Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apa fenyeget minket hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa fenyeget minket hogy megöl. A rendőrség semmit nem csinál. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú a gondom. Szóval hosszú magyarázat lesz. Tizennégy éves lány vagyok. Vagyis szeptemberben leszek annyi. Anyuék rosszul éltek, élnek. Azért írtam ki ezt a kérdést mert szükségem lenne olyanra akire támaszkodhatok kinek elmondhatom ezeket a dolgokat. Ott van ilyenkor másoknak anyu meg apu anya így is kivan szóval neki nem akarom. Ha rokonnak mondom az elítél. Félek nagyon és rossz. Most is sírok. Szóval 2009 húsvétján apa berúgott és elment egy pincébe ahol román nőcskék voltak és apám haverja és kb. hatvan éves alkoholista szutyok dugó. N és apa azt mondta hogy a bácsi tanyájába közbe egy másik pincében az előbb említett nőkkel. És anya elment hogy hol van mert sejtette hogy abba pincében. És apa meg már kezdet ki az egyik nővel. Félre értés ne essék az apám nem egy léhűtő típus de akkor jól be volt rúgva. Na akkor eljöttünk a mamámhoz másnap visszamentünk. Apa rá két három héttel berúgott, és innentől kezdődött hármunk számára a pokol ( most nyolc és fél éves húgom, anya és az én számomra). Apa kihívta anyát a konyhába és faggatta a múltjáról. Ezt úgy kell elképzelni hogy hány férfival feküdt le mielőtt még apát ismerte és ha lefeküdt akkor hogyan és utána mit csináltak. És ha apámnak nem tetsző választ adott anya megverte. És ez így ment egészen december 3.-áig. Először csak két hetente rúgott be utána hetente majd hetente kétszer. Amíg anyát nagyon megverte december harmadikán este. Utána apa kocsiba ült és elment kocsmába. Anya elment megnézni és elbújt minket a házba hagyott. És apa megjött anya persze sehol. és apa elővett engem. És kérdezte hol az anya. Felhívta anyát hogy hol van anya nem mondta meg. Apa elővett egy kést és a telefonom kitépte a kezemből felhívta anyát hogy jöjjön haza vagy megöl minket. Anya ekkor már hívta rendőröket. de én anyunak mondtam telefonon keresztül hogy ne jöjjön haza. Apa elment bezárt minket megjöttek a rendőrök anyut felvették az utcánk sarkán. És mi a húgommal az ablakon ugortunk ki és apát is előszedték a rendőrök. És amikor ott állt a két rendőr apát fogták mi anyuval szembe apának akkor apa azt mondta anyára hogy te torkos p*nájú büdös k*urva az utolsó csepp véremig harcolni fogok hogy megdögölj és ez miatt a rendőrök bevitték mi bedobáltuk a kocsiba a ruháinkat és elmentünk a mamámhoz anya anyukájához. Apának megjegyzem van öt vagy hat puskája de nem légpuska hanem sörétes meg minden. Na akkor itt éltünk májusig akkor anya azért ment vissza mert apa azt mondta hogy minket megöl amikor egyszer hoz vissza és az utcába dudál egyet és anya csak azt hallja meg három puska dörrenést és akkor amire kiért mi vérbe fagyva leszünk a kocsiba. akkor visszamentünk. És azóta éltünk de apa elkezdett inni és havonta kétszer utána hetente utána már 2011 május 23.-án volt a szülinapja és akkor berúgott és ivott 24.-én és huszonötödikén is. Mi akkor jöttünk el. Mert anyát nem bántotta csak lelkileg. nem szerette csúnyákat mondott és már megint feszegette a múltat mondván hogy még egy nyár nem tiszta. akkor kocsiba ültünk az otthon lévő készpénzt elhoztuk. 4 millió forintot. Apának maradt még egy. Megint mamához jöttünk. másnap anya apát feljelentette zaklatásért mer akkor is az nap éjszaka megfenyegette anyát meg minket életveszélyesen anyát még mai napig is hívogatja napi 20-30-szor. Két héttel ezelőtt apát behívatták a rendőrségre és elmondták neki a feljelentést. Július elején anya beadta a válást. Apa azt mondta hogy ha elmer válni kicsinálja és lemészárolja az egész családot magával együtt. Minket azóta egyszer látott engem kétszer mert egyszer július végén eljött a mama falujában és ott a gyermekjólétis néni előtt meglátogatott minket de akkor is az volta látogatás végén a végszava hogy tudom már mi lesz ennek a vége. Anya és én elmentünk június vége felé két családsegítővel meg egy vezetővel aki a cs. segítő kocsit vezette. És a cs segítő kért rendőri segítséget. És amikor a rendőrök megtudták hogy kihez kell kimenni akkor egy rendőr helyett négyen jöttek ki ahogyan ruhaneműinket eltudjuk hozni mert közel öt hétig ruha nélkül voltunk abba a szabadidőbe amiben eljöttünk. És akkor is apa nagyon feldühödött amikor meglátta a négy rendőrt és a három cs. segítőt. Később lenyugodott és azt súgta anyának hogy elvágom a torkodat te szemét. Mi azóta hogy eljöttünk be vagyunk zárva a lakásba mert anya és mama dolgoznak mi meg ugye félünk mert apa fenyeget folyamatosan. És a telefont nem merjük felvenni mert ha apa az és megtudja hogy mi itthon vagyunk eljön és ebtöri az ajtót. Amikor velem beszél könyörög hogy mondjam anyunak hogy én váljon el. És hogy szeret minket de neki már nem hiszünk. Én persze azt mondom hogy majd mondom anyának de nem és csak azért mondom neki ezt hogy ne bántsa anyát. A házasságuk elején öt évig úgy éltek hogy anya jött ment mert verte kékre zöldre. Én szeretem apámat de már nem úgy mint régen. Anyuért a magam 164 centiével és 54 kilójával tűzbe mennék mert nagyon szeretem és meg is hallnék érte. De nagyon rossz és senki nem segít nekünk. a rendőrök se igyekeznek. Nagyon félünk. Anyát féltem a legjobban. Valaki írjon pár biztató sort vagy írjon ah megtud vigasztalni vagy tud valami megoldást. Az e-mail címem: tito555@citromail.hu az msn-en címem is ez. Segítsen valaki mert megbolondulok.

egy 14 éves lány.


2011. aug. 9. 13:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó vagyok, aki írt ennek az okosnak (14.21nek)

Emberek, ez a lány 14 éves, halálra van rémülve! Biztos hogy kihagyott dologkat, és nem részletezte, de ez nem azt jelenti hogy kamu! 14 évesen, ha ezt nem éli át, nem tudja így leírni!

20/L!!!!

2011. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:

14:50-es válaszoló köszönöm hogy megértesz!

A többiek meg kérdezzenek nyugodtan amint tudok válaszolok mert utána könnyebb lesz hogy kiadtam magamból.

Egyébként holnap megyek gyermek pszichológushoz.

2011. aug. 9. 14:53
 23/68 anonim ***** válasza:
Anyukádnak nincsenek rokonai az ország másik végében? Olyan, aki be tudna fogadni titeket, míg találtok legalább egy albérletet? Aztán postán feladni a válókeresetet (de egy másik helyről, nem ahova költöztök). Te már tudsz tanuskodni anyukád mellett. Vagy esetleg menjen be anyukád a dokihoz, aki kezelte apud mániás depresszióját, hátha tud valami tanácsot adni. Nem ti tehettek a bajáról, valószínű örökölte a szüleitől, de nem vagytok kötelesek az életeteket végigrettegni, ha egyszer nem hajlandó kezeltetni magát. Gondolom, ő biztos benne, hogy mindenki hülye, csak ő nem.
2011. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:

Hogyne értenélek meg, hasonló helyzetben voltam évekig. A rendőr megvonja a vállát, szarik rá ezekre a dolgokra! Ezek az emberek kiszámíthatatlanak nincs más megoldás, jó messzire menni, mamáddal együtt, (anyud-anyukája) mert akkor őt öli meg, és őt fogja fenyegetni hogy mondja meg hol vagytok

20/L

2011. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:
14:56-os Sajnos nincsenek rokonaink csak aputól úgy 40 Km-re egy panellakásban laknak és még hozzá apa rokonai. anyunak van egy keresztanya apától kb 40 km-re. Anya bátyja családapa két felnőtt gyereke van és sajnos a mamámmal egy faluban lakik a családjával együtt. Apa gyógyszereket szedette gy darabig de aztán ahogy iszogatott abbahagyta. Az orvos jól tudom maszek. És még a mai napig nekem is azt mondja hogy azért jutottunk ide mert anya nem számolt be neki részletesen a múltjáról.
2011. aug. 9. 15:00
 26/68 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb de apa azt is mondta hogy bárhol megkeres és szó szerint azt mondta hogy az egész életét és összes pénzét és vagyonát feláldozná arra hogy megtaláljon és hogy másik kontinensre is költözhetünk úgy is bosszút áll ha elválik tőle anya.
2011. aug. 9. 15:02
 27/68 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, azt muszáj tudnod az ilyen emberekről, hogy mindig mindenre van egy odaillő magyarázatuk, hogy tulajdonképp ők az áldozatok. De ez MINDIG HAZUGSÁG! Ezt úgyis tudod, és így is van. Jó lenne, ha el tudnátok érni a dokit, gondolom információt nem ad ki, de hátha van valami használható tanácsa. Bár azt hiszem, csak annyit mond, hogy vagy próbáljátok elvinni hozzá aput, vagy anyukád váljon el tőle. Vagy, ha van a közeletekben ilyen jellegű kórház, akkor talán ott érdeklődjetek. Vagy jelentsétek fel úgy, hogy fegyverrel rendelkezik, és életveszélyesen fenyeget titeket. Ha tagja valamilyen vadásztársaságnak, akkor ott is próbáljatok tanácsot kérni. Meg még gondolkodom, ha eszembe jut valami megírom.
2011. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%

"figyelj kislány ilyet egy rendőr soha nem mond hogy amíg vér nem folyik nem csinálnak semmit. Szimplán egy pofon miatt is 72 órás távoltartás jár, a többi meg a bíróság dolga."


De igen is mond ilyet egy rendőr!!!! Sajnos. Addig nem tesznek semmit, míg vér nem folyik!!!!! Volt erre nálunk is példa sajnos.

Szimplán pofon miatt 72 órás távoltartás???? Aztán hol? Mert nálunk ilyen sincs!!!!


Kérdező: iszonyúan sajnállak, én megprobálnám rábeszélni anyukádat a helyedben, hogy menyjetek el jó messze apádtól, de ne tudja hol vagytok. Ott a 4 millió, másnem albérletbe! Kitartás!

2011. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
15:07 Köszi. Az a helyzet hogy apa azt mondja hogy az a beteg aki rá azt mondja hogy ő beteg. Apának feketén vannak fegyverei és a rendőrök erről tudnak csak az a helyzet hogy nem lehet bizonyítani mert eldugdosta. Amikor a családsegítővel jöttek a rendőrök volt ott egy nagyobb rendőr is mármint hogy mondják nagyobb volt a rendfokozata azt hiszem alezredes vagy mi. És azt mondta hogy ah apa nem embereli meg magát é amíg mi itt pakolunk valamit csinál velünk akkor beviszik és ők tudnak a fegyverről szóval jobb ha nem ugrál nagyon. Szóval reménytelen a puskákat keresni.
2011. aug. 9. 15:12
 30/68 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálok vele beszélni de anya is nagyon fél hogy nem tud majd eltartani minket és hogy nem tud ételt adni a szánkba. És ez miatt nem nagyon akarna költözni. Mivel anyuék őstermelők így anyunak nincs munkahelye és most is alkalmi munkából él.
2011. aug. 9. 15:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!