Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok a helyemben? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok a helyemben? Vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés
Pár hónapos házasok vagyunk, a férjem állítja, hogy szeret, imád, és mindenki a környezetünkben ezt mondja róla. Ma azonban rábukkantam egy tegnap csinált mailcímre, amivel egy szexpartnerkeresőre regisztrált. Mit tennétek?
2011. okt. 13. 10:58
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy jelzésértékű összepakolt bőrönd fogja várni ha hazaér,a cuccaimmal.
2011. okt. 13. 11:04
 12/50 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy mi ez.

Az én férjem is regisztrált (haverokkal együtt) ott olvasgatták mit tett fel egy hülye barátjuk magáról az oldalra.

Tehát kérdezdmeg,hogy miért csinálta,lehet egészen banális oka is.

2011. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, hogy banális ok miatt regelt volna.
2011. okt. 13. 11:05
 14/50 anonim ***** válasza:
90%

11:01

Nem mindenki ilyen turelmes es megalkuvo, es a masik, hogy valoban oszinte erzesekrol van szo, es nem egy barati kapcsolatrol van szo, hanem egy hazassagrol. A masik, hogy figyelje es varja azt, hogy egy fertozest fog a parja az agyba hozni, erre miert van szukseg?

2011. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Pedig nem értem, eddig tökéletes volt minden, az érzelmek terén is és a szex terén is. Ezért sokkolt ez az egész.
2011. okt. 13. 11:07
 16/50 anonim ***** válasza:
Én is azon az állásponton vagyok hogy beszéld meg vele.Valószínűleg tényleg szeret,de a szexuális életetekben valami 100% hogy nincs rendben,másképp nem próbálná pótolni azt ami otthon hiányzik.
2011. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Nem bírnám némán figyelni ezt az egészet, hogy mi lesz belőle.
2011. okt. 13. 11:07
 18/50 anonim ***** válasza:
16%
Mert sok F*szfej pasinak mindig más kell,hiába vagy jó feleség,meg bomba az ágyban!A f*kuk irányitja őket,utána meg bocsánatot kérnek!
2011. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Szerintetek megoldás lenne, ha pár napig a másik szobában aludnék?
2011. okt. 13. 11:09
 20/50 anonim ***** válasza:
Bakker! Kibicenek semmi nem drága! Persze mindjárt egyből elválni! Aki ilyet javasol, vajon megtenné-e adott esetben? Miért bűn ha pont ott regelt? Attól mé szeret csak körbe néz, nem kell ezért elhagyni, vagy mi a pi cs á nak keltetek egybe?
2011. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!