Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek: a kilencéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek: a kilencéves fiam úgy nyilatkozott velem szeretne élni?

Figyelt kérdés
Ideiglenes megállapodásunk van arról, hogy a fiamat kéthetente vihetem el, illetve nyáron kétszer két hétre. Ez a jogerős bírói ítéletig él. Per másfél éve folyamatban van a végét még nem látom. Két nagyobb lányom (19,17) engem választott, velem élnek. A fiamat rendszeresen látogatom, tartom vele a kapcsolatot. Kétszer kértem, hogy több időt szeretnék vele együtt tölteni (ezt ő is szeretné). Bíró kérdezte az anyát, ő ellenezte, így maradt minden a régiben. Kértem a nyári szünet felét. Ugyanez történt. A fiú három hétig nélam volt. Vittem vissza az édesanyjához. Ő sírt, azt mondta velem akar élni. Nem volt szívem erőszakkal bevinni. Próbáltam meggyőzni, de nem fogadta el. A nyarat ezután nálam töltötte. Gyámügy: behívatott, vigyem vissza. Elmondtam, hogy a gyermek mást szeretne. Nem vittem vissza. Felszólítás. Készültünk a tanévre. Tanévnyitón megjelent az anyósom és a feleségemmel erővel elvitték a gyereket, akiben egy világ omlott össze (gondolom). Mit tennétek helyemben?
2011. aug. 31. 23:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen a viszonyod az anyukával, de ha az ideiglenes elhelyézés megváltoztatását kérdnéd? Meletted szól az is, hogy a két nagyobb is nálad van. Egy pszichológiai vélemény a kisfiúról, ami alátámasztja, hogy nálad helyezzék el, talán így meg lehetne oldani.
2011. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy van-e gyerekük a gyámügyeseknek, vagy nincs, ide józan ítélőképesség és igazságérzet kell.


Nem véletlenül választotta az apát a két nagyobb gyerek. Nem is értem miért választották szét a testvéreket.

2011. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!