Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A legtöbbször miért az anyánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbbször miért az anyánál helyezik el a gyerekeket? Úgy értem van valami törvény, miszerint az anyák " jobbak"?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 18:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
34%

87-es mivel replikáztál írásomra egy kicsit megmagyarázom én is. Szóval ha két értelmes ember megbeszéli már a kapcsolat elején hogy sem házasság sem gyerek és a nő teherbe esik sőt titkolja 4 hónapig akkor mit mondjak.

Továbbá én kb. 300.000 német márkával jöttem ebbe az országba. csak ideiglenessen gondoltam itt maradni.De amikor megtudtam hogy lessz gyerek én építettem a házat és minden mást /igaz mesterekkel de 30 %-ot saját magam!!/,ahogy mondják Ö a kanálnál nehezebbet nem fogott.

De, írod Te vásárolsz ...hát ha a pénzt Te "kezeled" akkor ? Ha maradna neki is, talán dolgozna és vásárolna is!

Igazad van a vállás utáni herce-hurcákkal. Itt ebben az országban a kultúra még nincs olyan fokon hogy békében elválnak, megeggyeznek a vagyonosztásról, gyerektartássról és netán ha ezt megtennék még be is tartanák. Itt a válás hónapokig/évekig tart és ahogy mondják még a fogkefét is ketté törik!

2011. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%

"De, írod Te vásárolsz ...hát ha a pénzt Te "kezeled" akkor ? Ha maradna neki is, talán dolgozna és vásárolna is! "


Én kezeltem az én saját keresetemet. Ebből fizettem a hitelt, a számlákat, a kaját, a gyerekek különóráit, MINDENT.

Az ő keresete ment külön számlára amiből csak magára költött, ebből vett magának márkás cuccokat mert a kínai az fúúúúj, csak a legjobbat veheti meg magának, és mellette kipakolt a hűtőből - amibe én vettem a kaját, csak hogy ne kelljen reggelire költenie. Előfordult, hogy hazafelé a gyerekeknek megígértem a tejbegrízt, de kiderült hogy reggel apuci elvitte a tejet amit a gyerekeknek vettem és csak nem is szólt hogy hozzak másikat. Anyám küldött kaját a gyerekeknek, mert tudta hogy nem lesz időm főzni, mert későig dolgozom. Apuka megette mind, mire hazamentem közölte hogy a gyerekek éhesek, adjak nekik valamit. Ő meg elvonult számítógépezni tele hassal...

Szóval milyen pénzt kellett volna még adnom neki?

2011. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hát akkor sajnálom hogy ilyen a helyzeted és megértelek.

Ugyanis hasonló lehet a mentalításunk és életünk.Annyi a különbség hogy én most /mivel emeletes-háromlakásos házunk van/ papíron a gyerekek miatt!! ott de külön élünk. Téged mi tart ilyen ember mellet?

2011. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"Téged mi tart ilyen ember mellet?"


Január óta szerencsére már semmi. Persze először én voltam a főgonosz, mert kipattintottam abból a lakásból, ami 100%-ban az enyém volt, és még csak nem is tett bele semmit, még csak rá se mutathatok semmire a lakásban, hogy igen, ezt ő csinálta.

Ó, bocs, hazudtam: a törött lámpát, a leöntött falat és a kiégetett függönyt mégiscsak ő csinálta....


De utólag már belátta, hogy igazam volt, elismerte hogy semmivel sem járult hozzá a családi élethez.


Megértem ám a te helyzetedet is, ismerősi körben is volt pár cifra eset, amikor én mondtam az apukának, hogy vágjon már az asztalra, ne legyen mamlasz. De nem általános az, hogy a gonosz nők csellel teherbe esnek, majd váláskor kisemmizve hagyják ott a férjet, a gyerektartást meg manikűrösre költik.

2011. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szóval előrelépés volt még-is megjeggyzésem nélkül.

De ami az asztalracsapást illeti már írtam, hiába hiszik hogy a Balkániaknak mondottak barbárok azért ilyen férfi-nő viszonyban mégis más. Így én is sokat eltűrök és előre gondolok. Ugyanis így gyerekeim közelében vagyok másrészt ha el is válnék papíron is az mit változtatna.

Olvasva előző megjegyzéseket és a tapasztalatom szerint is mi a garnacia hogy egy másik nő mellet jobb lenne?

Fenn vagyok a társkereső lapon is de eddig csak unatkozó

hölgyekre találtam netán akiknek az anyagi helyzetem imponál!

2011. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!