Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tanácsolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Édesapja megcsalta az anyukáját, ráadásul hatalmas adósságot hagyott rájuk. A barátnőm most érettségizne, de nem bír tanulni. Édesanyja is teljesen ki van, hogy tönkrement a házassága és nem tudja finanszírozni a lánya szalagavatóját egyáltalán a megélhetésre sincs pénzük. A barátnőm próbálja tartani magát, de rájön a sírás, nem nagyon akar kimozdulni. Ráadásul az a srác, aki tetszik neki, azzal is csak "barátság extrákkal" a kapcsolata. Pedig ő nagyon szereti... A fiú meg mondta, hogy nem szeretné, ha a barátnőm érzelmeket táplálna iránta. Mit tanácsoljak neki? Hogyan tudnék neki segíteni? Ezek mind az elmúlt 2-3 hónapban történtek vele, szóval elég friss.
2012. febr. 11. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egyet tehetsz, légy mellette amikor csak tudsz. És segíts neki, ha elindul valamerre.
2012. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy tanuljon, mert elcseszi a jövőjét. Szalagavatóra nem kell nagy kiadás, ha mégis, ott az osztálypénz, vagy segítsetek neki ti, osztálytársak, hogy legalább az jól sikerülhessen neki. Anyukája pedig ne adja fel! A tartozásokra lehet részletfizetést is kérni, bár nem értem, miért az anyukájára hárul, amit az édesapja követett el.
2012. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
beszélgess vele sokat!
2012. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Szalagavatóra nem kell nagy kiadás"

Mi is azt reméltük anno, de sajnos a mai iskolák már a "presztízsre mennek", velünk kibéreltettek egy egész művelődési házat, biztonsági őröket béreltek, tanároknak külön éttermet hozattak, és ezt mind a szalagavatózó diákokkal fizettették meg, aki ruhát és bérelt és keringőzni is akart, az szerintem 60e HUF-ot simán ott hagyott a szalagavatóban. Szerintem ha neki is ilyen nagy kiadás lenne, mondja meg nyugodtan hogy köszönöm, én ebből nem kérek. A szalagavató nem kötelező program, értelmesebb tanár meg megérti ha gáz a családi helyzet. A szerelmi életben meg nem nagyon tudod segíteni, csak közöldd vele sokszor hogy fiúk helyett lesznek még férfiak is az életében...

2012. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!!!
2012. febr. 11. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:

tanulni! tanulni!

pasi meg annyi van mint a falevél...


fel a fejjel...nehéz, az biztos, de az idő gyógyít...

2012. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenképpen légy mellette! Kapcsolódjatok ki, segíts neki, hogy hátha halványulnak a rossz emlékek! A szalagavatóról meg csak annyit, hogy nagyon sokban van! Bárki írhat bármit, a kosztüm, a meghívók, a virág a tanárnak, a tánc stb. És ez csak a szalagtűző, a ballagásról nem is beszéltünk még! Egy a lényeg, légy mellette mindig és segíts neki! Szerintem az internet segítségével is tudnál neki segíteni, én pl. szívesen segítenék és szerintem mások is! Esetleg ha írnál ruha- és cipőméretet, akkor lehet tudnék segíteni és már a szalagavatóra cipőt nem kéne venni! Ez csak egy ötlet, remélem nem veszitek sértésnek! Vannak még jó szándékú, jóindulatú emberek!
2012. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!