Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha nem szólal meg a nej? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szólal meg a nej? Nem fogadja el a kezébeadott vagymeg-i papírt, nem keres munkát, lakást, pedig mindenben támogatnánk, csak menjen. Nem elég neki a vagyon fele? Vagy miért nem beszél? Pszichológiai eset, valaki látott már hasonlót?

Figyelt kérdés
A párom válna,volt békéltető,ott mondta a neje,h válna ő is.de azóta nem szólal meg,nem keres munkát,nem keres lakást.Nem dolgozik 10 éve,királynői életet élt.Van 2 közös gyermek.A nej kapná a vagyon felét,autót,minden segítséget,csak menjen.Jegyzem,több mint 10 éve dolgozott utoljára,akkor is dadaként..Segítsetek.HOGY,MIVEL LEHETNE SZÓRA BÍRNI?Nem beszél az anyjával,a szomszédokkal,az emberekkel,senkivel.És néha játsza a bolondot.Véres 1 éve húzódik az egész.Semmivel nem lehet kimozdítani egyensúlyából?
2009. ápr. 14. 19:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
8 éves gyerek hol legyen,ha nem otthon a kertben!!Neked van egyáltalán gyereked??
2009. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

22:46: a feleségnek jár a fele ház, sőt a gyerekek miatt több is. A férj ezt mind meg is adná a leírtak szerint, de ez sem elég neki. Akkor talán a férjnek mindenét fel kellene adnia? Azért álljon már meg a menet! A nejtől mindenképp meg kellene kérdezni személyesen, hogy mi a gond a vagyonmegosztással és ő hogy akarja lerendezni. Ha mindent vinni akar, az sem fair.


Az tényleg furcsa, hogy a kérdező ide ír be válaszolóként...

2009. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Az tényleg furcsa, hogy a kérdező ide ír be válaszolóként...


Elnézést, a kommentek írása nem arra való, hogy , ha valami nem tiszta számotokra, akkor kommentáljam?? Nézd nagyon kedves ideíró, nem vitatkozni szeretnék, nem férgeskedni, stb... azt szeretném, ha van valakinek rálátása ezen problémákra, adjon véleményt. Én pedig azon véleményen vagyok, hogy a gyerekeknek igenis kell szocializálódni, igenis kell barátnőkkel lenni, cseverészni, fagyizni járni...Te nem jártál soha sehová?

Nem , nem leskelődöm, nem vagyok beteg.. S TE ? Azért válaszolsz ilyeneket nekem, mert talán itt éled ki elnyomásaidat? Miért, mire jó ez... Hölgyek, Urak! Én azt gondoltam, ezen a portálon tényleg komolyan veszik az élet nehéz kérdéseit, olyan életszagúnak tűnt itt minden... Valószínűleg velem van gond... Elnézést kérek, ha tetszik: betegezzetek le, vagy szidjatok, vagy remélitek én is leszek hasonló helyzetben.. Én kérek elnézést, rossz helyen tettem a fel kérdésemet..

2009. ápr. 16. 07:56
 24/24 anonim ***** válasza:

Persze barátnőzzön a 15 meg a 8 éves,tanulás helyett,aztán 20 évesen ahelyett,hogy az egyetemen tanulna,majd

ribanckodik,nős emberek után futkoz,hogy tartsák el,mert a munka az büdös...

Figyelemedbe ajánlom a 20.20-as válaszodat,amit a másik reg-ről írtál,ennyit a tisztességről...

2009. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!