Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? A feleségem válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A feleségem válni akar. Sokszor kaptam már (Egy Újabb lehetőséget) de soha nem tanultam a hibáimból.

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 09:09
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%

És te hogy reagálsz mindenre? Hagyod? Én vagyok, akinek írtál privit, én is válni akarok, a másik fél.

Elköltöztem még május elején, azóta nem hagy békén. Minden nap jön könyörögni, néha szinte lecsesz, hogy gondolom ezt, így nem fogunk tudni élni, mindent kifizetni stb, ez nagyon rossz. Nem tartja tiszteletben a döntésem, akkor is próbálkozik. Csak hajtja a maga akaratát, hogy neki így rossz egyedül. Akkor inkább én szenvedjek? Mert már nem tudok vele együtt élni, főleg nem mint feleség.

Csak azért írom le, te nehogy ebbe a hibába essél, mert csak ront a helyzeten. Ne nyaggasd, éld a kis életed, bármennyire is nehéz, mutasd hogy erős vagy, és tényleg megváltozol! Ha van benne még egy kis szeretet irántad, akkor lehet visszamegy idővel. Persze nem 2 hét után, a férjem is azt hitte, sőt hogy csak pihenek egy kicsit, mire felvilágosítottam, hogy mi már külön vagyunk. De egyik fülén be, a másikon ki....

Kitartás!

2012. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet?
2012. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!