Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha nem szólal meg a nej? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szólal meg a nej? Nem fogadja el a kezébeadott vagymeg-i papírt, nem keres munkát, lakást, pedig mindenben támogatnánk, csak menjen. Nem elég neki a vagyon fele? Vagy miért nem beszél? Pszichológiai eset, valaki látott már hasonlót?

Figyelt kérdés
A párom válna,volt békéltető,ott mondta a neje,h válna ő is.de azóta nem szólal meg,nem keres munkát,nem keres lakást.Nem dolgozik 10 éve,királynői életet élt.Van 2 közös gyermek.A nej kapná a vagyon felét,autót,minden segítséget,csak menjen.Jegyzem,több mint 10 éve dolgozott utoljára,akkor is dadaként..Segítsetek.HOGY,MIVEL LEHETNE SZÓRA BÍRNI?Nem beszél az anyjával,a szomszédokkal,az emberekkel,senkivel.És néha játsza a bolondot.Véres 1 éve húzódik az egész.Semmivel nem lehet kimozdítani egyensúlyából?
2009. ápr. 14. 19:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%

Nem lehetne kicsit több empátiával?

Mi van a gyerkekkel? Hogyan bírják? Mi az, hogy menjen? Ki van dobva a gyerekekkel együtt?

Nem kéne segíteni rajta/neki?

Mi közöd neked ahhoz, hogy mikor dolgozott utoljára? A vagyon fele pedig jár neki, sőt a gyerekek miatt még több.

Egy láthatóan pszichikailag összetört nő, akiről csak agresszívan beszélsz. A gyerekekről meg egy szót sem.


Gondolom segíteni kéne neki lakást keresni (ha már nem maradhat a gyerekekkel ott, amit megszoktak), talpra kéne állítani.

Én nem mondom, hogy a te dolgod lenne, a párodé biztos.

2009. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%
Költözzön a szeretőd hozzád,a feleségének meg a gyerekeinek meg hagyjatok békét.Remélem az apjuk gondoskodik megfelelően a gyerekeiről.Undorító ahogy róluk beszélsz.Tönkretettetek egy nőt,gyerekeket és még neked áll feljebb?Remélem kerülsz hasonló helyzetbe magad is.
2009. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
:-) Elnézést,ha nyersnek tűnnék!!Válaszaim:mielőtt félreértesz,8 éve anya dobta ki apát a hálószobából,azóta egyetlen újjal hozzá nem ért,párom sem érhetet..a párom a nappaliban alszik..A ház a párom nagymamájáé volt,megkapta ajándékba,és átépítette egy gyönyörű 2 generációs kertes házra és mivel a párom túl nagylelkű,a felét tovább ajándékozta.Remélem megérted,miért nem szeretné veszni hagyni..Nincs kidobva,mindenben maximális segítséget adunk a gyerekek miatt!!A gyerekek évek óta nem kommunikálnak apával,teljesen ellen lettek nevelve.Apu reggel 6tól este 7-8-ig dolgozik,és mielőtt félreértenél, nem miattam lett a válás.
2009. ápr. 14. 19:42
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem, ne értsetek félre!! Mindenben maximális segítséget kapnak,de ha nem működik 10 éve valami??A páromra az édesanyja mos,főz, éppen csak a pénzt teheti le az asztalra..A nőben semmi érzelmesség,a gyerekeit is csak arra használja,hogy pénzhez jusson!Minket az sem zavarna,ha maradnának a gyerekek!Mi szeretetből élünk!!Nem garázdaságból!!
2009. ápr. 14. 19:44
 5/24 A kérdező kommentje:
A 2. kommentensnek írom:nem akarok undorító lenni, hidd el!!De ebbe már tönkrement nagyi,a gyerekek 15 és 8 évesek,nem barátkozhatnak senkivel,nem mehetnek sehova,csak az udvaron lehetnek,anya ott áll és nézi őket!!Érted? A gyerekek nem látnak semmit a világból,anya teljesen rossz életképet mutat nekik!Sőt!Semmit..nem mehetnek nyaralni,strandolni,fagyizni a lányokkal..érted?Istenemre mondom,mindenben segítenénk őket,de ne menjem már totál tönkra benne mindenki..Ha én nem vagyok ez akkor sem tart sokáig...8 év a nappaliban... el tudod képzelni? Egyetlen puszi és ölelés nélkül?Kérlek,jó tanácsokat adjatok ne támadjatok, vagy inkább kérdezzetek. Köszönöm szépen.
2009. ápr. 14. 19:49
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
El kell zárni a pénzcsapot. Majd megszólal a kis feleség, meg a gyerekek is. Rájönnek, hogy honnan jött a pénz. Ha valaki az én pénzemből él, legyen asszony vagy gyerek, akkor legyen vele tisztában. Egyébként meg anyukának el lehet húzni dolgozni. Nem tiltja a törvény.
2009. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az 1. kommentensnek:Természetesen,mindenben segítünk,mégis csak két gyermekről van szó,nem azt kell látniuk,amit már így is évek óta látnak..ha ez a nő pszich.-lag össze van törve,akkor te ezt miből vontad le??Tanultad a pszih-gát?Ha igen,várom hasznos információidat!!
2009. ápr. 14. 19:52
 8/24 A kérdező kommentje:

3. kommentes! Köszönöm,megtettük..Elvette 1 év után(!!) az autót a párom,meg 1 hónapjja nem kap pénzt..a rezsit term.szetes apu állja, és képzeld!Egyetlen egyszer megszólalt,és akkor is ezt kérdezte:NEM KÉNE MÁR ITTHONRA VÁSÁROLNOD??ÖBLÍTŐ KELLENE A GYEREKEKNEK! Látod!!Rögtön a gyerekeket használja fel!! Amíg mosta a párom ruháit,addig nem lehetett érezni,h használna öblítőt..kiderült, a párom ruháihoz sajnálta...szóval nem kap pénzt,és nem is tetszik neki..

de mivel volt békéltető,a gyerektartás rögtön jár a köv hónaptól.Ezt megkja és pénzcsap elzár..És ezt így meddig képes csinálni?Képes a gyerekeit a végtelenségig felhasználni?

2009. ápr. 14. 19:57
 9/24 A kérdező kommentje:
2. kommentes? Törölted az írásod?
2009. ápr. 14. 20:00
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

Ha 8-10 éve rossz a viszony,akkor minek kellett mégegy gyerek,aki szintén 8 éves?Ez kicsit nekem ellentmondásos.A párod az apja nem?Akkor csak volt valami köztük mégis.

De a tisztességes az,ha megromlik a viszony annyira,hogy el akarnak a felek válni,akkor előbb válás aztán új kapcsolat.Ez így tisztességes.Ha valakinek ezt 10 év alatt nem sikerül rendezni,akkor az nem is akarja.Én beadtam a válást,fél év múlva elvált voltam.És utána ismerkedtem meg a mostani férjemmel.Olyan nincs,hogy nem lehet,ha valaki elhatározta.De szeretőt tartani akkor is aljas és gusztustalan bármilyen a kapcsolatuk,erre nincs mentség.És ahogy a feleségről írsz igenis betegnek tűnik,persze ezt a férje tudhatja igazán.

Azért szerintem ez így nagyon rossz mindenkinek,főleg a gyerekeknek,hogy ennek kiteszitek őket.

2009. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!