Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek menjek el talalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek el talalkozni a ferjem ugymond ratapados csajaval?

Figyelt kérdés
ma el vettem a ferjem telefonjat,es elolvastam az sms-eket,amiket irt egy nonek,es en gyorsan irtam egy sms-t a no szamara a ferjem telefonjarol hogy talizzunk ma 5 kor! a ferjem most alszik,mert dologozott,es nallam van a telefonja az elobb sms-eztem a novel es beleegyezett hogy talalkozzunk! persze itt olvasom a regi sms-eket hogy a ferjem irta neki hogy hagya mar beken,mert nem akar tolle semmit,de a csaj irta hogy neki nagyon tetszik,marmint az en ferjem es hogy miert nem probaljak meg egyutt,mert a csajszit nem zavarja hogy a ferjem nos ember!
2012. márc. 7. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
most hogy keltsem fel? persze a csj mar kuldott 6 sms-st,hogy alig varja hogy ujra lassa a ferjemet,szoval nem tudom mi van,hogy hogy ujra lassa? most vagy taliztak mar,vagy nem tudom mi van
2012. márc. 7. 15:36
 22/68 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy munkatarsa, vagy egyeb ismeröse, akar a sarki peksegben is dolgozhat.

Ha nem mered felkelteni, akkor ne keltsd fel, viszont, ha felkel magatol, akkor mondj el neki mindent. De szerintem ne akarj a növel talalkozni. Semmi ertelme.

2012. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba az sms-eket.


Ha felébred a férjed, megkérdezed, ki ez. De számíts rá, hogy igencsak le fog cseszni, amiért kutattál a telójában és még a nevét is felhasználtad, amikor sms-t írtál a nevében.

Igen, vérlázítóak az efféle nők akik nős pasikra hajtanak, de mondd: normális házasság a tiétek? Mert ha az, akkor nem a férjed háta mögött magánakciózol, mint valami kis tinilány.


Beszélj a férjeddel, és majd ő elmondja a frankót, hogy ki ez, meg ilyesmi, a gyerekes sms-ezgetést meg hagyd meg a kamasz csajsziknak, te ebből már kinőttél.

2012. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, de te baromi hülye vagy. Ha egyszer a férjed lekoptatta mit kellett bekavarni? Még ha esetleg összejártak volna azt mondom jó, de így...

Szerinted ez mennyire megalázó a férjednek? Meg tudja magát "védeni", nem kell mindenbe belepofázni. Másrészt meg hogy mersz beleolvasni az smseibe?! Te sem vagy különb annál a kislánynál. Pofám leszakad.

2012. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
77%
azon vagy fennakadva, h a csaj alig várja, h "újra" találkozzanak. egyértelmű, h találkozott már vele, látta őt, valószínűleg beszéltek is. különben hogy tetszett volna meg neki a férjed és honnan lenne meg neki a száma? annyi eszed van, mint egy tyúknak. ez még önmagában nem jelent semmit.a férjeddel beszélj és tisztázzátok a körülményeket, ne a csajjal. az egyetlen, ami engem a te helyedben zavarna az, h a férjem miért nem mesélte el ezt nekem. de látva a reakcióidat, kezdem megérteni...
2012. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
hat igen vannak meg minta felesegek is,na persze mert ti meg soha nem neztetek bele a ferjetek telefonjaba a tudta nelkul nem? most komolyan miert is engem kell le blamalni? mert bele mertem nezni a ferjem telefonjaba,es mert meg lattam ezeket a sms-eket,meg ha nem is tortent semmi,akkor is had legyen mar ugy kedvem,hogy vegig jarjak az egesznek! nem mentem el a randira,fel sem hivtam,hanem megvarom amig a ferjem felkel es tisztazom vele szepen az egeszet,de nehogy mar en legyek a tyukeszu,azert mert eredel hogy ki irogat a ferjemnek! szoval a minta felesegeknek uzenem hogy ilyen valaszokra hogy tyukeszu meg ilyenek nincs szuksegem!!
2012. márc. 7. 16:39
 27/68 anonim ***** válasza:
igazából nem azért lettél leszólva, mert belenéztél a telójába (habár egyébként rosszul tudod, ezt nem mindenki csinálja) hanem azért, mert annak ellenére, hogy nem találtál semmi terhelőt, elkezdtél kamu-találkozót szerzevni. na, szerinted ez ésszerű lépés volt? ugye, hogy nem. következésképpen hülyeség volt. most magyarázkodhatsz a férjednek. eltitkolni úgyse tudod, mert a nő hívni fogja, hogy miért nem ment el a megbszélt talira
2012. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
57%

Azért nem kell leszedni a kérdező fejét.... Előfordul a beleolvasás.

Hívd el a férjedet sétálni, valami indokkal, pont arra, ahova megbeszélted a csajjal. Aztán maradj le kicsit, pl. telefonálsz, vagy beugrasz 1 boltba, addigra a csaj úgyis odamegy hozzá.


Vagy meg is beszélhetitek, de elhiszem, hogy ideges vagy.

2012. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
hogyne lennek ideges,most is kapom a sms-eket,hogy miert nem irsz vissza SZIVEM? HAT AZ ESZEM ELDOBOM
2012. márc. 7. 16:53
 30/68 anonim ***** válasza:
67%
Hát nekem még a szám is tátva maradt tőled. Hagyd már a francba az egészet! Most mit agyalsz rajta? Ha felkel a férjed elmondod neki mi a szitu, ő meg majd beszél a csajjal. Mit keversz?
2012. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!