Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek menjek el talalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek el talalkozni a ferjem ugymond ratapados csajaval?

Figyelt kérdés
ma el vettem a ferjem telefonjat,es elolvastam az sms-eket,amiket irt egy nonek,es en gyorsan irtam egy sms-t a no szamara a ferjem telefonjarol hogy talizzunk ma 5 kor! a ferjem most alszik,mert dologozott,es nallam van a telefonja az elobb sms-eztem a novel es beleegyezett hogy talalkozzunk! persze itt olvasom a regi sms-eket hogy a ferjem irta neki hogy hagya mar beken,mert nem akar tolle semmit,de a csaj irta hogy neki nagyon tetszik,marmint az en ferjem es hogy miert nem probaljak meg egyutt,mert a csajszit nem zavarja hogy a ferjem nos ember!
2012. márc. 7. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
78%
:) Ez gyors volt, de jol alakult akkor...
2012. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:
en nem tudom hogy nem tudjak meg erteni azt hogy ha majd ok is feleseg lesznek,hogyan fog nekik esni az hogy ha majd egy csitri kis hulye rib@nc majd a ferjukre akaszkodik
2012. márc. 7. 17:14
 43/68 anonim ***** válasza:
100%

mert tok ronda es hulye a csaj,es hogy nem akar tolle semmit-

és ha szép lenne és hülye? Akkor sem akarna semmit?

2012. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:
kepzeljetek most beszelt a ferjem telefonon a csajal,es ki kaptam a kezebol a telefont es ugy meg mondogadtam neki,hogy szerintem megsuketult a telefon masik vegen,de csak fujta elfele a magaet,hogy o le akar fekudni a ferjemmel,hat en mar nem ertem hogy tud valaki ilyen ostoba lenni!!,egmondta neki a ferjem is szepen hogy hagya mar beken,de erthetetlen......
2012. márc. 7. 17:18
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
te sem vagy semmi! de a csaj beteg. aki a pasi feleségének képes azt hajtogatni a telefonba, h "de én akkor is le akarok feküdni a férjeddel", az nem komplett. bolond ez a lány
2012. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
61%
Én meg tudlak érteni. Tudom, hogy büszkeség ide vagy oda, nem állnám meg, hogy ne küldjem el a halál f*szára az ilyen ribancot. Még meg is tépném, nem érném be szitkokkal.
2012. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:
hat sajnos az ilyen rib@ncokat akik masok ferjere masznak,mindent felgyujtanam!!!!
2012. márc. 7. 17:47
 48/68 anonim ***** válasza:

Aha....

17.06.-kor még ide írtál és férj ébredéséről még szó se volt :)

Aztán 17.10.-kor meg már leírtad, hogy felkelt a férj, és te mindent elmagyaráztál neki, ő meg megpuszilt és átölelt :) Te meg jöttél vissza ide azonmód ezt elmondani.


4 perc alatt?

2012. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
Ennek a sztorinak a vége már szerintem csak a fantázia szüleménye..
2012. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
100%

17. 18.-ra meg már ez az ominózus telefonbeszélgetés is megtörtént? Hogy a férjed felhívta, mindent elmondott és te is beszéltél a csajjal? És megint rögtön utána gyk-n írogatsz?



Ugyan már, kedves válaszolók, ha megnézitek a kérdező kommentjeinek idejét, és átgondoljátok amiket ír, hogy mennyi időbe telnek (nem hiszem el, hogy ilyen volumenű beszélgetéseket pár perc alatt lerendeztetek...), nem fura?


Ha még hozzátesszük, hogy ilyen esetben EGYMÁSSAL beszélgetnek a dolgokon férj és feleség, nem ül vissza a feleség gyk-zni egyből.....nekem büdös a történet, már bocsi. Főleg a vége, mert az időpontok és történések hogy is mondjam.....nem kicsit sánták..

2012. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!