Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha gyermekpszichológusnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyermekpszichológusnál kiderül, hogy az apai agresszió miatt szorong a gyerek, ez elegendő válóok?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkodom a váláson, nagyon sok probléma van köztünk, talán nem is elég rá itt a hely...anyagiak (édesapám anyagi segítségével újítottuk fel a házunkat, amit a férjem nem hajlandó hivatalossá tenni, azaz törleszteni, gyerekekkel kapcsolatos költségekbe egyáltalán nem száll be), feladatmegosztás (semmit nem segít, csak a takarításban néha, mivel kényszeresen tisztaságmániás, a többi teendő mintha nem is létezne), közös program nulla, de én már nem is akarok, mert újabban abból is csak a veszekedés van. Ezek eddig mind a szokásos nyavalygások, de a gyerek megverésén szerintem nincs mit magyarázni. A családot néha szinte terrorban tartja, ez néha fizikai, néha csak szóbeli. Ellentmondást nem tűr, ráhatni, megbeszélni nem lehet semmit. A gyerekeket nagyon könnyen megveri, aztán persze bánja, a gyerekek meg, tudjátok milyenek....persze megbocsátanak, mert azt hiszik, ez a normális, de én tudom, hogy ez nem az. Engem is, gyerekeket is, ha olyan hangulatban van, porrá aláz, és észre sem veszi. Szerintem ennek így semmi értelme nincs, én már nem szeretem, nem kívánom, megvetem, nem tudom elviselni,ha hozzám ér, ha ezek után azt mondja, szeret, szabályosan a gyomrom fordul fel...Ha egyértelműen kiderül, hogy pl. a verések miatt rágja a körmét a gyerek, vagy veri a testvérét, mindig feketével rajzol, engem sose akar elengedni, sír, ha elmegyek stb. akkor ez elég ok a válásra végre???

2012. jan. 13. 14:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mit kötsz a grafológusba?

pont az ellenkezőjét mondod, mint amire hivatkozol.


Az lenne a tüneti kezelés, ha "nem válok el, mert akkor fél évig a gyerekem még csúnyábbakat rajzolna"....


Mire várjon? Igenis változtasson, ha úgy gondolja az anya.

A változáson túl kell lenni, aztán majd a gyerek nyugodt körülmények között lenyugszik.


Kedves Anyuka! azért az állandó veszekedéshez is két fél kell!

2012. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!