Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? A feleségem válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A feleségem válni akar. Sokszor kaptam már (Egy Újabb lehetőséget) de soha nem tanultam a hibáimból.

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 09:09
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Úgy érzem már annyira elsz.artam az időt,hogy nincs 4-5 hónap arra,hogy nyelvet tanuljak,de megfogadom a tanácsot.

Nem értem miért nem tud kijutni az ember és ott direktbe rá van kényszerítve a nyelve.Annál intenzívebb nyelvtanfolyam nincs ?

2012. márc. 30. 10:28
 32/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,hogy +- válaszaival építette-rombolta további lehetőségeimet.!!!!
2012. márc. 30. 10:37
 33/52 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki még egyszer utoljára azt hogy szereted, és nem akarod őt elveszíteni,, bár nem tudom hogy ilyen hosszú idő után tudnál e rá hatni ezzel!
2012. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen az a probléma köztetek, hogy te nem dolgozol (legalábbis állandó jelleggel nem)? Nem tudsz vagy nem is keresel? Vagy egyéb problémák is vannak?
2012. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Hiába mondok bár mit.foggal körömmel azon vívódik,hogy ne adjon még egy esélyt nekem.Nem csak az a baj,hogy nincs melóm.Nem mutattam eddig ki ,hogy mennyire szeretem!!!
2012. márc. 30. 10:49
 36/52 A kérdező kommentje:
És abban sem vagyok biztos,hogy nincs-e valaki más a háttérben aki miatt így történnek a dolgok.
2012. márc. 30. 10:50
 37/52 anonim ***** válasza:
Az hogy nincs melód még nem ok arra, hogy válni akarjon, ha egyébként szeret és fontos neki a család. Az már ok lehet, ha te nem keresel munkát, a pénzt szórnád például. De ezt nem írtad. Ha nem figyeltél rá eléggé, akkor az nem elég, hogy 1 hónapja figyelsz rá (egy régebbi kommentedben írtad). Gondolom évekig nem figyeltél rá kellőképpen, benne meg gyűlt a harag. Azt szokták mondani, kb. annyi idő kell rendbetenni egy kapcsolatot, amennyi idő alatt elromlott. Tehát esetetekben ha ez így van, lehet,hogy évek, mire visszaszerzed a szeretetét, bizalmát. Mást nem tudok javasolni, csak azt, hogy dolgozz keményen ezen. Másképp nem fog menni. Sajnos most jön az az időszak, hogy iszod a levét az elmúlt évek nemtörődömségének. És ugye gondolom mondanom sem kell, ha most sem tartod be az ígéreteket, többet nem is kérik tőled.
2012. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Volt egy jó munkahelyem egy évvel ezelőtt és én pökhendiségből,sértődöttségből otthagytam.Most Ő tart el mindhármunkat.Ezt egy Nő nem szereti ha egy férfit? Ő tart el.Munkát keresek,de 00. a siker.
2012. márc. 30. 10:56
 39/52 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy nem mutattad ki, hogy szereted... hát ez is nagy gond! Meg a munka (hiánya) is, persze!


Szerintem kezdjetek el randizgatni (gyerek nélkül), udvarolj neki, idézzétek fel a megismerkedéseteket. Ne nyomulj rá, az alapoktól kezdd!

Közben vállalj el bármilyen munkát, és tanulj németet. Párhuzamosan a kettőt! Lássa a szándékot!


Nyugi, ha lenne valakije (komoly), akkor már rég lépett volna! Egy ilyen helyzetben nagyon erős motiváció tud lenni egy új kapcsolat. De ő még mindig neked ad újabb és újabb esélyeket... Ha viszont azt látja, hogy hiába, akkor garantáltan lépni fog - le...

2012. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Iratkozzál be németre és már azzal is látja hogy teszel valamit az ügy érdekében és hidd el hogy értékelni fogja mind ezt.Mellette meg keresel alkalmi munkát vagy ha esetleg találsz rendes melót és ha megy a német akkor szépen elkezdesz keresgélni,mivel nem dolgozól még van így van időpd tanulni akár napi 3- 4 órát is,és ezt mind akkor tedd amikor otthon van és látja,mellette pedig a házi munkákat végezd el tisztességesen és mellette legyél vele kedves,de ne essél túlzásokba sem,segget nyalni sem kell,egyszerüen csak lássa hogy teszel az ügy érdekébe és dolgozól magadon.Dolgozz magadin,erősitsd magad lelkileg mert rád fér.És hidd el kezdesz tanulni,már is jobb kedved lesz és lesz egy kis siker élményed,de amig nem ér siker élmény,addig ez nem fog megtörténni.Kis apró lépésekben induljál el,nem kell kapkodnimés hidd el megtérűl és eljön a te időd amikor bizonyíthatsz.Legyél higgadt és nyugodt,tedd a dolgod és ú lássa hogy dolgozól magadon.Ahogy megy a német,jelentkezel munkára.Tedd oda magad!!
2012. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!