Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? A feleségem válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A feleségem válni akar. Sokszor kaptam már (Egy Újabb lehetőséget) de soha nem tanultam a hibáimból.

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 09:09
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
A lényegre nem válaszoltál.Hiába fordittod rá a figyelmed ha munkád viszont nincs.MI A SZAKMÁD ÉS MERRE FELE LAKSZ?Írd meg privátban!Én is ugyan így voltam,munkám nem volt de minden figyelmemet rá forditottam.De hiába!Nekik tettek kellenek és nem üres szöveg.
2012. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Beszélsz valami nyelven?Hajlandó lennél utazni és esetleg több időt távol lenni a családtól?
2012. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Igazából régóta nincs tartós melóm.Alkalmi munkából kerestem amit néha találtam
2012. márc. 30. 10:09
 24/52 A kérdező kommentje:
angolt döcögöm? Igen.(a második kérdésre)
2012. márc. 30. 10:10
 25/52 anonim ***** válasza:
Beszélsz nyelvet?Beszélsz németül?Hajlandó vagy utazni úgy hogy csak hétvégente lehettek együtt?
2012. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2012. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
43 éves vagyok.Németül nem tudok.A családomért mindenre képesnek érzem magam.
2012. márc. 30. 10:12
 28/52 anonim ***** válasza:
akkor iratkozzál be kezdésnek német alap nyelvtanfolyamra,azt is értékelni fogja.Utánna pedig linkelek egy honlapot amin kereshetsz munkát auzstriában.A festő németül azt jelenti hogy maler.Amit belinkelek privátba honlapot ott rámész hogy jobb suche.utánna fentre beírod hogy maler.Jelenleg 120 festő állást tettek fel a múlt héttől.
2012. márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Tavaly Decemberben kijutottam Svájcba. Szeretnék ismét kijutni bárhová,de mivel nem tudok nyelvet nem akarnak kivinni.
2012. márc. 30. 10:17
 30/52 anonim ***** válasza:
Német nyelv tudás nélkül nem is fognak.Iratkozzál be egy nyelv tanfolyamra.Alapot ha szorgalmas vagy akkor 4-5 hónap alatt el lehet sajátítani,azzal már el lehet boldogulni ott meg ragadnak rád a dolgok.
2012. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!