Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közösségi oldalak (iwiw,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösségi oldalak (iwiw, facebook stb. ) okozói lehetnek párkapcsolat megromlásának / szakításnak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 19:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

szerintem nem. leamortizálni olyan oldalakat amelyek közel hozzák , akár mindennapi kapcsolatba az embereket, szerintem nem érdemes. Milyen lenne ha még aképeslapnál , táviratnál, illetve horibilis telefonszámláknál járnánk. Vagy csak azárt, hogy egy jót beszélgessünk egy régi ismerőssel, jó kis telefonszámlánk lenne.Talán így érdemes fölfogni, de álltalánosítani nem lehet, azon belül egyértelmű ki mire használja.

Durva példát írok de ez is tény. A radioaktív anyag bomlása során fölszabaduló energiát volt aki pusztításra, és ma energia előállításra használja. Van egy lehetőség és ki mire használja. Egyértelmű.

2012. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
okozói nem, de plusz teret adnak az emberi hülyeség kibontakozásának. legalább gyorsabban kiderül, ha az embert egy idiótával hozza össze a sors.
2012. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem. Azok csak ürügyek - olyanok, mint a télen megfagyott víz a hajszálrepedésekben, amik aztán tavasszal szétfeszítik a köveket.
2012. ápr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
csak az amúgy sem jól műkődő párkapcsolatoknál....
2012. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha rosszul használják az oldalakat, akkor igen. Nagy hiba az egész magánéletünket kiteregetni egy olyan oldalra, ahol ország-világ láthatja. Az emberek (főleg a fiatalok) sajnos nem tudják, hol a határ. Aztán jól pofára esnek.
2012. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Pl. a túl sok szivecskeosztogatás a másik nem szülötteinek, kommentelgetés az összes képükhöz, stb.. Ez elég zavaró tud lenni, főleg ha a másik fél önbizalomhiányos, és amúgy sem érzi magát 'elég jónak'. Ezen kívül ott van még az is, hogy ha online vagytok, egyből egymásra írtok, de hát 1-2 hónap után már kifogy a téma, nem biztos, hogy ugyanúgy több órás beszélgetéseket tudtok folytatni, és egy idő után ezek a nagy szünetek, a 'témátlanság', a hiányérzet átterjedhet az élő találkozásokra. De amúgy, ha tudjuk, hogy használjuk, inkább könnyebbé teszi a kacsolatot.. Nem tudom, mennyi pénzt kellett volna költenem smsekre, telefonhívásokra eddig a jelenlegi párkacsolatomban, ha nem lenne a facebook.
2012. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a két illető mennyire intellingens, azaz mennyire ad hitelt annak, ami a közösségi oldalon folyik.
2012. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem az oldal tehet róla.

Aki képes ott félremenni, az a "valóságban" is megoldaná.

2012. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én eddig azt hittem,hogy a párom habár nem tökéletes(ahogy én sem)sosem csalna meg.Egy véletlen folyamán elolvastam a facebook-on a levelezéseit, ahol nőkkel levelezget és simán letagad engem.Ezek után oda a nagy bizalom és az emberben már ott bujkál a féltékenység.Én soha nem leveleztem így egy pasival sem.Tehát simán váló ok lehet a facebook.
2012. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!