Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok a helyemben? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok a helyemben? Vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés
Pár hónapos házasok vagyunk, a férjem állítja, hogy szeret, imád, és mindenki a környezetünkben ezt mondja róla. Ma azonban rábukkantam egy tegnap csinált mailcímre, amivel egy szexpartnerkeresőre regisztrált. Mit tennétek?
2011. okt. 13. 10:58
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
Melyik társkeresőre regisztrált?
2011. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
szexrandira
2011. okt. 13. 12:13
 33/50 anonim ***** válasza:
Ha baj van otthon, a feleség miért nem érzi? Miért nem szól a férj, ha valami hiányzik? Én is ezzel lettem hitegetve, csak kiváncsi, aztán jött a sz@r a szex velem, aztán az elszólás, hogy mindegy mit csinál a nő az ágyban, csak új legyen. Na ja, ezt nehéz megbeszélni a feleséggel, hogy új legyen, ezért nem a megbeszélés, hanem a félrelépés. Az meg az önvédelem, hogy mert otthon nem kaptam meg...Így mindjárt a másik is hibás. Beszélj vele, hogy ez nálad nem megengedett, ha neki így nem jó, most húzzon a francba, ne amikor 2-3 kisgyereked apja is lesz egyben!
2011. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járunk... 1 éves gyerekem apját álnéven a f...bookon találtam meg, ahol nőkkel hetyeg és épp találka lehetőségét emlegeti. kivagyok teljesen, de én kivárom, mi lesz belőle! ha hisztiznék vagy számonkérném, még ő támadna, hogy mit kutakodok, vagy azt mondaná, csak viccel. Tökmind1, szerintem bizonyíték kell, ha komolyan csajozni akarna. Én azt javaslom, figyeld, mit csinál. Ha bepróbálkozol, az nagyon fog fájni, mert ha ilyen oldalra regelt, akkor tuti rá fog kapni a randira. légy erős és NE HAMARKODD EL A LÉPÉST!!! mert akkor nem jársz a végére! szorítok és írd meg mi volt!
2011. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Sajnálom, hogy Veled is ez történt, és még ott pici gyerek is van... Nem értem, miért kell ezt csinálniuk??? Persze ha egy nő csinálná ezt, címeres k*va lenne...Kitartást kívánok neked, és nagyon-nagyon sok erőt!!!!!

2011. okt. 13. 13:58
 36/50 anonim ***** válasza:

Hát,nekem azért égne a pofám, hogy pár hónap után már válok.

Azért én előbb kérdeznék, utána fenyegetőznék.

2011. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Én már írtam egy választ, és javasolnám én is mégegyszer ahogy szegény 13.46-os is.... várjál még, és figyeld a fejleményeket...

Én amikor terhes voltam, akkor az utolsó 3 hetet kórházban kellett töltenem, hétvégékre hazaengedtek, és egyik este találtam egy msn beszélgetést férjem és kollegája között, hogy egy kolleganő mennyire tetszik a férjemnek, és mit vegyen neki, mert most lesz a szülinapja... nagyon jól esett, gondolhatod, én meg ott voltam terhesen...nagyon kivoltam...

Szóval, várj még és majd írd meg a fejleményeket! Sok kitartást!

2011. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Szerintem :


Minden bizonnyal szeret és imád azonban lehet, hogy a szexuális életetekkel nincsmegelégedve, javaslom kérdezd meg mit szeretne. Vagy csak egyszer kapd el és játsz vele egy nagyot.

2011. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Lett megoldás azóta? Hogy döntöttél?
2011. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Na úgy látom én sem vagyok egyedül a problémával. Az egyik válaszolónak teljesen igaza van, a pasik ilyenek és NEM változnak meg sajnos. A z én drágalátos párommal is így kezdődött, aztán folytatódott telefonhívásokkal, üzenetekkel, hazugságokkal rólam, hogy én külföldön vagyok és el fog tőlem válni. Miért lenne az normális, ha valaki ilyen helyen beszélget?? És gondoljátok, hogy majd más problémáit a szexre éhezők fogják meghallgatni? Nevetséges. Max arról beszélgetnek, hogy mikor du@janak legközelebb. És igen minél jobb feleség vagy, annál jobban szarik bele, rengeteget tudnék erre írni. Én is a váláson gondolkozom...egy hányás minden pasi SEMMILYEN
2011. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!