Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek menjek el talalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek el talalkozni a ferjem ugymond ratapados csajaval?

Figyelt kérdés
ma el vettem a ferjem telefonjat,es elolvastam az sms-eket,amiket irt egy nonek,es en gyorsan irtam egy sms-t a no szamara a ferjem telefonjarol hogy talizzunk ma 5 kor! a ferjem most alszik,mert dologozott,es nallam van a telefonja az elobb sms-eztem a novel es beleegyezett hogy talalkozzunk! persze itt olvasom a regi sms-eket hogy a ferjem irta neki hogy hagya mar beken,mert nem akar tolle semmit,de a csaj irta hogy neki nagyon tetszik,marmint az en ferjem es hogy miert nem probaljak meg egyutt,mert a csajszit nem zavarja hogy a ferjem nos ember!
2012. márc. 7. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
85%

Ne találkozz, ne bonyolítsd.

A férjednek sincs szüksége az ügyre. Örülj ennek!

Süss valami finomat neki, mire felébred!

2012. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:
miert te szerinted no az ilyen,akit ilyet csinal? neked hogy esne hogy ha egy kis rib@nc ra nyomna magat a ferjedre? jo persze nagyon orulok neki,hogy a ferjem nem foglalkozik vele,de azert mar nehogy en legyek le blamalva mert,meg probalom az ilyen kis Kurv@kat eltavolitani a ferjem kozelebol!
2012. márc. 7. 15:13
 13/68 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj, ha akarta volna, már megdugta volna a férjed.

A telefonból töröld ki az smst amit elküldtél és felejtsd el az egészet!!

2012. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom felfogni,hogyan tudnak egyes nok ilyen gonoszak lenni,hogy masok ferjere pajaznak,hat annyi szingli pasi letezik a vilagon,miert pont a nos pasik kellenek nekik?
2012. márc. 7. 15:20
 15/68 anonim ***** válasza:
85%

Biztos minden nőt megérint (valamelyest) a dolog, de itt nincs ügy, hiszen a férjednek nincs szüksége a szolgálataira, ergo a kapcsolatotok rendben van.

Én bíznék a férjemben, magamban-, a kapcsolatunkban is.

2012. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:

Egyébként ezek az sms-ek arra is utalhatnak, hogy viszonyt folytatott ezzel a nővel a férjed, de a nő egyre többet akart tőle, ezért dobta. Most meg a nő kapacitál, hogy próbálják meg a dolgot, persze titokban, melletted.

Ebből nem derül ki egyértelműen, hogy a férj hűséges volt.

2012. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
66%

Ne a nön törd a fejed sztem, idegen ember, barmit megtehet, ne agyalj rajta. Sokkal fontosabb, amit a ferjed es te tesztek, mert ti vagytok a kapcsolatban. A ferjed elutasitotta, ha ez nem eleg, megkerheted, hogy menjetek el együtt a növel beszelni, az eszhezteriti. A ferjeddel szemben meg nem tul fair, hogy a tudta nelkül csinalod mindezt.

Vedd mar elö az önbizalmad!

2012. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
hivjam fel szerintetek? es mit mondjak neki?
2012. márc. 7. 15:29
 19/68 anonim ***** válasza:
66%
A helyedben elöször a ferjemmel beszelnek, hogy ez es ez törtent, mig aludtal. Nelküle nem tennek semmit a tovabbiakban.
2012. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
84%
Azért az a nő csak kapta valakitől azt a telo számot.Senki nem osztogatja a számát,boldog boldogtalannak.Speciel azokkal értek egyet akik úgy gondolják magad alázod meg kardozni egy pasiért,még ha a férjed is.Ha a párodnak nincs mit takargatnia majd lerendezi a csajt.Ha meg van,akkor is meg írta neki nem kell.Nem is értem miért folytál bele
2012. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!