Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? A feleségem válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A feleségem válni akar. Sokszor kaptam már (Egy Újabb lehetőséget) de soha nem tanultam a hibáimból.

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 09:09
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
De köszönöm mindenkinek a lelki segítséget. Ezek vagyunk MI Magyarok.A saját sza..unkat másokon verjük le.Mindig ÉN vittem el a balhét,ezért vagyok ezen az oldalon most fönn!!
2012. márc. 30. 09:56
 12/52 anonim ***** válasza:
Ha most tanúltál és még nem vált el,akkor itt az IDŐ HOGY BÍZONYÍTS NEKI!!!!Még talán nem késő,tettekkel biznyíts és ne szavakkal!Én is elkövettem ezt a hibát hogy csak a pofám járt!Meg tettem az első lépéseket és máűr is jobban érzem magam a bőrőmben!Sok sikert!Ne sza.rozz hanem cselekedj mert az utolsó esélyed is elronttod!
2012. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Cselekednék de nincs munkám.Ha egy férfinek nincs tartása??
2012. márc. 30. 10:00
 14/52 anonim ***** válasza:

Bizonyíts! Ne csak 2 napig, életed végéig. Egy nőnek (ahogy a férfinek is) mindig szüksége van visszajelzésekre. Apró dolgok, amik boldoggá tesznek. Az én párom is ugyanezen ment át, leültünk, megbeszéltük. És végül kiderült, hogy miért olyan szétszórt, amilyen. Akkor már teljesen megértettem. Azóta nincs köztünk gond (apró viták persze akadnak), pedig ennek már több éve. Ha szeret még, akkor talán sikerül visszanyerned, de ne baltázd el. Ne hagyd, hogy elmúljon a lelkesedés, amit most érzel. Ne 2 napra ígérj... :)

Sok Sikert!! :)

2012. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Tegnap este felajánlottam,hogy elköltözök Ő nem engedte a gyerekre hivatkozva.
2012. márc. 30. 10:01
 16/52 anonim ***** válasza:

ma 10:00


Mióta nincs munkád?Én is ugyan így voltam,el is hagyott, pár hete,bár mi nem voltunk házasok.Mi a szakmád és merre fele leksz?

2012. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
Én azóta találtam munkját külföldön és azon vagyok hogy vissza hódítsam.Mi a szakmád és merre laksz?
2012. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
1 hónapja minden figyelmem rá irányul.Talán már túlzottan is tolakodó vagyok.Ha a fele ennyire figyeltem volna oda rá nem lennék ebben a helyzetben.
2012. márc. 30. 10:05
 19/52 A kérdező kommentje:

Szobafestő.

B-keszi

2012. márc. 30. 10:06
 20/52 A kérdező kommentje:
De bár mit elvállalok a cél érdekében!!!!
2012. márc. 30. 10:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!