Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig szenvedek ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig szenvedek ennyire?

Figyelt kérdés
Egy hónapja külön vagyok a páromtól. Idegileg teljesen ki vagyok. Nincsenek céljaim,teljesen üres vagyok. Meddig tart ez?

2012. ápr. 9. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:
én is ebbe vagyok már jópár napja. Nem tudom meddig tart. Én is ki vagyok készülve... Remélem hamar elmúlik, vagy megoldódik
2012. ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tóth Bulcsú ***** válasza:
Szerintem ha egy hónap alatt nem múlt el, akkor utána se fog, maximum enyhülni. Keress egy új kapcsolatot, az esetek többségében csak ez tud elfelejtetni egy régebbit, és visszazökkenteni a jó vágányra.
2012. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kicsit olyan, mint a gyász. Hogy meddig tart, azt nehéz megmondani, de szerintem nem feltétlenül jó megoldás most egy új kapcsolatba kezdeni ( én pl. a hátam közepére nem kívántam ilyen helyzetben mást). Közhely, de igaz: az idő mindent megold. Várnod kell, hogy elmúljon ez a most még nagyon friss érzés.
2012. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gyász évet nem véletlenül hívják így. Kb. ennyire számíthatsz. Kitartás, egyre könnyebb lesz!
2012. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkit fel pontoztam. Bence szerintem neked van igazad, de ez nem megy ilyen könnyen. Köszönöm az erőt mindenkinek, amit adtatok.
2012. ápr. 9. 21:46
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsánat . Bulcsu
2012. ápr. 9. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem keress egy olyan hobbit ami érdekel és lefoglal. járj el társaságba kapcsolódj ki, tereld el a figyelmed. Az idő majd szépen lassan megoldja a helyzetet. El fog múlni hidd el. ( tapasztalat)
2012. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
még tart egy darabig,a válásomkor összeomlottam idegileg,sokszor elájultam...aztán elkezdtem a rossz tulajdonságaira gondolni,hogy mit tett velem,és szép lassan megutáltam.próbálj meg nem mindíg rá gondolni és a barátok nagyon sokat tudnak segíteni.igenis kellettek olyan napok nekem is amikor csak bőgtem egész nap,de ma már van új kapcsolatom.hagyj egy kis időt magadnak és utánna ismerked.jobb lessz hidd el,csak idő kell!
2012. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csillagok válasza:
Szépen előre kell nézni és nem rágódni. Olyan sok-sok kedves értékes és érdemes ember van arra, hogy feltöltődj tőlük, egy jó beszélgetés, egy jó film, egy jó séta akár barátokkal, akár szüleiddel, nagyon sokat enyhít. A jóindulatú és igazi barátok a legfontosabbak ilyenkor.
2013. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!