Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek menjek el talalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek el talalkozni a ferjem ugymond ratapados csajaval?

Figyelt kérdés
ma el vettem a ferjem telefonjat,es elolvastam az sms-eket,amiket irt egy nonek,es en gyorsan irtam egy sms-t a no szamara a ferjem telefonjarol hogy talizzunk ma 5 kor! a ferjem most alszik,mert dologozott,es nallam van a telefonja az elobb sms-eztem a novel es beleegyezett hogy talalkozzunk! persze itt olvasom a regi sms-eket hogy a ferjem irta neki hogy hagya mar beken,mert nem akar tolle semmit,de a csaj irta hogy neki nagyon tetszik,marmint az en ferjem es hogy miert nem probaljak meg egyutt,mert a csajszit nem zavarja hogy a ferjem nos ember!
2012. márc. 7. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy a feleség vagy.:)
2012. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
100%
és mit vártál azok után, h ilyen smseket küldtél a férjed nevében? a csaj azt hiszi, h végre zöldre váltott a lámpa. ráadásul szerinte most nem ő nyomult, hanem a férjed kereste meg őt. hiába próbálod eltüntetni, törölni, akkor is írni fog, hívni fogja, ha már a férjednél lesz a teló és vár rá egy tisztázó beszélgetés amiben leírja, h az asszonykája írogatott az ő nevében. jó fényt fog vetni rád. ha volt is köztük valami, így nem tudod kideríteni. gondolom ez most már neked is leesett
2012. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy azért nem ír a Zoli, mert eddig is nekem küldözgetted az sms-eket, én vagyok a felesége. Kopj le!
2012. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 A kérdező kommentje:
MEGIRTAM NEKI,HOGY A FELESEG VAGYOK,ES HOGY ITT ROHOGUNK RAJTA A FERJEMMEL HOGY HOGYAN CSINALT MAGABOL BOLONDOT,ES HOGY KOPJON LE! ERRE FEL MEG VISSZA IRT HOGY NEKI NAGYON TETSZIK AZ EN FERJEM ES LE AKAR VELE FEKUDNI!!HA TETSZIK NEKEM,HA NEM!!
2012. márc. 7. 17:06
 35/68 anonim ***** válasza:
Ne dobd el az eszed, inkabb a telefonrol kapcsolodj le. Miert kinzod önmagad? Ne tedd, vard meg szepen, amig a ferjed felkel, addig meg mosogass, vagy mittomen. Tereld el a figyelmed, különben a ferjednek sem tudod epeszüen elmagyarazni a helyzetet, annyira össze leszel zavarodva. Nehogy mar ebböl a helyzetböl hazassagi krizist krealj, annyit nem er. Nyugodj le!
2012. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
100%
Oh, ez egyre sz*rabb lesz. TEDD LE A FERJED TELEFONJAT, mert egyre nagyobb galibat csinalsz!!!!
2012. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
100%

Kellett neked belepofázni...lekopott volna egy idő után, most meg elindíttottad a "csak azért is" effektust!

Okos nőre vall...

2012. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
78%
szerintem is akadj el a telefonról és nyugodj meg. amúgy el vagyok képedve, ha tényleg úgy van, ahogy írod, elég szívós teremtéssel állunk szemben :) aztamindenit!
2012. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 A kérdező kommentje:
Felkelt a ferjem is,es meg kerdeztem tolle hogy mi ez a za egesz,es azt mondta hogy egy csaj a munkahelyerol akit nem tud le koptatni,meg mondtam neki az oszintet hogy en irtam a neveben a sms-eket es nem haragudott,sot at ololt es megpuszilt es azt mondta hogy azert nem mondta el hogy ne legyek ideges,mert tok ronda es hulye a csaj,es hogy nem akar tolle semmit!
2012. márc. 7. 17:10
 40/68 anonim ***** válasza:
78%
Pont azert veszelytelenek az ilyen nök, mert a ferfiak nem becsülik azokat, akik gyakorlatilag ilyen nyiltan felkinaljak magukat. Nem kell a kutyanak se az ilyen sztem.
2012. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!