunk is.nem csinálnak semmit a családok védelmében.nem tudom mit lehetne tenni,talán annyit,hogy valami felügyelet mellett beszélne anyukád apáddal,hogy tegyenek pontot a történet végére.nekünk sikerült elvállni,és elköltözni,hál az égnek azóta se láttam
2011. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:
Hát most majd anya bevisz egy fenyegetést a rendőrségre mert apa megint tegnap nagyon megfenyegette. Apámmal beszélni nem lehet. Most az az új verziója hogyha anya még egyszer hivatalos szerv elé viteti akkor az lesz az utolsó cselekedete. Mármint anyának. Nagyon csúnyán beszél. Anya holnap viszi be a rendőrségre a hangfelvételt és ha minden jól megy le is sittelhetik. Ebben bízunk. De nem csodálkoznék ah nem lenne belőle semmi.
2011. aug. 12. 10:21
 57/68 kriszesz91 ***** válasza:
45%
Édesanyám, már akkor elvált az apámtól, mikor még 2 éves voltam, egyedül nevelt engem, de mára már minden oké:) Nekünk is volt pár nehéz időszakunk, de nővérem felnőtt, jól megy dolga, elhalmoz minket ajándékokkal, melyeket anyukám nem tudott neki megadni:) sokszor meg is hatódik... Sok veszekedésben teli gyermekkorom volt, volt egy nevelőapám, aki, hát elég szerencsétlen volt... villanyszerelő volt, ma már nyugdíjas, de amit művelt... egyszer a hűtó hűtőfolyadékának vezetéték is kiszúrta xD csoda hogy pályafutása során nem b*szta agyon az áram. Apukátok, gondolhatna arra, hogy nektek ez milyen fájdalmat, okoz, és milyen stressz ez nektek, és szenvedés... Ha igazán szeret titeket, akkor abbahagyhatná, a gyermekei, érdekében.
2011. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de mi is próbálkoztunk a fenyegetés felvételével, de nekünk annyit mondott az ügyvédünk, hogy ezt nem használhatják fel a bíróságon tanúként, mert személyi jogokat sért...ekkora marhaságot! Remélem, hogy ti mégis tudjátok használni! Szorítok értetek! Majd írj, hogy alakulnak a dolgaitok!
2011. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam: nem tanúként, hanem bizonyítékként!:)
2011. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:
Értem nekünk a rendőrségen azt mondták ha van akkor vigyük be.
2011. aug. 12. 15:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!