Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 8év párkapcsolat és két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8év párkapcsolat és két kisgyermek után van esély az újrakezdésre?

Figyelt kérdés

Férjemet 14évesen ismertem meg, szerel volt első látásra. Ő volt az első minden értelemben, és én is neki. 18éves voltam,amikor megszöktem vele otthonról. 19éves voltam,mikor az első gyermekünk született, 20,mikor a második. Közben több balesete, műtéte volt, sugarazták, de sose állt mellette senki, csak én. Még a szülei is ellene fordultak. Most 22 éves vagyok, a kicsik másfél és két és fél. Tegnap bejelentette, számítsak rá, hogy elköltözik. Hazamegy a szüleihez,mert pihenésre van szüksége, meg nem bírja az állandó stresszt a gyerekek miatt! De mióta a kislányom megszületett, azóta csak orvoshoz mozdultunk ki, vagy a kertbe játszani, de amúgy be voltunk zárva, nem mentünk sehova. A nap 24órájában én voltam a kicsikkel, ő dolgozott. Más dolga nem volt itthon. Max. néha megkértem, hogy amíg fürdök, addig vigyázzon rájuk. Ennyi! Amúgy mindene megvolt, szerettük, szeretjük. Akkor változott meg minden,mikor tavaly karácsonykor beleszeretett az egyik kolléganőjébe,akinek se kutyája, se macskája. Még szerelmes verset is írt hozzá. Többször találkoztak, de állítólag nem volt köztük semmi, és végül a csaj szakított! Azóta ideges, veszekszik, kiabál. Ő most 31 éves.

Én még mindig szeretem. De elengedem, nem láncolom magamhoz! Túl sokat küzdöttem én már érte, és ha magától nem jön rá, hogy mennyit jelent nekem, akkor már késő lesz 1 hónap vagy év múlva!

Szerintetek hogy tegyem túl magam ezen? Találok még valaha normális férfit, aki szeret? Nem vagyok szép és molett vagyok, és hát ugye ott a két gyönyörű kislányom! Mit gondoltok erről a helyzetről?

Elsősorban tapasztalatokat várnék, vagy tanácsokat! Segítsetek légyszi!!!

Nem akarom ráerőszakolni magam, ha menni akar,menjen, nem kezdem újra vele. Csak tanácsot szeretnék!


2009. jún. 5. 22:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha változ(tat) ni próbálsz. Foglald el magad, ne görcsölj rá a témára. Csak a mai napra gondolj, és próbálj mindennek örülni, aminek lehet.

A boldogság nagy vonzerő.

2009. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!