Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy éltétek meg, mikor őrült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éltétek meg, mikor őrült szerelemmel kellett elválnotok, nem kívülálló dolgok végett?

Figyelt kérdés

Esetemben konkrétan egy borzalmas csalódás, és evégett megalapozott szakítás vezetett odáig, hogy szó szerint egy nap alatt összeomoljon az életem.

Hogy lehet ilyenkor elnyomni a szíved duruzsolását?


2011. okt. 17. 20:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

jahj lányok, de nem könnyű ez :((((

nekem is az a terv most, hogy nem keresem, de egy hónapot fix nem bírok ki.

érdekesség egyébként: facebookon be voltunk egymásnak jelölve, mint szerelmespár. először én titkosítottam a státuszt (tehát a viszonyt nem szüntettem meg, csak magam számára láthatóvá tettem) aztán ő, ugyanígy. (én vagyok, aki picit nagyobb hangsúlyt fektet az ilyenekre, ez tőle fura gesztus)

tehát technikailag a saját oldalunkon még kint van, hogy egy pár vagyunk, de se a másik, se más ember nem látja ezt.

mindegy, tehát teljesen nem tudjuk elvágni a kontaktust, max a gyerekes "töröllek az ismerőseim közül" módszerrel.

találkoznunk meg tuti kell még, nálam van közösen vett bútora, berendezési tárgyai, nála ruhám, minden vackom.

érdekes egyébként, az első két szakítás után mintha kicserélték volna (és nem csak 1 vagy 2 hónap erejéig), tehát próbálkozik ő, de semmi alapja sincs. a szülei se nevelték felelősségteljes embernek ("jaj drága kisfiam, ő biztos nem hibás, csak az univerzum") és az élet sem állította kihívások elé ilyen téren.

persze, mentségeket keresek neki, ahol tudok... ilyen ez a szerelem.

ő 30, én 23 leszek egyébként.

2011. okt. 18. 10:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a "törlés az ismerőseim közül" nem gyerekes módszer. Nagyon sok embernek fáj látni azt, akit még szeret, de aki már nem kíváncsi rá. Én is töröltem az ismerőseim közül egy pasit,így egy kicsit jobb lett, de persze néha még utána is ránéztem az oldalára.Később kiléptem az iwiwről, és a fb-ról is. Így már néhány hónap múlva jobb lett. Most tartok ott (kb. 3 év után), hogy képes lennék mást őszintén szeretni. Eddig nem kerestem másik kapcsolatot, mert senkit sem szeretnék becsapni.
2011. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Neki nem lehet valami baja? A férfiak legtöbbször magukba fojtják, és majd hónapok múlva véletlenül megemlítik. Ezt mi, nők, nehezen fogadjuk el, de talán megérthetjük.

És itt kell egy picit megállni, nem szalad el se az ecset, se a nappali. Ha nem álltok neki most, akkor sincs baj. Lehet, bestresszelt az összeköltözéstől?! Nem tudjuk, az is lehet, hogy még ő sem.

Szóval szerintem nyugi van. Egyáltalán nem venném biztosra, hogy fél nap alatt kiszeretett belőled.

Ilyenkor se hall se lát módjára a nagy üres dobozukban léteznek, mert ők tudnak olyat, hogy még csak nem is gondolnak semmire, ez komoly.

Azt mondom: idő és nyugi.

2011. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ülj le és gondolj arra, milyen lenne ugyanez a szitu már gyerekkel/gyerekekkel. Mert ugye valószínűleg, ha együtt maradtok, az is lesz előbb vagy utóbb. Ha nem lépsz le, azt kell mondjam nehezebb napok is jönnek majd. Tapasztalat.
2011. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha borzalmasat csalódok, akkor a szívem már nem duruzsol...
2011. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!